Treść opublikowana przez vdm
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Żyje jeszcze ten twój projekt?
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
Jest rewelka
-
[ALL] Kolizja - pytanie kogo wina? - rysunek sytuacyjny
Uważam, że winny jest kierujący pojazdem 1, ponieważ nie przestrzeganie prawa przez kierującego pojazdem nr 2 nie zwalnia z przestrzegania prawa kierującego pojazdem nr 1. a w tym wypadku przyczyną kolizji było wyjechanie(1) pod jadącą (2). Takie moje zdanie
-
Oceńcie zdjecie
jestem i ja
-
[ALL] Ubezpieczenie domu
moi rodzice mają w PZU ubezpieczony dom na ok 350tyś (wszystko nawet jak statek kosmiczny wyląduje na dachu ) - płacą 200 - 300 zł na rok
-
[B5 AAH] B5 w serii K-ce
- zderzaki pomaluj, szkoda narazie zmieniać bo masz spryski, - zakładaj bixy od kolegi gwerty - lampy tył na lift lub 2gi lift - jakaś ładna 17'-tka z oryginalnych audi - zawieszenie 1BE - hak out jeżeli nie potrzebny - brewki na 100% wywal
-
Naprawa po wypadku
można go rejestrować bez problemu. Szkoda całkowita jest wtedy gdy koszta naprawy przewyższają chyba 80% wartości samochodu tak jest jak naprawiasz auto ze swojego AC. Z OC sprawcy maja obowiazek wypłacić 100% wartości auta przy szkodzie calkowitej pomniejszonej o koszt wraku Tak tylko szkoda całkowita występuje wtedy gdy samochód jest na tyle rozwalony, że koszta naprawy przewyższaja 80% wartości całego samochodu. Przykład: nasze punto dostało w dupsko, skoszona cała konstrukcja, że aż drzwi kierowcy trzeba było od środka z buta ze 4razy potraktować przyjechał rzeczoznawca oszacowal wartość samochodu przed wypadkiem 4200zl, a koszt naprawy ponad 5000zł - więc szkoda całkowita. od 4200(bo tyle był warty według eurotaxu czy tam innego syfu) - 1100zł(bo tyle według rzeczoznawcy warte jest to co zostało "wrak", a początkowo oszcowali na 1900zł tylko się odwoływaliśmy) = 3100zł do ręki + resztki z samochodu (odkupił handlarz z miasta za 1500zl, no i fura dzisiaj jeździ jako bezwypadkowy od pierwszego właściciela, bo takowym był mój ojciec ) koniec OT i opowiadania o szkodzie całkowitek... tak jak koledzy piszą odwołuj się i zawyżaj wartość samochodu, a zaniżaj wartość wraku jeżeli wiesz na 100%, że będzie całkowita to zawsze można zaniżyć wartość samochodu, różnymi sposobami
-
Naprawa po wypadku
można go rejestrować bez problemu. Szkoda całkowita jest wtedy gdy koszta naprawy przewyższają chyba 80% wartości samochodu
-
Sieć serwerów Counter Strike
vyexploatowany
-
Sieć serwerów Counter Strike
juz poszedł UB własnie gram na only dd2 -wchodzcie!
-
Sieć serwerów Counter Strike
nex zerknij na ten temat... http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=27284#27284 Jedna uwaga, musiałem specjalnie zakładać GG bo inaczej się nie można zarejestrować na forum...
-
[ALL B6] Audi A4 2004rok ( B6 1.8t ) Silnik padł- co tam włożyć???
quattro czy ośka?
-
[B5 1Z] Silnik bierze olej, ciśnienie na tłokach proszę o poradę.
z ciekawością czekam na finał
-
[B6 BKE] Biegi wchodzą z oporem na ciepłym silniku
Witam, Wymiana kpl. sprzęgła załatwiła sprawę. wszystko już jest ok., nawet dwumas siedzi oryginalny.
-
[ALL] Kupowanie auta od starszego Pana/i - mity i fakty
[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________ Polska edycja http://www.youtube.com/watch?v=hPIquf2uErc&feature=related
-
Sieć serwerów Counter Strike
jak serwer z NS to zapodaj ip
-
Sieć serwerów Counter Strike
ja co chwile pykam
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
bo byl felerny, poprostu. klima bedzie, nowy kompresor w drodze. Fura KOX klima to podstawa zapodaj jakieś foto, dawno nie było co tutaj oglądać
-
Sieć serwerów Counter Strike
nie mam STEAMa
-
Sieć serwerów Counter Strike
na którym serwie ? GRAMY? gram na only DD2
-
Sieć serwerów Counter Strike
VyExPloAtoWaNy wchodzę zapykać
-
[B5 ADP] zapala, gaśnie, nie zapala, zapala, gaśnie, POMOCY!
Kopci nadmiernie? Może jakieś dziwne odgłosy z silnika? Jak przewód spadł to może nadmierne ciśnienie w układzie chłodzenia, a to może oznaczać uczszelkę pod głowicą?
-
Nokia C7 vs HTC desire HD vs SE Xperia 10
Za desire Z musiałbym dać 379zł, za desire HD 299zł - jest sens dopłacać :?: Moim główny wymaganiem była klawiatura qwerty, HD niestety nie testowałem
-
Nokia C7 vs HTC desire HD vs SE Xperia 10
mam właśnie HTC desire Z i powiem jedno KOZAK :kox: jedyny minus to niestety bateria
-
Siłownia
a coś konkretnego polecasz?