Treść opublikowana przez vdm
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dzięki pomocy kolegi ajax od 13 lipca jestem szczęśliwym niepalącym. Jest za***iście, a za kasę którą przeznaczalem na fajki (prze ten okres wydałbym ok. 600zł ), kupiłem sprężyny 1BE i amorki mts,a.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly, dawaj jakieś fotki/filmy po swapie w dobrej rozdzielczości 2,7biT pod maską b6 musi ciekawie wyglądać
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
i swe mody kontynuować,
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
to z tyłu 1 szara i 2 białe to jakie to zawieszenie (foto w 1 poście)?
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Dobra a teraz tył? Czy te sprężyny co mam na tyle to są 1BE? jak się ma taki zestaw na tyle do zestawu z MTSem na przodzie? Czy ktoś może mi naświetlić sytuację?
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Felg się nie czepiajcie, bo będą 17" na wiosne Wymieniłem zawieche bo audiczka stała ja krowa na polu, teraz wygląda lepiej tylko ma za miękkie amortyzatory. Kaske mam na amorki tylko nie ponad 800zł na sachsy. Stąd pytanie czy polecacie MTSy? Tak jak mówiłem w planach jest 17" na wiosne a na zimę nie chcę zgubić oślony pod silnikiem i przy okazji miski olejowej, więc chcę z tym coś zrobić aby się dobrze jeździlo i ładnie prezentowało _________________________________________________ teraz przeczytałem edit armistead Ok to zamówię MTSy, czy coś potrzebne mi będzie jeszcze do wymiany na nie?
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Jak coś to chyba lepiej nowe MTS ? Plomby mi od nich nie powypadają ?
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
dokładnie w takiej sytuacji przy szybkiej jeździe usłyszałem przycierkę osłony jak wpadłem w zagłębienie i autko mi się przykleiło do drogi Dobra widzę, że cena odstrasza za sachsy a czy są jakieś zamienniki do tych amorków? Delphi, Boge, Monroe, KYB, może jest coś tańszego od oryginału? Poprostu nie lubię jak coś jest nie tak jak powinno
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Wcale tak bardzo nie siada przy hamowaniu ,tylko zdażyło mi się przytrzeć osłoną plastikową a wcześniej tego nie było i stąd ten mój niepokój. Mówicie, że może być tak jak teraz ? Poprostu nie chcę zgubić miski olejowej będąc gdzieś w trasie :gwizdanie:
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Ok. tak więc jakie powinny być, o jakich nr?
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Właśnie nie jestem pewien co do amorka stąd foto jego i chciałbym aby ktoś mi to sprawdził
-
[B5 AVG] 1BA względem 1BE - czy wszystko jest ok?
Witam, wymienilem zawieszenie 1BA na 1BE. Po wymianie auto obniżyło się o ok. 4 cm , po czym już pare razy przytarłem osłoną o mega równe drogi w moim mieście . Wiem, że napewno muszę ją poprawić bo coś za luźo siedzi . Ale na temat, czy tyle powinno usiąść? Czy napewno to jest 1BE? Oznaczenie sprężyn to: 1BA - 1 kropka biała i 3 brązowe foto przodu na 1BA: 1BE - 1 różowa i 1 zielona foto przodu na 1BE: a tutaj zawieszenie 1BE: amorki przód 1BE (już wiem, że to zwykłe amorki ): audiczka po kuracji:
-
tunezja co i jak?
A ja w Turcji w Marmaris - mówią na to LasVegas Turcji a hotel to Sunmaris Park a w Egipcie - Hurghada -hotel Palma de Mirette - samo miasto to syf totalny jak w innych krajach afrykańskich ale w tym rzecz a to co hotele oferują to jest allinclusive a nie to co w Turcji. Bylem też na wycieczce na Rodos i raczej też już tam nie pojadę. Przyszły rok to albo Croatia, Italy albo France.
-
tunezja co i jak?
Byłem w Egipcie i hotel 4* był o niebo lepszy od 4* w Turcji W Turcji natomiast więcej atrakcji ale za to dużo droższych niż w Egipcie. Podsumowując: Wybierając z tych dwóch permanentnie wybieram EGIPT P.S. to chyba mniej.. bo ja mam porównanie 4 gwiazdki w Tunezji i 4 w Turcji... w Turcji to był raj To chyba już do Tunezji nie pojadę, a planowałem w przyszłym roku
-
[ALL B7] Audi s-line 2005 silver
Czyta posty od początku, żeby być na bieżąco z tematami Piękna B7
-
Która trasa lepsza do Mielna?
Zgadza sie, mam nawet pamiatke z Bialego Boru ja mam dwie o 8:18 i 8:20
-
[B5 AFB] Woda wewnątrz auta
Jako, że wypada wyjaśnić co było przyczyną Kowi87 miałeś całkowitą rację Pozdrawiam
-
[ALL] AUX na USB
ja akurat kupiłem przejściówkę z 2x chinch (takie mam AUX w radiu) na małego jack'a (mp4) zapłaciłem ok 5zł i powiem szczerzę, że dawno nie słuchałem już płytki
-
[ALL] AUX na USB
Możliwość jest zawsze, ale to jest nieopłacalne. Ale jak masz MP3, MP4 to możesz podłączyć przez AUX, sam tak działam, więc w czym problem?
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Łatwo powiedzieć. To jej jedyna wada, że pali... . Ja jej mówiłem, że jeżeli będzie chciała rzucić, to się jej uda i pomogę jej w tym, ale na samym początku mówi, że będzie jej trudno i wątpi, że by się udało... . Z takim jej podejściem będzie trudno o końcowy sukces... . Ona sama do tego musi dojrzec - Ty nie mozesz jej wcale pomoc. I nie kaz Jej wybierac miedzy papierosami a Toba, bo sie bardzo zdziwisz... jak lubi czytac to mozesz podsunac Jej ksiazke o ktorej pisalem - ale jak nie bedzie chciala, to i tak nawet nie zacznie jej czytac. ajax thx za książkę. Przeczytałem ją od razu jak dostałem twojego maila. Rozświetla umyśl na cały ten syf i naprawdę pomaga zrozumieć, ze palenie to jedno wielkie g...no.
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Ja właśnie kupilem antyradar noxo zr 100e i już wiem które radary w okolicy pracują Jutro jadę drogą nr 7 na jeden dzień nad morze to przetestuję go dogłębniej a w niedługim czasie wskoczy jeszcze jakieś lepsze CB pies lizał mordy Straży Wiejskiej i Pisolicji
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Dzisiaj kupuję antyradar i CB może to coś pomoże na tych dorobkiewiczów
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Czy wiecie coś na temat "czynu ciągłego"?
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
Na całej trasie bylo chyba z 20-30 radarów z czego oznakowane były tylko stałe słupy jak na zdjęciu w pierwszym poście ( o ile pamiętam może ze 4 miejsca). Dostając zdjęcie masz 3 opcje do wybrania: 1. ja prowadziłem i otrzymuje mandat i pkt. 2. inna osoba prowadziła, musisz podać dane i ona dostaje pakiet. 3. nie wiesz kto prowadził ale zgadzasz się na mandat. - kolega mi mówił, że mogę być wzywany na drugi koniec Polski w celu wyjaśnienia kto mógł prowadzić audicę w tym czasie. Zastanawia mnie jedno: jakim trzeba być skur....synem , żeby ustawić radary jeden obok drugiego. 2 zdjęcia dostałem w odstępie 1minuty i 30sec. Ile ludzi teraz bluźni to jest niepojęte, nie do ogarnięcia Szlachta gminna na dorobku!!! Po tym filmie nasuwają mi się pytania: 1. Czy 2 mandaty za to samo wykrocznie mogę dostać - dostałem jeden po drugim w odstępie 1m i 30s.? 2. Czy Straż Gminna i Straż Miasta mają prawo wystawiać mandaty? Może się odwoływać do któregoś przypadku? POMÓŻCIE ! p.s. mam czyste konto i ogólnie jeżdżę z rozsądkiem ale K..restwa nie zniosę!!
-
Gminy łatają budżet fotoradarami
właśnie przyszły do mnie mandaty trasa Płock - Toruń - Bydgoszcz - Koszalin - Dąbki 1. 350 zł i 6 pkt zdjęcie od tyłu 2. 150 zł i 4 pkt zdjęcie od przodu 3. i 1,5 minuty później w tej samej mienscowości zdjęcie od tyłu 350 zł i 6 pkt Ciekawe q...wa czy jeszcze cos przyjdzie i będą chcieli zarobić s...syny wieśniaki pier..... Chowają po krzaczorach przenośne puszki i grają cwaniaków , normalnie kupię sobie ze 2 radary i będę milionerem