Treść opublikowana przez vdm
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Witam, Obejrzałeś eSke? Jest już dawca?
-
[B5 ADP] Auto nie odpala.
Używke do 100zł znajdziesz. tu masz ze śląskiego http://moto.allegro.pl/item1094786125_pompa_paliwowa_vw_passta_b5_audi_a4_1_6.html
-
Ile zabierają zniżki?
Dokładnie tak samo myśle jak edmondo . Dużo nie płace za AC a zniżki lecą. P.S. Dzwoniłem do AVIVA i 3 stówki taniej mają od Libert Direct . Dzięki za podpowiedź edmondo
-
Ile zabierają zniżki?
Z chęcią bym tak zrobił, tylko gdzie dadzą mi AC na auto starsze niż 10 lat? W hesti, link4, pzu nie ubezpieczają takich staruszków, a w axa wyszło mi o 500zł drożej po dużych negocjacjach + aparat cyfrowy Może Wy znacie jeszcze innych ubezpieczycieli gdzie jest AC dla starszych aut? Słyszałem, coś o minicasco w PZU ale czy to dotyczy 10cio latków?
-
Ile zabierają zniżki?
Sprawa wygląda tak: Rok temu w lipcu, w Wawie na ul. dźwigowej w korku zagapiłem się i dotknąłem focusa z przodu. Moja rejestracja zrobiła 2 malutkie ślady na jego zderzaku a mi nic się nie stało. Napisaliśmy oświadczenie bo okazało się że to samochód służbowy i po sprawie. Tydzień temu przyszło pismo w tej sprawie, w którym mam przedstawić całe zdarzenie. Wypełniłem jak należy, wysłałem i żeby potwierdzić zadzwoniłem do Liberty Direct. A oni powiedzieli mi, że za to zabierają 20% zniżek Pytanie Czy są jakieś ogólne kryteria odnośnie zabierania zniżek, czy to zależy od TU?? Czy można się odwoływać od ilości zabranych zniżek?
-
[B5 AVG] Problem z wycieraczkami
Miałem to samo Rozbieraj mechanizm wycieraczek, wyczyść tuleje i sworznie, nasmaruj dobrym smarem. Będzie ok Pozdrawiam
-
[B5 ALL] Woda z klimatyzacji (klimy) cieknie na podłogę (zdjęcia)
znalazłem zdjęcie na telefonie :gwizdanie: Może coś pomoże Widok z góry po otwarciu maski, widać układ wydechowy i to co tobie zaznaczylem. Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Pomoc przy doborze audio
Witam Zwracam się z prośbą do znawców tematyki audio o pomoc w doborze dobrego sprzętu. chciałbym wymienić zjechane oryginalne nagłośnienie na coś konkretniejszego. Radyjko jakie posiadam to clarion DXZ 668. Myślę, że jeszcze pociągnie, jak nie to proszę to uwzględnić w budżecie Kwota jaką dysponuje na inwestycje w audio to ok 800-1200 zł. Będę wdzięczny za wszystkie propozycje.
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu logów
Wiekie dzięki za poświęcony czas Chyba jednak będe musiał wyczyścić turbinkę, bo raczej w jeździe nie zamulam . P.S. A co te 3 błędy oznaczają?
-
[B5 AVG] Proszę o pomoc w rozszyfrowaniu logów
Proszę o pomoc klubowych szamanów, w rozszyfrowaniu błedów i logów. Rzeczą jasną jest, że moja lalka łapie notlaufa , więc pokusiłem się o kabelek i w końcu zrobiłem logi. błedy jakie zalegały z ECU: 3 Faults Found: 17965 - Charge Pressure Control: Positive Deviation P1557 - 35-10 - - - Intermittent 17552 - Mass Air Flow Sensor (G70): Open or Short to Ground P1144 - 35-00 - - 18062 - Please check DTC Memory of Instrument Cluster P1654 - 35-00 - - a teraz logi (dynamiczne robione na 3 biegu, deszcz nie pozwolił na więcej) Statyczne: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Dynamiczne: Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[B5 1Z] Nie wskazuje prędkości i nie zlicza kilometrów
miałem to w swojej bylej a4 1,6. Czujnik prędkości przy skrzyni biegów był do wymiany.
-
[ALL B5] Kompresor do silnika 2.8 V6
Oglądałem to do końca Po hamowni wyszło około 500km i 700nm
-
[B5 AAH] Znikający płyn wspomagania nie można zlokalizować wycieku!
ja tak miałem w swojej pierwszej A4 i maglownica poszła do wymiany.
-
Wczasy w Łebie...
Siemasz, Byłem 2 lata temu w Łebie i było Na pewno zobacz "ruchome wydmy" w Słowińskim Parku, jak lubisz spacerować z żoną . Nocami zabawisz się w kilku klubach, na głównych alejkach też zawsze się coś dzieje. Przemieszczać się po Łebie możesz melexami, dzwonisz i dyspozytor kogoś do was wysyła (5 zł i wiezie Cie gdzie chcesz) ale rada weź od kierowcy prywatny nr kom. i dzwoń bezpośrednio do niego zawsze się szybciej dogadasz . Rejs po morzu w czasie zachodu słońca - obowiązkowo z kobietą. Polecam rejs katriną - taka fajna szybka łódź motorowa . Standardowo "banan", a inne atrakcje znajdziesz na stronach turystycznych Łeby np. http://www.hipnos.nazwa.pl/www.leba.pl/atrakcje.php. Jest co robić, co zobaczyć. Łeba jest u mnie na 1 miejscu ze wszystkich miast nadmorskich jakie zwiedziłem ( SF w Kołobrzegu, Ustka, Władysławowo, Darłowo i Darłówek, Krynica Morska) :good: .
-
[B5 1Z] Wymiana napinacza paska wieloklinowego pompy wodnej
1Z pewnie się troche różni od AVG, ale opisywałem wymiane paska klinowego i napinacza, więc zapodam link http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=wymiana+napinacza Pozdro, może się przyda
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Teraz to mogę napisać, kozak furka
-
Gdzie Wziąć Kredyt Mieszkaniowy
Drodzy koledzy i koleżanki, Przymierzam się do zakupu mieszkania i z racji tego, potrzebuję wziąć kredyt mieszkaniowy . Jeżeli macie jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, to proszę o porady . Chodzi mi dokładnie: w jakiej walucie jest teraz najrozsądniej wziąć kredyt, na ile lat, w jakim banku. i na co zwrócić szczególna uwagę przy podpisywaniu umowy? Kredyt będzie oscylował w granicach 180-200 tys zł.
-
[ALL B5] Pomoc przy wymianie części - klimatyzacja.
dasz rade bez problemu to jest napinacz paska klimatyzacji i przykręcony jest 2 śrubami. odkręcasz je wymieniasz napinacz na nowy, po wymianie musisz go odpowiednio napiąć. Jak widać na zdjęciu masz otwór stały nr 1 i otwór do regulowania napięcia nr 2 . Przykręcasz najpierw ten stały 1 ale nie na maxa, później śrubę przez ten do regulowania 2, zakładasz pasek, wieszasz się ręką na napinaczu i drugą ręką przykręcasz śrubę nr 2, potem nr 1 i jest git Trochę pomotałem ale dasz radę
-
[ALL B5] Dostaje się woda do auta :/
ok thx Daimos Tylko czy możliwe, że naleciało tyle wody przez ten otwór , że przednia i tylna wycieraczka jest cała mokra?
-
[ALL B5] Dostaje się woda do auta :/
A ja się przyłączę, mam mokrą wycieraczkę pasażera po demontażu schowka zauważyłem, że kapie z tej gąbki . Uszczelniłem ten plastik przy filtrze kabinowym silikonem, po złożeniu polałem wodą szybę (symulacja deszczu) wyjechałem coś załatwić na mieście i po powrocie zauważyłem, że znowu kapie . jaka może być przyczyna, że leci woda??? tutaj zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum
-
[B5 AFB] Woda wewnątrz auta
Trochę odgrzewam kotleciora ale mam problem. Mokra wycieraczka pasażera po demontażu schowka zauważyłem, że kapie z tej gąbki . Tak jak pisał czako uszczelniłem ten plastik przy filtrze kabinowym silikonem, po złożeniu polałem wodą szybę (symulacja deszczu) wyjechałem coś załatwić na mieście i po powrocie zauważyłem, że znowu kapie . jaka może być przyczyna, że leci woda??? tutaj zdjęcie zapożyczone od kolegi z forum
-
[B5 AFN] Koło dwumasowe dwumas, poduszki, czy coś jeszcze?
mam te same objawy i zastanawiam się czy coś takiego będzie ok? http://www.allegro.pl/item935450859_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html albo http://www.allegro.pl/item960103364_katalizator_zamiennik_audi_a4_a6_vw_passat_19tdi.html wtedy za jednym zamachem pozbęde się kata
-
Znaczenie ET Felgi
Mam felgi od golfa V oryginalne Ronal'a 17' oponka 225/45/17. czy podpasuje mi bez żadnych kombinacji? Pytam ponieważ na feldze nie mogę znaleźć oznaczenia ET tylko są jakieś nr katalogowe oraz "made in spain" a z tego co się orientuję to 17' w golfie ma chyba ET 54 . Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to proszę o radę jak to założyć aby było wszystko ok
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
Jak tak to szukamy dalej
-
[B5 AFN] Jaka długość i średnica wężyków podciśnienia
http://www.re5pect.pl/index.php?products=product&prod_id=350 czyli ten jak najbardziej słuszny Dzieki Kowi87