Treść opublikowana przez vdm
-
Siłownia
a ewentualnie co polecacie z suplementów wspomagających (bez specyfików typu deca, tesciu, vinstrol, mietek i inne...), celem moim jest jak najwięcej siły przy zachowaniu ~80kg wagi
-
Siłownia
ok posłuchamy też innych co powiedzą na temat swojego treningu
-
Siłownia
Panowie, w jakie dni tygodnia jakie partie mięśni ćwiczycie? chodzi mi o typowy trening na siłę
-
Jaki laptop na komunię?
Ja mam tego i polecam do gier i netu Samsung R580 Intel Core i3 i3-330M 3GB 320GB 16 GF 330 M DVD-RW W7HP (NP-R580-JS02PL)
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Ja w swojej dolewam od 05-1l oliwy na 15 tyś km, wszystko zależy od stylu jazdy. Przebieg to magiczne ~290 tyś km (na liczniku ) z obserwacji po maską to gdzieś się lekko poci, no i turbulum troszkę zaczyna kuleć, ale jeszcze ponad 300 tyś pociągnie
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Hm...A jak dolałem już 1L po 8 tys...? ;( uważasz, to za tragedię?
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
przyznaj się, który to twój ojciec chrzestny Lato? Listkiewicz?
-
Wylosowal ktos bilety na EURO2k12?
ja też dostałem wiadomość: "twój wniosek biletowy na ... nie został wylosowany" nikt z moich znajomych nie został wylosowany - to jakaś ściema jest z tym losowaniem
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
podziwiam za posiadaną wiedzę i ogarnięcie całego tematu czekam na finał
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
nie przesadzaj 1BE to minimum dla feli 17', a tylko o to mi chodziło , za dużo robie rocznie km, żeby obniżać bardziej bądź też zakładać gwint
-
Antyradary - możliwość dobrej ceny dla Klubu
Potwierdzam, mam NOXO i jest przekozakiem w wykrywaniu radarków, ale wadą jest niestety to, że co jakiś czas łapie jakiś głupi fałszywy sygnał. Mimo wszystko polecam NOXO ze względu na stosunek ceny do jakości
-
[ALL B5] Zawieszenie sportowe czy gwint
Amorki 1BA Sprężyny 1BE Felgi 17' et45 oponki 225/45 tak to wygląda na moim aucie
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
ja się sugerowałem tematem z tego linku http://www.toledoclubpolska.pl/printview.php?t=752&start=0&sid=3a37a67f6160f3eddbe79acf845a097e zresztą na forum vw, czy też passata były te same informację. Sprawadź jeszcze raz wszystko, dopiero poźniej myśl o kupnie drugiego koła. Ja na 99% jestem pewny co do koła o nr 273C takie jak my mamy, że będzie pasować
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Prawda, dlatego i tak nie sprzedaje zestawu na jednomas, zawsze może się przydać
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Panowie obyło się bez zmiany na jednomas :bicz3: dostało mi sie od mechaniora za zamawianie części bez wcześniejszej diagnozy dwumasy okazało się po demontażu, że sprzęgło jeszcze oryginalne, tarcza i docisk już blisko końca swojego żywota, a dwumas jest w bardzo dobrej kondycji i nie trzeba go ruszać. Wymieniony komplet na sachsa, efekty: niesamowicie lekko chodzi pedał sprzęgła i bieżę już od połowy. Jestem mega zadowolony
-
[ALL B5] audi a4 b5
zadam pytanie: Co kupisz zamiast tego autka? Czy myślisz, że nie będziesz musiał nic wkładać w następne auto? Jeżeli kwota jaką Tobie ktoś zaproponował jest za mała to odpuść i tłucz go do końca bo jesteś przynajmniej pewny czym jeździsz
-
Imprezy/dyskoteki
byłem na SF 2007 3 dni resetu było oooosssssttttrrroooooo!!!!!
-
[INNE] Testowaliście na stacji Bliska - "BIO 100" oraz EKODIESEL?
Cena zweryfikuje ilość osób stosujących B100 do swoich samochodów. Kilka, kilkanaście lat temu podobne tematy były o LPG. Wystarczy zobaczyć jak ceny paliw wpłynęły na zwiększenie grona osób stosujących LPG w swoich samochodach. Na swoim przykładzie powiem tak: Narazie nie stosowałem i nie stosuje tego paliwa, ale może życie zmieni moje dotychczasowe poczynania, a napewno zamknięty na tego typu paliwa nie jestem
-
[B5 ARG] przebieg 270 tys.
"punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" ja bym się głęboko zastanowił czy warto. Osobiście myśle nad zmianą na coś młodszego i za moje AVG z grudnia 99r. z przebiegiem 288 tyś bym wołał 17-18 tyś zł
-
[B5 ARG] przebieg 270 tys.
niezależnie od: rocznika, wyposażenia itp. ?
-
[B5 ARG] przebieg 270 tys.
no tak tylko pytanie jest: czy warte jest 1,8 serwisowane na oryginalnych częściach z przebiegiem 270 tyś km tych pieniędzy
-
[B5 ARG] przebieg 270 tys.
rocznik? wyposażenie? kolor? bezwypadkowy?
-
[ALL B5] Zawieszenie 1BE & sprężyny EIBACH PRO-KIT
sprężyny 1BE ja tak mam i jest ok
-
[B5 ADR] Wpadający Pedał Hamulca po wymianie hampli.
mi to wygląda na zapowietrzony układ
-
Rejestracja auta, a opłata skarbowa
Byłem wczoraj jednak tą opłatę wnieść. Żadne katalogi, wpisałem cenę (nieco zaniżoną ) 10000 zł i od tego poszło 200 zł podatku, po żadnych katalogach nikt tam nic nie szukał. Podobno właśnie przerejestrowywać nie trzeba. Robią tak jeśli kupują auto na parę miesięcy i chcą potem sprzedać. Zamiast Audi miałbym teraz Toledo , gdyby nie fakt, że w dowodzie tego Seata było inne nazwisko niż na umowie. To odstrasza ludzi bo boją się przekrętów, odstraszyło i mnie. Ale postępowanie takiego właściciela pojazdu nie jest niezgodne z prawem. a jak myślisz, ile twoja a4 jest warta według katalogu?