Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. przepraszam za wprowadzenie w błąd :gwizdanie: pozdrawiam
  2. zdejmij tylko pasek od klimy a drugi od alternatora i wspomagania zostaw, a będziesz miał spokój od czasu naprawy łożyska na klimie
  3. brakuje tylko fajnych progów Tak to KOX
  4. miałem takie zawieszenie jak ty 1BA, finalnie założyłem sprężyny od 1BE i jestem mega zadowolony w przyszłym tygodniu 17' zagoszczą to pstryknę foty i sam zobaczysz czy o to Ci chodzi ?
  5. Witam, Wiosna zbliża się wielkimi krokami więc z tej okazji wczoraj zakupiłem ori felgi 7,5Jx17" et 45. mam kilka pytań do was: Czy zmieszcze te felgi przy zawiasie 1BE? Na 2 felgach mam w dobrym stanie opony o rozmiarze 235/45/17, czy mogę je założyć ? Czy na 2 pozostale mogę kupić węższe opony (225/45)? Czy poprostu muszę kupić 4 opony w rozmiarze 225/45/17 a tych dwóch się pozbyć? Pozdrawiam
  6. moskal dobra cena jak za taki zestaw jak bym miał jeszcze swoje ADP(demon prędkości na podtlenku LPG) to ten twój zestaw by już w niej siedział
  7. Miesiąc z repertuarem mojej kobiety Jak zostać królem - Czarny łabędź - (świetna gra Natalie Portman)
  8. Podsumowując temat problemu z ukladem chłodzenia, który ostatnio mnie też dotknął Mam takie objawy: - twarde przewody - odkręcając korek uchodzi ciśnienie z ukladu chlodzenia - przy porannym rozruchu czasem coś zabulgocze w okolicach nagrzewnicy (za kokpitem) - w ciągu miesiąca muszę dolać ok. 1 litra płynu chłodniczego - brak oznak wycieku płynu, ewentualnie może kapie na gorący silnik i paruje, lub też ubywa podczas dynamicznej jazdy, co uniemożliwia lokalizację wycieku. - przy porannym rozruchu przykopci na biało ok 1-2 min, zależy od temp otoczenia, czasem brak kopcenia. + brak oznak płynu w oleju. + brak oznak oleju w zbiorniczku płynu chłodzącego + nie wyczułem spalin w zbiorniczku podczas przygazowywania + nie zapowietrza mi się nagrzewnica - jest ogrzewanie Pytania 1. po wlasnych doświadczeniach co sugerujecie, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? - uszczelka pod głowicą? - ewentualne inne awarie ... 2. jeżeli to uszczelka, to co proponujecie odrazu zrobić i jaki jest szacowany koszt części (przebieg 300 tyś km)?
  9. Znajomy mechanik bardzo chwali obecne peugoty a zwłaszcza 407
  10. fura dawaj foty środka
  11. Po przeczytaniu kilku wątków z twoimi odpowiedziami nasuwa mi się pytanie: Studiujesz filozofię?
  12. mi też pomogło dostałem od kolegi z forum
  13. a4b5 1999 r. - 282000km na liczniku :gwizdanie: 0,5-1 litr oleju bierze od wymiany do wymiany. Ciekawostka Rodzice jako drugi samochodzik w domu mają golfa V 1,6 kupiony w salonie, w grudniu 2006 r. od nowości przejechali nim 25000 km :kox:
  14. ty polismajster jestes?? niestety ale Boseron ma rację
  15. są do tego specjalne preparaty (depresator) a nie denaturat.
  16. ja w okolicach wawy na shelu za 4.69 tankowalem
  17. a ja w środę jadę, jadę i pffff.... zglasła kumpel zaciągnął mnie do mojego znajomego mechanika. Swiece wszystkie ok. Aku perfeckt. a z ropki z lukoila zrobil się kisiel w filtrze paliwa
  18. brak foto?
  19. sprawdź świece, filtr paliwa i powietrza, aku, kąt wtrysku. P.S. dzisiaj też mi się tak zachowała
  20. Witam Ja bezgotówkowo bym się nie decydował. Poczekaj na wycenę z TU. Poszukaj w używkach tego co potrzebujesz, części jest przesyt na rynku do b5. A po założeniu i pomalowaniu ciesz się nową Furką i gotówką w kieszeni. P.S. na moim przykladzie za uszkodzony tylny zderzak + stłuczona lampa dostalem 1200 zł a koszt naprawy to: lampa 100 zł + zderzak 200 zł + malowanie i założenie 250 zł. Czyli 550 zł naprawa i 650 zł w kieszeni.
  21. Ja kiedyś bawilem się w mojej ADP w wymiane tych, co na to wskazywały (tak jak u ciebie tylko górne) i tak regularnie co 3 miechy lądowałem w warsztacie (aby wymienić pozostałe czyli dolne) - Kupując cały komplet LEMA wychodzi taniej i płacisz raz za robotę u mechanika ja jestem za zmianą calego kompletnego zawieszenia
  22. Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi takiej bym szukał tylko teraz szykują się inne wydatki, a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.
  23. Niestety ciężo dziś sprzedać auto, a jeszcze trudniej kupić
  24. teraz jak miałem goraczke to kręciła sie w lewo ale jak zacząłem dochodzic do siebie to w prawo to chyba będe chory bo lata mi tylko w lewo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.