Treść opublikowana przez vdm
-
Muzyka w naszych autkach
- [B5 ACK] Potrzebna pomoc klima
przepraszam za wprowadzenie w błąd :gwizdanie: pozdrawiam- [B5 ACK] Potrzebna pomoc klima
zdejmij tylko pasek od klimy a drugi od alternatora i wspomagania zostaw, a będziesz miał spokój od czasu naprawy łożyska na klimie- [B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
brakuje tylko fajnych progów Tak to KOX- [ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
miałem takie zawieszenie jak ty 1BA, finalnie założyłem sprężyny od 1BE i jestem mega zadowolony w przyszłym tygodniu 17' zagoszczą to pstryknę foty i sam zobaczysz czy o to Ci chodzi ?- Jaki rozmiar opon ?
Witam, Wiosna zbliża się wielkimi krokami więc z tej okazji wczoraj zakupiłem ori felgi 7,5Jx17" et 45. mam kilka pytań do was: Czy zmieszcze te felgi przy zawiasie 1BE? Na 2 felgach mam w dobrym stanie opony o rozmiarze 235/45/17, czy mogę je założyć ? Czy na 2 pozostale mogę kupić węższe opony (225/45)? Czy poprostu muszę kupić 4 opony w rozmiarze 225/45/17 a tych dwóch się pozbyć? Pozdrawiam- [ALL B5] Silnik 1.8 o mocy 129 KM, ale nie ADR/APT/ARG/AVV - jakie oznaczenie?
moskal dobra cena jak za taki zestaw jak bym miał jeszcze swoje ADP(demon prędkości na podtlenku LPG) to ten twój zestaw by już w niej siedział- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Miesiąc z repertuarem mojej kobiety Jak zostać królem - Czarny łabędź - (świetna gra Natalie Portman)- [B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Podsumowując temat problemu z ukladem chłodzenia, który ostatnio mnie też dotknął Mam takie objawy: - twarde przewody - odkręcając korek uchodzi ciśnienie z ukladu chlodzenia - przy porannym rozruchu czasem coś zabulgocze w okolicach nagrzewnicy (za kokpitem) - w ciągu miesiąca muszę dolać ok. 1 litra płynu chłodniczego - brak oznak wycieku płynu, ewentualnie może kapie na gorący silnik i paruje, lub też ubywa podczas dynamicznej jazdy, co uniemożliwia lokalizację wycieku. - przy porannym rozruchu przykopci na biało ok 1-2 min, zależy od temp otoczenia, czasem brak kopcenia. + brak oznak płynu w oleju. + brak oznak oleju w zbiorniczku płynu chłodzącego + nie wyczułem spalin w zbiorniczku podczas przygazowywania + nie zapowietrza mi się nagrzewnica - jest ogrzewanie Pytania 1. po wlasnych doświadczeniach co sugerujecie, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy? - uszczelka pod głowicą? - ewentualne inne awarie ... 2. jeżeli to uszczelka, to co proponujecie odrazu zrobić i jaki jest szacowany koszt części (przebieg 300 tyś km)?- Jak nie A4 to co... ?
Znajomy mechanik bardzo chwali obecne peugoty a zwłaszcza 407- [B6 ASN] A cityry ;) B6 3.0 ASN Quattro by GELUS
fura dawaj foty środka- RADAR na Slowacji
Po przeczytaniu kilku wątków z twoimi odpowiedziami nasuwa mi się pytanie: Studiujesz filozofię?- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
mi też pomogło dostałem od kolegi z forum- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a4b5 1999 r. - 282000km na liczniku :gwizdanie: 0,5-1 litr oleju bierze od wymiany do wymiany. Ciekawostka Rodzice jako drugi samochodzik w domu mają golfa V 1,6 kupiony w salonie, w grudniu 2006 r. od nowości przejechali nim 25000 km :kox:- Zabrali prawko... bo tak.
ty polismajster jestes?? niestety ale Boseron ma rację- [B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
są do tego specjalne preparaty (depresator) a nie denaturat.- Paliwo w cenie 5zł/l - już niedługo na każdej stacji.
ja w okolicach wawy na shelu za 4.69 tankowalem- Wasze niunie i mrozy
a ja w środę jadę, jadę i pffff.... zglasła kumpel zaciągnął mnie do mojego znajomego mechanika. Swiece wszystkie ok. Aku perfeckt. a z ropki z lukoila zrobil się kisiel w filtrze paliwa- kolejny zdrajca - Volvo S80
brak foto?- [B5 AJM] Odpalanie AJM gdy jest zimny... dymi i czasem telepie..
sprawdź świece, filtr paliwa i powietrza, aku, kąt wtrysku. P.S. dzisiaj też mi się tak zachowała- [ALL B5] Stłuczka nie z mojej winy, pytania o odszkodowania, części, naprawy,itp
Witam Ja bezgotówkowo bym się nie decydował. Poczekaj na wycenę z TU. Poszukaj w używkach tego co potrzebujesz, części jest przesyt na rynku do b5. A po założeniu i pomalowaniu ciesz się nową Furką i gotówką w kieszeni. P.S. na moim przykladzie za uszkodzony tylny zderzak + stłuczona lampa dostalem 1200 zł a koszt naprawy to: lampa 100 zł + zderzak 200 zł + malowanie i założenie 250 zł. Czyli 550 zł naprawa i 650 zł w kieszeni.- [ALL B5] Czy to możliwe po 200 tysiącach dolne wahacze nadal sprawne??
Ja kiedyś bawilem się w mojej ADP w wymiane tych, co na to wskazywały (tak jak u ciebie tylko górne) i tak regularnie co 3 miechy lądowałem w warsztacie (aby wymienić pozostałe czyli dolne) - Kupując cały komplet LEMA wychodzi taniej i płacisz raz za robotę u mechanika ja jestem za zmianą calego kompletnego zawieszenia- Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Przez chwilę szukałem b6-b7 i Oglądalem twoje ogloszenie, audi takiej bym szukał tylko teraz szykują się inne wydatki, a ta przynajmniej nic nie ciągnie funduszy więc odstawiam zmiane samochodu na poźniej.- Czy ciężko dziś sprzedać auto?
Niestety ciężo dziś sprzedać auto, a jeszcze trudniej kupić- Złudzenie optyczne
teraz jak miałem goraczke to kręciła sie w lewo ale jak zacząłem dochodzic do siebie to w prawo to chyba będe chory bo lata mi tylko w lewo - [B5 ACK] Potrzebna pomoc klima