Treść opublikowana przez vdm
-
Sprężyny do avanta gdzie jest góra gdzie dół
Powinny być kropki na dole, ale czy można odwrotnie, to nie wiem
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
1. Fiat UNO 1.4+Gaz 95r 2. A4 1.6 + Gaz 95r 3. A4 1.9 TDI 99r 4. A4 1.8TQ 03r
-
zmiana silnika 2.0 ALT na 2.8 V6
to już bez znaczenia
-
zmiana silnika 2.0 ALT na 2.8 V6
jest cała powieść napisana na temat tego silnika koszty uturbienia tego silnika są nieopłacalne, zapomnij. Zagadaj do kolegi nosb on jest specjalistą od swapów silnika, więc coś może więcej się dowiesz, na jaki silnik i ile +/- będzie Cię to kosztowało
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
już po , o dziwo nie było żadnych błędów w sterownikach
-
zmiana silnika 2.0 ALT na 2.8 V6
zmieniaj na 1,8T, więcej części na rynku i mniej rezania bo to R4 a nie V6
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro S-line 261KM i 363NM gwint
Piękna Takiej szukałem, ale ... same paździerze się trafiały
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
a nie można wrzucić do środka jakoś ledów z A6C6 Avanta? ciekawe jak by się prezentowała?
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Hał macz Panu jak wyłączyć autoryglowanie drzwi? Bo mnie to wq....ia
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
No troszkę się naszukałem 9 B6-tek w tym tą kupiłem 2 B7-ki 3 Passaty B6 1 SuperB Przy wszytkich czujnik lakieru ratował mi życie
-
[B6 BFB] Quattro Sedan Black Arrow
Przedestawiam wam moją wymarzoną B6tkę, jak wsiadam do niej to banan nie schodzi mi z gęby Trochę o aucie, którego długo szukałem Polski salon, 2003 rok produkcji, ja jestem teraz trzecim właścicielem. Porzedni właściciel w aucie wymienił m.in: * cewki * świece * rozrząd * Turbo (na gwarancji jeszcze pół roku - faktura na 2200zł ) * olej Motul A teraz co najważniejsze, serwisowana do samego końca w ASO Auto bezwypadkowe, żaden element nie dotykany przez malarzy czy też blacharzy, oczywiście posiada rysy, czy też odpryski lakieru, ale to normalne przy 9 letnim aucie Moc podniesiona do 186 km - (faktura na 1250zł) Wyposażenie: * quattro * xenon * CL Home * fotochromatyczne lusterko *4 x el szyby * audio concert reszty grzechów nie pamiętam... Plany na przyszłość: * malowanie dokładek w kolor * 1BE * felgi 17" * RNS-E * BIXENON Foty Komentujcie:wink:
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Mój typ to: Systemy zapewnienia jakości produkcji - Na rynku poszukują Manegerów od spraw zapewnienia jakości, specjalistów od Automotiv, więc ja bym się nie zastanawiał.
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Można się z Tobą w inny sposób skontaktować( szybszy np. gg) ? Wysokie mieli wymagania na to stanowisko? Czy ukończyłeś studia związane z pracą? Jestem na inżynierii produkcji na Politechnice i nie wiem czego w ogóle oczekiwać po studiach. Po tych studiach, znajdziesz dobrą pracę
-
Zabieg witrektomii oka - miał ktoś?
Trzymaj się, będzie dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam, Mam prośbę, czy zna ktoś z was to auto? ewentualnie, czy może ktoś sprawdzić co ona jest warta, bo wczoraj przejechałem pół Polski oglądać B6 1,8T i opowiastki sprzedającego odbiegały od stanu faktycznego jaki zastałem na miejscu http://otomoto.pl/audi-a4-s-line-1-9-tdi-C23344083.html
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
no ja rekord pyknąłem życiowy w tym tygodniu 35h. Wdrożenie bardzo ważnego produktu dla naszej firmy Sposób jaki opracowalem, pozwolił nam na wyprodukowanie 50 ton granulatu idącego do produkcji uszczelek samochodowych Siła ja jestem po logistyce a pracuje jako "technolog" tylko inaczej nazywa się moje stanowisko
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
firma cooper PL?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Jak w temacie... + jaką pracę wykonujecie Ja w ostatnim tygodniu to 2 razy ponad 20 godzin siedziałem, jestem odpowiedzialny za produkcję, a moje stanowisko to koordynator procesu produkcyjnego
-
[B5 ABC] Zmiana silnika na 2.7 bit
tego to nie wiedziałem...
-
Odwołnie do Ubezpieczlni Niskie odszkodowanie
do ASO podjedź na wycene szkody
-
Szukam fajny gadźet elektroniczny dla 18nastolatki :)
dobre słuchawki
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
do seryjnych amorów?
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
o zamiennikach nie mam pojęcia, ale sporo osób jeździ/ło na MTSach (-30cm). Ja kupiłem springi od 1BE i niby miało być -20cm w stosunku do serii, ale... w realu jest -30cm w stosunku do tego zawieszenia co miałem i ty obecnie masz.
-
[ALL B5] Obniżenie zawieszenia
średnica koła 195/65/15"=225/45/17" nie będzie przekłamań
-
[ALL B5] Tarcze wentylowane zamiast pełnych
Jeździłeś kolego A4 na nie wentylowanych tarczach, troszeczkę dynamiczniej? Ja jeździłem i po kilku ostrych hamowaniach, hamulce puchną...