Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. zależy jakie czynności i czego sprawdzenie wchodziło w usługę, którą im zleciłeś i za którą zapłaciłeś...
  2. pogrywam w COD MW2 ale muszę posmakować BF3
  3. Jedyną osobą, która przychodzi mi na myśł, to jest kolega nosb. po tematach na forum widać że, swapy v6tek ma dosyć dobrze opanowane...
  4. czy rozważałeś koszta, jakie pochłonie tego rodzaju swap?
  5. czyszczenie odpływów http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=31565.0;highlight=wymiana+filtra+kabinowego a tutaj coś o wymianie filtra http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=7839.30
  6. Grube jointy 2
  7. Tak, dla przykładu Ronaldo ma 170 tys ojro tygodniowo, no to trochę by mu brakło do R8 Spyder Dudek który grzał ławkę i w sezonie grał może 3 mecze zarabiał 27 tys ojro netto tygodniowo i był przedostatni względem zarobków A kto był ostatni? gość od ręczników
  8. W mieście masz niecałe 8 litrów ? Mi teraz AHL jara 17 litrów gazu ... 50 minut stania na 12km w korku ... 2 razy dziennie 5 razy w tygodniu ... średnia spalania 15-17 litrów. Cena gazu w Gdańsku 2.9 17 litrów coś masz nie tak z tym AHL, miałem ADP i tam osiągnięcie wyniku powyżej 13 litrów to był wyczyn
  9. korek ma za zadanie utrzymywać ciśnienie na odpowiednim poziomie, jeżeli jest za duże ciśnienie, to przyczyną jego powstawania może być m.in. uszkodzony korek i nie upuszcza nadmiaru ciśnienia...
  10. Czyli jednak klapa mogła się uszkodzić fizycznie
  11. czy panele klimatronica mrygają przez pierwsze kilka sekund? sprawdź czy masz jakieś błedy na climatronicu: 1. wciśnij klawisz obiegu zamkniętego(trzymaj) i strzałkę do góry 2. pojawi ci się 1c na wyświetlaczu 3. wciśnij klawisz "obieg zamknięty"- wtedy wejdziesz w kanal 1 "błedy klimy" 4. spisz co ci się wyświetliło... jeżeli 0.0 to masz raczej wszystko ok od strony climatronica, 5. jeżeli masz jakieś wartości typu 13.1 itp. to zapisz je na kartce i potem wrzuć do tego tematu Pozdro
  12. mi to wygląda na uszkodzony synchronizator... na 99% skrzynia do rozebrania...
  13. zapewne opcja automatycznego przełączania na obieg zamknięty? przynajmniej nie capi kiepskim płynem do spryskiwaczy
  14. nie widzę zdjęć... avast zablokował mi je jako "złośliwy adres"
  15. nie wiesz czy działa to do wszystkich z grupy VAG? chodzi tu o TOLEDO 99 rok?
  16. hahahahahahaha koniec sprzęgła niestety, koszt 700-800 zł części z robotą, oczywiście bez dwumasy
  17. vdm odpowiedział(a) na zbylo22 temat w 1.6
    może to być przyczyna złego odpalania... a czy na ciepłym silniku masz ten problem? czy tylko po dłuższym postoju?
  18. ja w przyszłym tygodniu wrzucam M+S lepiej założyć za wcześnie , niż za późno...
  19. pewnie dlatego że nie jeździłeś, no chyba że tak zapewniam Cię, że jeździłem m. in. E36 320 vanos i E46 330D bardzo ale to bardzo przyjemnie się jeździ be emą ale poprostu mnie nie kręci ta marka z tamtych lat, a zwłaszcza E46 co innego 5er taką jak Ty posiadałeś :gwizdanie: czy też nowa 3er... ale znowu to nie mój przedział cenowy
  20. nie lubie BMW chyba E46
  21. Rodzice mają Golf V 1,6 + lpg 105KM 8 zaworowy sprawdzony silnik w mieście mieści sie w dziesięciu litrach gazu, mega szybko się grzeje więc momentalnie przełącza się na gaz napewno tańszy w eksploatacji niż 1,9 105KM pomyśl o tym silniku, bo jest on również w Octavi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.