Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. dzięki kolego kubik224 wczoraj ogarnąłem temat z tego linka co mi podałeś wszystko się zgadza, koło zamówione , teraz tylko śruby muszę kupić w serwisie i tu mam pytanie-> może wiecie czy będą one dostępne od ręki?
  2. mam to samo i obstawiam sprzęgło przy okazji zmieniam na jednomas
  3. vdm odpowiedział(a) na jozek726 temat w Lifestyle i Hydepark
    w Grecji na Rodos takie widziałem po 10-15 euro
  4. Sprawdź może to coś z tych rzeczy: 1.klocki się kończą 2. tarcze mają duży rant i przecieły kabel od klocków (tak miałem w b5) 3. mało płynu w układzie hamulcowym
  5. wszystkie światła stopu masz dobre? chodzi mi czy nie spaliła ci się żarówka?
  6. a jak wciśniesz pedał hamulca to nie znika?
  7. panowie czy to jest kompletne koło zamachowe czy czegoś brakuje? będzie napewno pasowało bo czeka mnie zmiana sprzęgła na dniach i zależy mi na czasie
  8. czyli ten zamach będzie się nadawał? http://allegro.pl/1-9-tdi-90-km-vw-golf-3-passat-b4-kolo-zamachowe-i1544665165.html z tego co przeczytałem ma nr VW 037 105 273C
  9. znajomy robił w passacie 2 miesiące temu koszt wymiana i planowanie głowicy + czyszczenie turbo = 700 zł i problem z głowy (tylko jemu płyn walił do komory spalania a objawami była ostra biała mgła za nim) a co do twojego silnika to się nie obawiaj po dobrze zrobionym zabiegu będzie śmigał drugie tyle co ma na liczniku i nic się nie będzie działo
  10. jeżeli zasyczało podczas odkręcania to korek działa prawidłowo (trzyma odpowiednie ciśnienie) podczas nadmiernego ciśnienia korek ma za zadanie spuszczać je do drugiej komory (powietrze, gazy z płynem) tak jak zaznaczyłeś strzałką czy w zbiorniczku masz ślady oleju? - tłuste plamy czy na wysokich obrotach czuć spaliny wydobywające się ze zbiorniczka? co to za płyn w układzie? - chodzi mi o kolor
  11. z tego AVG można nieźle wyciągnąć P.S.1. z innej beczki to już fajną b6 byś znalazł za te pln'y co władowałeś P.S.2. zamień się na mojego AVG, tak na kilka miesięcy co byś mógł troszke pomodzić
  12. a myślałeś o takich? http://moto.allegro.pl/oryginalne-audi-a6-a4-7-5jx17h2-et45-gratis-lodz-i1526629367.html ja mam takie i naprawde fajnie się prezentują szkoda wydawać kasy na nowe felgi do b5, ale to oczywiście moje zdanie
  13. tylko taki AFN czy inny stary poczciwy traktor trochę pochodzi, a ewentualne awarie są dosyć tanie do naprawy a pakując się w 3.0 TDI z przebiegiem 400-500 tyś km można zaliczyć niezłą minę za kilka-kilkanaście tysiaczków
  14. wygląda świetnie i bardzo mi się podoba ale mimo wszystko trochę bym się cykał kupić auto za tyle floty z takim przebiegiem
  15. nie pamiętam, ale koszt ok 30-40 zł w serwisie
  16. wymienia się cały krocieć, przynajmniej w AVG
  17. no i zesrało się sprzęgło + chyba zużył się oring na czujniku temp. cieczy co wchodzi do kroćca plastikowego - bo mam kałuże pod samochodem
  18. jak kupiłem miał 205 tyś km i przez 2 lata zrobiłem 80tyś km przez ten czas wymieniłem: - klocki hamulcowe - napinacz + pasek od alternatora - gume pomiedzy kolektorem ssącym a turbiną - rozrząd - padł amortyzator tył to zmieniłem całość(sprężyny 1BE + amorki od 1BA) - krocieć plastikowy (koszt ok 30 zł) - termostat - felunek na 17' i chyba to wszystko ... auto było z Francji a co za tym idzie malowana cala lewa strona + prawy przedni błotnik lekko dostał już w Polsce. Ogólnie jestem mega za***iście zadowolony, bo gdzie tylko muszę to śmigam i mnie jeszcze nigdy nie zawiodła "suka" w najbliższym czasie czeka na mnie: - kat out - program "by spanky" - możliwe że sprzęgło bo coraz ciężej wchodzi 1 i R - i wymiana listew bo sytuacja ma się jak u Tzieland'a i zobaczymy co jeszcze przy magicznych 300tyś wyskoczy... audiczce leci 12 rok więc tak czy siak trzeba coś w nią włożyć kaski
  19. nie kupuj pokrowca na kiere... nie kupuj żadnych ładnych lamp i spojlera - teraz jest ok nie kupuj endżel szajsu - bo to nie E36 bi em dablju kup dywaniki welurowe... kup lampy przednie zespolone II lift... i będzie GIT i daj więcej zdjęć z zewnątrz
  20. może zacznij od podania jaki masz silnik :gwizdanie:
  21. Za każdym razem co zaglądam do tego wątku, mam ciche nadzieje zobaczyc kolejne foty z pracy jaką wkładasz w to auto szacun za styl życia projekt kox
  22. felga 17'x7,5 et 45, a oponka to 225/45/17
  23. Ja właśnie takie założyłem zdjęcie na szybko telefonem P.S. tylko ja dałem 800pln za 4 używane sztuki z dekielkami i 2 oponami
  24. u mnie też zagościły letnie w 17' nareszcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.