Treść opublikowana przez vdm
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Nie poprostu ma taki zestaw sprężyn, też taki miałem o tak stała zaraz po zakupie
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
jest bajka, nawet na naszych pięknych drogach oponki mam 225/45/17"
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Kowi, powiem Tobie, że względem serii jaką miałem siadło mi 30mm tak więc nie ma tragedii w wyglądzie, a prowadzenie to BAJKA
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
NA 17" feldze
-
[ALL] Problem z maglownicą
może napisz jakie masz auto, co się dzieje itp.
-
Praca - co i jak - w waszych miastach (?)
też studiuję Logistykę, 2 kumpli ze studiów w moim wieku w DHL'u pracuje w Łodzi , w sumie nie narzekają wypłaty około 1800 z tego co mówili a i robota nie jest jak na razie zbyt trudna, ale sami mówili że to kwestia szczęścia, CV list mot. zawsze warto zanieść lub wysłać , moje rokowania są na razie dość sceptyczne odnośnie pracy jako Logistyk, niestety ale takie realia , bierze się jakąkolwiek pracę byleby coś zarabiać i jakiekolwiek doświadczenie zdobywać co by było później w CV wpisać Ukończyłem studia o tym kierunku, ale na szczęście znalazłem prace w innej branży... Logistyków jest masa na Mazowszu, a obecnie poszukuje się ludzi po Polibudzie Kuzyn po tej samej szkole co ja, pracuje w DHLu 60km od Warszawy i ma duuużo więcej niż 1800 zł na ręke, ale nie jeździ wózkiem czy też nie pracuje w pickingu
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Z przodu różowa i zielona kropka z tyłu 2 białe i szara takie oznaczenie ma zawieszenie 1BE seryjnie obniżone takie ja mam do 1,9 AVG sedan na seryjnych amortyzatorach
-
[B6 AVB] Ile stopni ma 70 czy 90 ??
termostat do wymiany
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
przez 2,5 roku zrobiłem ok. 120 tyś km = 45-50 tyś rocznie
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
Jaki masz silnik?
-
[B6 AWX] Przerywa na biegu między 3 a 4 tys.obr/min, a na luzie nie
A jaka skrzynia jest w aucie?
-
[B5 ARG] Zerwana rolka napinacza paska rozrządu
Kolego, Kupuj drugi silnik! za 6 koła, kupisz nawet anglika z tym silnikiem, a ty remont za tyle chcesz zrobić?!
-
A8 D3 na 20" :)
o ja pier... ale KOSA
-
[B6 AVF] Wybór wałka rozrządu
Klega miał passata, kupił nówkę w salonie, silnik 1,9 AVB kręcony na 130KM. Przy przebiegu 100 tyś km, wałek poszedł do wymiany, kupił używkę i zrazony do 1,9 TDI pogonił paszczaka...
-
gry przeglądarkowe
phage wars na armorgames.com http://armorgames.com/play/12372/phage-wars-live
-
[B5 1.6] Moja AUDI A4 B5 1995r 1.6
Siemasz Zmienic na oryginalny gril Lampy tyl poliftowe zalozyc felgi 16" lopaty zalozyc Wsadzic gaz
-
Mandat z 10.2011 przysłany 25.01.2012r.
było gdzieś o tym że, w ciągu 30 dni muszą ujawnić wykroczenie (obrobić zdjęcie, zdobyć namiary na właściciela auta i rozpocząc ściąganie kasy) , a mandat mogą wysłać później
-
Ceny paliwa marzec 2026
Sorry za OT, ale sytuację jaka panuje w naszy kraju doskonale opisuję ta piosenka ze składanki Grube Jointy 2 milego słuchania
-
[INNE] Proszę o pomoc! GOLF MK3 SDI
Witam, problem dotyczy golfika MK3 1997r 1,9 SDI 350tyś przebiegu. Zaczęło szrpać silnikiem, przy czym pojawia się to cyklicznie (jest pare sekund, później znika i znowu...) Błędów w ECU brak. Które grupy mam zlogować aby co kolwiek zobaczyć?
-
Ceny paliwa marzec 2026
To i tak dobrze zarabiasz jak na ten popaprany kraj
-
[B5 ADR] Zagotowany płyn! ! ! ! Czy to przez wiatr?
Zamarzła woda w chłodnicy, ewentualnie mogła się zapchać w środku kamieniem albo jakimś syfem... Wstaw do ciepłego garażu i zobacz czy gdzieś nie cieknie, wymień cały płyn na nowy i trzymaj kciuki, że nie uszkodziłeś niczego po tym jak go zagotowałeś
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
Tak jak przypuszczałem, pokazali Teściowej zdjęcie gdzie wyraźnie widać jak prowadzę auto... i zapytali czy nadal uważa pani, że jest na tym zdjęciu po 20 min Stawiłem się na Hożej w Wawie i przyjąłem mandacik
-
Wezwanie od Straży Miejskiej - Kto kierował autem
Fotka była słabej jakości, jak pokażą dobrej jakości, to Teściowa powie, że to widocznie nie ona prowadziła i poda namiary na mnie... ewentualnie powiedziała, że jak ją zamkną to mamy paczki wysylać dzisiaj jedziemy do tego texasu , dam znać co z tego wyszło
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Fajny wypasik masz
-
[B5 ADR] Wyrzucanie płynu chłodniczego
nie wprowadzaj w błąd, to może być uszczelka jak i uszkodzona głowica