Treść opublikowana przez vdm
-
Jaki laptop do 3000zł 15.4''-17"
Ja polecam SAMSUNGA, mam od marca R580 z intel i3 i kartą gforca, matryca fullHD LED i jest , zero ale to zero problemów. W pracy mam Toshibe satellite ciągle coś się dzieje, taśma od matrycy uszkodzona, klawisze odpadają, lakier szybko się ściera stwierdzam jedno, Toshiba jakością wykonania jest daleko w tyle w stosunku do SAMSUNGA.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
- [B5 AGB] VIAGRA
meine evo is fantastic turbo benzin alles plastic- [ALL B6] Kilka zdjęć mojej świnki
a czy to oby bezpieczne? z tego co słyszałem jak ci puści taka klamra to będziesz sprężyny szukał na "ksieżycu" jak jeszcze będziesz w stanie Jesteś hardocrem- [B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Tak spytam przy okazji oglądania twojego wozidła, jaka cena za 17"- [ALL B8] biala :)
jest poprostu moda na bialy kolor jak na kalosze tego roku ja bym białego nie kupił, (pomijając, że mnie nie stać nawet na ładne b7) B8 jak B8 samo w sobie jest kozakiem bo jest nowe Pozdrawiam- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
:decayed:- [B5 AFB] Nieregularne obroty i dziwna praca silnika po peknieciu paska wieloklin
jeżeli to możliwe w V6 to moze wkręcił się pasek pod osłonę rozrządu?- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Dzisiaj 13 i mijają 3 miechy bez fajek ostatnie dwa dni to była męka, mieliśmy w firmie audyt poważnego klienta - normalnie to ze 2-3 ramy bym skopcił, ale przetrwałem Pozdrawiam i zapraszam do niepalenia- Od kogo biora silniki inne marki?
Fiatowskie MultiJety :gwizdanie:- [B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
pewnie do LANSU Ładna Eska- [B5 AVG] Wymiana napinacza paska klinowego
Ja nie wyciągalem alternatora. Czego się boisz ? Dasz radę sam to ogarnąć- Ciekawe filmy warte obejrzenia
Ostatnio wpadliśmy do kinka Incepcja - :kox: polecam- [B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
ja za oryginał zaplaciłem ok 320 zł- [B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
Przecież podalem link jak wymienić napinacz bez ruszania przodu luzujesz tylko mocowanie wiatraka śrubą znajdującą się za alternatorem, przesuwasz wiatrak w stronę chłodnicy i masz już miejsce na wyciągnięcie napinacza- [B5 AFN] Piszczenie paska wielorowkowego
Można bez ruszania przodu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109325.msg1280057#msg1280057- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
- Zastępstwo dla Nokia E52
chętnie posłucham propozycji, bo mam ten sam problem z E61i- Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
13 września 2 miesiące bez fajki jednak 13tka jest szczęśliwa- [B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Lampy zrezał , wskaźnik boost jest , to i A4 Klub Polska B5 Battalion się należy :gwizdanie:- [B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kolor z podstaw do zmiany to: -lampy polift + kierunki białe - 1BE - 17" felga audiczka diabelnie mi się podoba przez ten kolor- Muzyka w naszych autkach
A to kapela mojego życia, której słucham jak mnię coś najdzie ...- [B5 1Z] Mój zielony 1Z :D
Mają piękne a4 a płaczą Ładna Audiczka tomekk89- A4 B5 99' świeżo przygarnięta :)
Wygląda bardzo przyzwoicie Felgi- [ALL B7] Odłączenie akumulatora na dłuzszy czas ?
Jak mają ukraść to brak aku złodziejowi nie przeszkodzi :gwizdanie: podejdzie raz zobaczy brak aku, to podejdzie drugi raz z akumulatorem albo lawetą Daj na parking strzeżony, pewnie ok 200 zł zapłacisz a będziesz spać spokojnie . - [B5 AGB] VIAGRA