Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Ja polecam SAMSUNGA, mam od marca R580 z intel i3 i kartą gforca, matryca fullHD LED i jest , zero ale to zero problemów. W pracy mam Toshibe satellite ciągle coś się dzieje, taśma od matrycy uszkodzona, klawisze odpadają, lakier szybko się ściera stwierdzam jedno, Toshiba jakością wykonania jest daleko w tyle w stosunku do SAMSUNGA.
  2. vdm odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    meine evo is fantastic turbo benzin alles plastic
  3. a czy to oby bezpieczne? z tego co słyszałem jak ci puści taka klamra to będziesz sprężyny szukał na "ksieżycu" jak jeszcze będziesz w stanie Jesteś hardocrem
  4. Tak spytam przy okazji oglądania twojego wozidła, jaka cena za 17"
  5. jest poprostu moda na bialy kolor jak na kalosze tego roku ja bym białego nie kupił, (pomijając, że mnie nie stać nawet na ładne b7) B8 jak B8 samo w sobie jest kozakiem bo jest nowe Pozdrawiam
  6. jeżeli to możliwe w V6 to moze wkręcił się pasek pod osłonę rozrządu?
  7. Dzisiaj 13 i mijają 3 miechy bez fajek ostatnie dwa dni to była męka, mieliśmy w firmie audyt poważnego klienta - normalnie to ze 2-3 ramy bym skopcił, ale przetrwałem Pozdrawiam i zapraszam do niepalenia
  8. Fiatowskie MultiJety :gwizdanie:
  9. pewnie do LANSU Ładna Eska
  10. Ja nie wyciągalem alternatora. Czego się boisz ? Dasz radę sam to ogarnąć
  11. Ostatnio wpadliśmy do kinka Incepcja - :kox: polecam
  12. ja za oryginał zaplaciłem ok 320 zł
  13. Przecież podalem link jak wymienić napinacz bez ruszania przodu luzujesz tylko mocowanie wiatraka śrubą znajdującą się za alternatorem, przesuwasz wiatrak w stronę chłodnicy i masz już miejsce na wyciągnięcie napinacza
  14. Można bez ruszania przodu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=109325.msg1280057#msg1280057
  15. chętnie posłucham propozycji, bo mam ten sam problem z E61i
  16. 13 września 2 miesiące bez fajki jednak 13tka jest szczęśliwa
  17. Lampy zrezał , wskaźnik boost jest , to i A4 Klub Polska B5 Battalion się należy :gwizdanie:
  18. kolor z podstaw do zmiany to: -lampy polift + kierunki białe - 1BE - 17" felga audiczka diabelnie mi się podoba przez ten kolor
  19. A to kapela mojego życia, której słucham jak mnię coś najdzie ...
  20. Mają piękne a4 a płaczą Ładna Audiczka tomekk89
  21. Wygląda bardzo przyzwoicie Felgi
  22. Jak mają ukraść to brak aku złodziejowi nie przeszkodzi :gwizdanie: podejdzie raz zobaczy brak aku, to podejdzie drugi raz z akumulatorem albo lawetą Daj na parking strzeżony, pewnie ok 200 zł zapłacisz a będziesz spać spokojnie .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.