Treść opublikowana przez vdm
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
dzięki kolego kubik224 wczoraj ogarnąłem temat z tego linka co mi podałeś wszystko się zgadza, koło zamówione , teraz tylko śruby muszę kupić w serwisie i tu mam pytanie-> może wiecie czy będą one dostępne od ręki?
-
[B6 BKE] Biegi wchodzą z oporem na ciepłym silniku
mam to samo i obstawiam sprzęgło przy okazji zmieniam na jednomas
-
T-shirt GTA
w Grecji na Rodos takie widziałem po 10-15 euro
-
[B6 AWX] BREMSE po przekreceniu zapłonu
Sprawdź może to coś z tych rzeczy: 1.klocki się kończą 2. tarcze mają duży rant i przecieły kabel od klocków (tak miałem w b5) 3. mało płynu w układzie hamulcowym
-
[B6 AWX] BREMSE po przekreceniu zapłonu
wszystkie światła stopu masz dobre? chodzi mi czy nie spaliła ci się żarówka?
-
[B6 AWX] BREMSE po przekreceniu zapłonu
a jak wciśniesz pedał hamulca to nie znika?
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
panowie czy to jest kompletne koło zamachowe czy czegoś brakuje? będzie napewno pasowało bo czeka mnie zmiana sprzęgła na dniach i zależy mi na czasie
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
czyli ten zamach będzie się nadawał? http://allegro.pl/1-9-tdi-90-km-vw-golf-3-passat-b4-kolo-zamachowe-i1544665165.html z tego co przeczytałem ma nr VW 037 105 273C
-
[B5 AVG] Wydmuchuje płyn z układu chłodzenia
znajomy robił w passacie 2 miesiące temu koszt wymiana i planowanie głowicy + czyszczenie turbo = 700 zł i problem z głowy (tylko jemu płyn walił do komory spalania a objawami była ostra biała mgła za nim) a co do twojego silnika to się nie obawiaj po dobrze zrobionym zabiegu będzie śmigał drugie tyle co ma na liczniku i nic się nie będzie działo
-
[B5 AVG] Wydmuchuje płyn z układu chłodzenia
jeżeli zasyczało podczas odkręcania to korek działa prawidłowo (trzyma odpowiednie ciśnienie) podczas nadmiernego ciśnienia korek ma za zadanie spuszczać je do drugiej komory (powietrze, gazy z płynem) tak jak zaznaczyłeś strzałką czy w zbiorniczku masz ślady oleju? - tłuste plamy czy na wysokich obrotach czuć spaliny wydobywające się ze zbiorniczka? co to za płyn w układzie? - chodzi mi o kolor
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
z tego AVG można nieźle wyciągnąć P.S.1. z innej beczki to już fajną b6 byś znalazł za te pln'y co władowałeś P.S.2. zamień się na mojego AVG, tak na kilka miesięcy co byś mógł troszke pomodzić
-
[ALL B5] Pomóźcie wybrać FELGI !! Audi A4 b5
a myślałeś o takich? http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-a6-a4-7-5jx17h2-et45-gratis-lodz-i1526629367.html ja mam takie i naprawde fajnie się prezentują szkoda wydawać kasy na nowe felgi do b5, ale to oczywiście moje zdanie
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
tylko taki AFN czy inny stary poczciwy traktor trochę pochodzi, a ewentualne awarie są dosyć tanie do naprawy a pakując się w 3.0 TDI z przebiegiem 400-500 tyś km można zaliczyć niezłą minę za kilka-kilkanaście tysiaczków
-
A6 C6 Przebieg 422 tys :)
wygląda świetnie i bardzo mi się podoba ale mimo wszystko trochę bym się cykał kupić auto za tyle floty z takim przebiegiem
-
[B5 AFN] Uszczelka pod króćcem.
nie pamiętam, ale koszt ok 30-40 zł w serwisie
-
[B5 AFN] Uszczelka pod króćcem.
wymienia się cały krocieć, przynajmniej w AVG
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
no i zesrało się sprzęgło + chyba zużył się oring na czujniku temp. cieczy co wchodzi do kroćca plastikowego - bo mam kałuże pod samochodem
-
Czy na prawdę kupiliście "nie wymagające wkladu"?
jak kupiłem miał 205 tyś km i przez 2 lata zrobiłem 80tyś km przez ten czas wymieniłem: - klocki hamulcowe - napinacz + pasek od alternatora - gume pomiedzy kolektorem ssącym a turbiną - rozrząd - padł amortyzator tył to zmieniłem całość(sprężyny 1BE + amorki od 1BA) - krocieć plastikowy (koszt ok 30 zł) - termostat - felunek na 17' i chyba to wszystko ... auto było z Francji a co za tym idzie malowana cala lewa strona + prawy przedni błotnik lekko dostał już w Polsce. Ogólnie jestem mega za***iście zadowolony, bo gdzie tylko muszę to śmigam i mnie jeszcze nigdy nie zawiodła "suka" w najbliższym czasie czeka na mnie: - kat out - program "by spanky" - możliwe że sprzęgło bo coraz ciężej wchodzi 1 i R - i wymiana listew bo sytuacja ma się jak u Tzieland'a i zobaczymy co jeszcze przy magicznych 300tyś wyskoczy... audiczce leci 12 rok więc tak czy siak trzeba coś w nią włożyć kaski
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
nie kupuj pokrowca na kiere... nie kupuj żadnych ładnych lamp i spojlera - teraz jest ok nie kupuj endżel szajsu - bo to nie E36 bi em dablju kup dywaniki welurowe... kup lampy przednie zespolone II lift... i będzie GIT i daj więcej zdjęć z zewnątrz
-
[B6 AVB] 74 Kw 101 Km seria+BRD+AL+FMIC+ MOD ROGAL = 188,4 Km 380,6 Nm MRMOTORS
szatan
-
[ALL B5] Sprzędło wysoko bierze dlaczego? prosze o opinie w tej sprawie...
może zacznij od podania jaki masz silnik :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Za każdym razem co zaglądam do tego wątku, mam ciche nadzieje zobaczyc kolejne foty z pracy jaką wkładasz w to auto szacun za styl życia projekt kox
-
[ALL B5] quattro po lifcie - jakie felgi i opony
felga 17'x7,5 et 45, a oponka to 225/45/17
-
[ALL B5] quattro po lifcie - jakie felgi i opony
Ja właśnie takie założyłem zdjęcie na szybko telefonem P.S. tylko ja dałem 800pln za 4 używane sztuki z dekielkami i 2 oponami
-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
u mnie też zagościły letnie w 17' nareszcie