Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Nie nic nie popiskiwał. Co lepsze tydzień bylo wszystko ok. , ale wczoraj jak zaczęło stukać to ten napinacz był tak odchylony, że mnie ciarki ogarnęły. Od pojawienia się stuków do sytuacji co widać na zdjęciu przejechałem może ok 20km i to jeszcze na niskich obrotach. Ale okaże się jak zdejmę pasek czy są jakieś ślady. Tym bardziej, że za 2 tygodnie czeka mnie trasa do Francji do Nantes (2 tyś km w jedną stronę). Dzięki bogu, że to wyszło teraz Lukas4334 dzięki za rady spróbuję twoim sposobem wymienić ten napinacz .
  2. Wczoraj wracałem z pracy no i ku mojemu zdziwieniu przestało mi stukać pod maską. Coś mnie tknęło i zajrzałem pod maskę A tu proszę pasek ześlizgnął się z napinacza o 2 kliny. Fart, że nie spadł . Telefon do mechaniora, zamówiony napinacz (oczywiście oryginał po namowach kolegów z forum koszt ok. 360 zł) po drodze jeszcze filtr paliwa, kabinowy, powietrza, oleju, olej i jutro będę sobie u niego działał. Pozdrawiam i zamieszczam fotkę jak to wygląda w tej chwili. Ciekawe czy pasek będzie do wymiany, zaznaczam że go wymieniałem tydzień temu
  3. Witam Dołączę się do tematu. Tydzień temu pękł mi pasek i go trochę poszarpało. Wymieniłem pasek, ale po wymianie zauważyłem, że napinacz jest do wymiany. I teraz pytanie: Dzisiejszego ranka odpalam i słyszę regularne pukanie spod maski, czy to może napinacz tak hałasować? Czy to może łożysko na alternatorze jest na wykończeniu?
  4. a ja dzisiaj zrobiłem porządek z wycieraczkami zapiekły się tulejki i coraz wolniej się poruszały, a momentami stawały trzeba było je pobudzić do życia.
  5. to może się stać :gwizdanie: tylko u mnie sprzęgiełko na alternatorze jest ok . ale widać, że napinacz już lekko nie domaga 1-2 mm jest przekoszony , niestety wymienie go dopiero w styczniu (słowa sznowanego przezemnie mechanika "śmiało wytrzyma do wymiany rozrządu tj ok. 20 tyś" , ale ja zrobię to jakoś chyba szybciej)
  6. sprzęgiełko sprawdzone i jest ok napinacz jest minimalnie odchylony na zewnątrz, ale to trzeba się przyglądać ze 2 min. aby coś zobaczyć. Mam sprawdzonego mechaniora, zresztą to daleka rodzina mojej przyszłej żony i powiedział, że do wymiany rozrządu(ok 20tyś km) śmiało wytrzyma . A diagnoza to była taka: kilka razy zdarzyło mu się spotkać pasek z wadą fabryczną tzn. na nowym pasku można spotkać wystające niteczki które przy niefortunnym zbiegu okoliczności potrafią się przykleić do któregoś koła podczas silnego mrozu, a później wystarczy sobie wyobrazić nitkę wyciąganą ze swetra :: . a tak na temat: wycieraczki mi szwankują, strasznie wolno chodzą :: trasa Sochacz ew - Warszawa i powrót to była tragedia :: chyba ze 4 litry płynu poszło, a ślisko jak cholera
  7. A mi ładnie odpala, równo chodzi silniczek, tylko trochę nie dogrzewał się no i paseczek klinowy odmówił posłuszeństwa foto co się z nim stało . owinął się na kole napędowym, fart że nie wkręcił się pod osłonę rozrządu bo by była kaplica . Ale właśnie zakończyłem wymianę paska to i przy okazji termostacik poszedł nówka . Nówka zawstydziła mnie, nagrzała samochód do 90 stopni w parę minut Polecam wcześniej mogłem 100 km jechać i ledwo 75-80 stopni osiągałem.
  8. a mi q@#&*^$ pasek klinowy pekł i od klimy wypierdzieliło aż przy skrzyni biegów go znalazłem . Chyba łożyska na alternatorze albo napinacz, kwalifikują się do wymiany bo tak sam by pękł? Jutro coś zadziałam bo dzisiaj za zimno.
  9. jeżeli laminat jest kruchy niech doda troche tworzywa typu TPE używanego przez producentów części do samochodów co doda mu elastyczności i odporności na zmienną temperaturę. wtedy taki produkt będzie bardziej wartościowy i oczywiście trochę droższy.
  10. Tak sama reakcja była jak to a6 pokazywałeś na tym forum . Mi się nie podoba coś takiego ale to moje zdanie Furka ładna , silnik ok , ale fele i nie pisze dlatego że sam jeżdżę na 15", tylko że chrom mi się nie podoba a na pewno nie w 20" felach i tym wzorze.
  11. według mnie to wzór Powiem Tobie, że bardzo podoba mi się twoja Aczwóreczka
  12. Podziwiam gości z takim zapałem Fajny kolorek Ogólnie dobrze dopracowana http://www.gatebil.no/forum/viewtopic.php?t=9967 cała modyfikacja
  13. "Kac Vegas" Byłem na tym w kinie za***isty, a na koniec są zarąbiste foty ... polecam I ten kawałek
  14. US jest jak policja, jak z nimi będziesz podskakiwał, to całą historię twoją sprawdzą i będziesz latał z papierami do skarbówki. Wiem bo kolega tak miał, nie dawali mu spokoju, aż wreszczie matka mojego innego kumpla mu pomogła bo pracuje w US i zagadała jak trzeba. Ale jak chcesz to walcz trzymam kciuki
  15. Lampy odmładzają i felgi też niczego sobie Mam sentyment do ADP
  16. dokładnie nie wiem bo taka z Francji przyjechała, ale kumpel w golfie robił 70% i powiem, że wygląda tak samo . Ale jak deszcz pada w nocy to za c**ja nic nie widzę do tyłu. Ze znaczkami nie mam czasu się zabrać :> ale w planach mam . A oponki zimowe będą wędrowały na te feluśny, a na lato jakieś 17" i -30 zawieche planuje . Zobaczymy, może i masz rację
  17. Furka zajefajna . A ja w swojej ADP też nie miałem składanej kanapy
  18. daw2 Z silnikami jest jak z dziewczynami Nie Ma jednego programu do wszystkich modeli, każda jest w innym stanie i do każdej trzeba podchodzić indywidualnie a to kosztuje :gwizdanie:
  19. Wychodzi na to, że to przepustnica . Jak się zesra to adaptacja nic nie pomoże tylko wymiana na nową. Pozdro
  20. Ładna tylko konkretnych felg jej brakuje a 2280zł za kompletny rozrząd coś dużo jak na AVG
  21. To mój jest chyba padnięty Jeżdżąc po mieście po 5 -10 km trzyma 80 - 85 stopni, dopiero jak wyjadę na trasę to nagrzewa się do 90 stopni
  22. vdm odpowiedział(a) na adam1212 temat w Audi A4 B5
    Dzisiaj wymieniłem klocki. Założyłem TEXTARy i nie ma już efektu dzwonienia .
  23. Wydaje mi się, że jak masz słabe amortyzatory to będziesz często wymieniał wahacze Tak mi kiedyś mechanik powiedział, że przy tych wahaczach trzeba mieć w bardzo dobrym stanie amorki. ale czy to prawda ...
  24. vdm odpowiedział(a) na mily temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja w swojej poprzedniej a4 z 95 roku wymieniałem , zawieche przód + łączniki stabilizatorów, łożyska przód, sprzęgło, maglownicę, zderzak przód, 2 x komplet lamp tylnych, świecę, komplet tarcz tył+przód+klocki, końcówki drążków, nawet żaróweczki w zegarach mi się spaliły to je też wymieniałem, założyłem gaz może coś jeszcze ale nie pamiętam, a wszystko wyniosło mnie ok 7-8 tyś potem sprzedałem samochód za ok 12 tyś i jakoś nie płaczę, bo samochód miał 14 lat i wszystko może sie przytrafić. Kup sobie nówkę z salonu to na pewno mniej wydasz na utrzymanie samochodu :gwizdanie: A4 to szrot spójrz na inne auta z tego samego roku, tej samej klasy i z podobnym przebiegiem jak sam napisałeś o kolegi mercedesie Może i masz racje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.