Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Żyje jeszcze ten twój projekt?
  2. Jest rewelka
  3. Uważam, że winny jest kierujący pojazdem 1, ponieważ nie przestrzeganie prawa przez kierującego pojazdem nr 2 nie zwalnia z przestrzegania prawa kierującego pojazdem nr 1. a w tym wypadku przyczyną kolizji było wyjechanie(1) pod jadącą (2). Takie moje zdanie
  4. jestem i ja
  5. moi rodzice mają w PZU ubezpieczony dom na ok 350tyś (wszystko nawet jak statek kosmiczny wyląduje na dachu ) - płacą 200 - 300 zł na rok
  6. - zderzaki pomaluj, szkoda narazie zmieniać bo masz spryski, - zakładaj bixy od kolegi gwerty - lampy tył na lift lub 2gi lift - jakaś ładna 17'-tka z oryginalnych audi - zawieszenie 1BE - hak out jeżeli nie potrzebny - brewki na 100% wywal
  7. można go rejestrować bez problemu. Szkoda całkowita jest wtedy gdy koszta naprawy przewyższają chyba 80% wartości samochodu tak jest jak naprawiasz auto ze swojego AC. Z OC sprawcy maja obowiazek wypłacić 100% wartości auta przy szkodzie calkowitej pomniejszonej o koszt wraku Tak tylko szkoda całkowita występuje wtedy gdy samochód jest na tyle rozwalony, że koszta naprawy przewyższaja 80% wartości całego samochodu. Przykład: nasze punto dostało w dupsko, skoszona cała konstrukcja, że aż drzwi kierowcy trzeba było od środka z buta ze 4razy potraktować przyjechał rzeczoznawca oszacowal wartość samochodu przed wypadkiem 4200zl, a koszt naprawy ponad 5000zł - więc szkoda całkowita. od 4200(bo tyle był warty według eurotaxu czy tam innego syfu) - 1100zł(bo tyle według rzeczoznawcy warte jest to co zostało "wrak", a początkowo oszcowali na 1900zł tylko się odwoływaliśmy) = 3100zł do ręki + resztki z samochodu (odkupił handlarz z miasta za 1500zl, no i fura dzisiaj jeździ jako bezwypadkowy od pierwszego właściciela, bo takowym był mój ojciec ) koniec OT i opowiadania o szkodzie całkowitek... tak jak koledzy piszą odwołuj się i zawyżaj wartość samochodu, a zaniżaj wartość wraku jeżeli wiesz na 100%, że będzie całkowita to zawsze można zaniżyć wartość samochodu, różnymi sposobami
  8. można go rejestrować bez problemu. Szkoda całkowita jest wtedy gdy koszta naprawy przewyższają chyba 80% wartości samochodu
  9. vyexploatowany
  10. juz poszedł UB własnie gram na only dd2 -wchodzcie!
  11. nex zerknij na ten temat... http://cs-szambo.pl/viewtopic.php?p=27284#27284 Jedna uwaga, musiałem specjalnie zakładać GG bo inaczej się nie można zarejestrować na forum...
  12. z ciekawością czekam na finał
  13. Witam, Wymiana kpl. sprzęgła załatwiła sprawę. wszystko już jest ok., nawet dwumas siedzi oryginalny.
  14. [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 12:20_________________________________________________ Polska edycja http://www.youtube.com/watch?v=hPIquf2uErc&feature=related
  15. jak serwer z NS to zapodaj ip
  16. ja co chwile pykam
  17. bo byl felerny, poprostu. klima bedzie, nowy kompresor w drodze. Fura KOX klima to podstawa zapodaj jakieś foto, dawno nie było co tutaj oglądać
  18. nie mam STEAMa
  19. na którym serwie ? GRAMY? gram na only DD2
  20. VyExPloAtoWaNy wchodzę zapykać
  21. Kopci nadmiernie? Może jakieś dziwne odgłosy z silnika? Jak przewód spadł to może nadmierne ciśnienie w układzie chłodzenia, a to może oznaczać uczszelkę pod głowicą?
  22. Za desire Z musiałbym dać 379zł, za desire HD 299zł - jest sens dopłacać :?: Moim główny wymaganiem była klawiatura qwerty, HD niestety nie testowałem
  23. mam właśnie HTC desire Z i powiem jedno KOZAK :kox: jedyny minus to niestety bateria
  24. vdm odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    a coś konkretnego polecasz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.