Treść opublikowana przez vdm
-
[B5 ARG] Moje nowe A4 1.8
Widać że zadbana Audiczka a felgi masz takie same jak moje :gwizdanie: Pozdro
-
[B5 AFN] Mój Bolid
Bardzo ładna A4 Podoba mi się czarny grill na ciemnym kolorze auta Pomyśl o ściemnieniu szyb do ciemnego grila i lamp po lifcie wyglądać będzie super takie moje małe skromne zdanie :gwizdanie: A jak wachacze wytrzymują na takim zawieszeniu ?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Super się prezentuje. Jasna skóra, zegary, radio :good: Felgi i chrom :good: Grill i lampy :good: ogólnie widać, że dbasz o audiczke Pozdrawiam i szacun za mody
-
[B5 APU] Audi A4 Avant 1.8T
Bardzo ładny Avant i ten silnik rewelacja Nic dodać nic ująć Ładny pakiet wyposażenia masz
-
[ALL B6] Mój nowy nabytek
KOX audiczka Kolor, skórka, silniczek i 2 wydechy to moja ulubiona konfiguracja dla B6 Kiedyś sobie taką sprawię :gwizdanie:
-
[B5 ADP] Bandit
fotka nr 5 jest świetnie się prezentuje Silniczek tani w eksploatacji sam taki miałem pozdro
-
[ALL B5] Lifting
za***ista niewiem czy wypada pytać, ale jak możesz to ile wyniosły cie graty do silnika ?
-
[ALL B5] Informacje o silniku 2.6 V6
Podzielam twoje zdanie, sam chciałem kupić 2,4 ekonomiczny , mocny , elastyczny ale ... ale ... trafił się ładny traktor i nie żałuje
-
[ALL B5] Który kabelek w kostce odpowiada za zasilanie wzmacniacza antenowego ?
Słuchajcie podpinam się do tego wątku. Mam problem bo jakiś magik w mojej A4 wcześniej podłączył tak radio, że zdjął z tylnych głośników ori wzmacniacz, podłączył głośniki bezpośrednio do kabli prowadzących do radia. Problem polega na tym, głośniki grają i jest ok, ale radio to tylko złapie mi lokalne i "maryja" . Zauważyłem że wisi tam zaizolowana wiązka przewodów. Pytanie: Czy w tej wiązce przewodów są kable odpowiedzialne za zasilanie wzmacniaczem anteny? Jeżeli tak to może ktoś opisać mi jakie kolory są od czego, wystarczy mi opis kolorów kabli ciągniętych na tył auta
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Respekt za swap na 1,8 T , Zderzaki, pracę jaką włożyłeś :oklaski: Ogólnie jeszcze nie przesadziłeś i wygląda za***iście gratki co do lamp to wygląda fajnie bo całość się ładnie komponuję . Widziałem seryjnego paska na takich lampach ktoś go skrzywdził
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
nie no furka tylko żeby się sprawowała beż zarzutów a jakie wrażenia po pierwszej jeździe
-
[ALL] Ranking silników Diesla w Audi A4
Ja przesiadłem się z niezniszczalnej benzynki 1,6 ADP na 1,9 AVG i jak narazie nikt nic nie wspomniał o tym silniku .. pewnie jedyny bubel wśród TDIków
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
fajne lampy z tyłu , pasowały bez problemu czy musiałeś przerabiać??
-
[B5 ADR] Moje A4 - foto
Ładna sztuka, a te chromy to ori czy taśma?
-
[B5 AFN] Moja A4
Fajna furka, mam podobny kolorek i ściemnione szybki fajnie to wygląda Pozdro
-
[ALL B5] Wady wersji B5 po II liftingu
:gwizdanie: ups . to teraz już wiem
-
[ALL B5] Wady wersji B5 po II liftingu
mam wersje po II lifcie z końca grudnia 1999. Wcześniej byłem w posiadaniu a4 z 1995 roku W jednej i drugiej wydaje mi się, że jest ta sama blacha. Nie zauważyłem, żeby coś się działo z karoserią (przed i po lifcie)w stylu rdza czy purchle ... chyba że przez te 4 lata nagle zrobi się z niej Opel a co do wyposażenia i ogólnej oceny nowa niunia bije starą we wszystkim :gwizdanie: oprócz foteli (w starej były bardziej miękkie a ja mam wrażliwą d...) i zegarów (były 2 duże + 4 małe a zmienili na 2 duże + 2 małe )
-
[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI
Ciężko jest mi określić ile możesz wziąć Ja za swoją chciałem 12 tysi ale wiadomo, że trzeba trochę spuścić i te 11 dostałem. Dobrze mówisz z tymi dokładkami zderzaków , ale najpierw myślę o założeniu chromu w szybach , a4 b5 w chromach to mistrzostwo świata pod względem wyglądu Pozdro
-
[B5 ADR] 4 wheel by seb2sjc ,nowe foty 2 str.
Fajna jest :th:
-
[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI
Wcale tak nie chciałem sprzedawać mojej poprzedniej laleczki Ale kolega z pracy zaproponował mi odpowiednie pieniądze za Audiczke no i on się teraz cieszy :gwizdanie: Skłoniło go do zakupu tak mi się wydaje po rozmowie z nim: - atrakcyjna cena ( chcesz szybko sprzedać musisz realnie myśleć, jest mega dużo samochodów w Polsce i też a4-ek) - wiedział co przy niej robiłem ( a robiłem sporo: nowa maglownica, przy okazji sprzęgło, łożyska przód, lampy tył zmienione na "clear red smoke" czy jakoś tak i jeszcze trochę wachaczy) - sekwencja LPG, klima ( miała trochę do poprawy jak większość 1,6 - falujące obroty na gazie; a poza tym to klima mnie już rozbrajała zamiast chłodzić grzała i na odwrót) Co do obecnej niuni to pierwsza rej. to 27.12.1999 a produkcja 17.12.1999 czy jakoś tak, więc uważam że nie daleko jej do 2000 r. jak tylko będziesz miał okazję sprzedać to się nie zastanawiaj, a kupując to ostro się targuj (ja utargowałem parę tysi bo gościowi zależało na kasie i dałem mu tysiaczka więcej jak w komisach) pozdrawiam
-
[ALL B7] 2.7 TDI nowe wozidełko :)
Jak dla mnie to kozacka Audiola. Gratluje zakupu
-
[ALL B5] Co sądzicie o zamianie A4 B5 na A6 C4 - proszę o opinie i rady
Jeździłem 1,6 z 1995 roku i też już miałem dość wymiany wachaczy. Robiłem na raty, jak któryś stukał to go wymieniałem Finał był taki, że co 3 miechy jeździłem do znajomego mechanika i on albo ja to wymienialiśmy. Też myślałem o zmianie auta , na A3 może LEON, później w głowie siedziała mi A6 C5 1,9 tdi 110 km jak braciak dał mi się przejechać. W końcu trafiła mi się 1,9 TDI w dobrej cenie i mam gdzieś, że zawiecha tyle kosztuje bo jeżdżę AUDI Wiesz czym jeździsz, jak czujesz że zaczyna niunia ssać kaskę to sprzedawaj, ale kupić teraz to nie jest łatwo Pozdro
-
[B5 ACZ] Moja skromna strzałeczka
Mi się bardzo podoba bo sam miałem z zewnątrz identyczną te same felgi, kolorek, lampy też 1,6 tylko manual, założyłem sekwencję no i climatronic też był I najważniejsze będziesz kiedyś myślał przy kupnie nowego vw, volvo, bmw, itd. a wybierzesz jak ja pozdro
-
[B5 AVG] Moja nowa laleczka 1,9 TDI
witam wszystkich serdecznie to już moja druga laleczka z serii A4 kupiłem ją 5 dni temu i chciałbym pokazać jakieś fotki o ile mi się to uda(pierwszy raz to robie) narazie oprócz serii to ma wszystkie szyby ściemnione no i radyjko Clarion z poprzedniej Audiczki przełożone. w najbliższym czasie chcę zmienić felunek na 16' może 17' ale mamy kiepskie drogi we wsi Jeszcze myślę o chromach w oknie, może fajnie się prezentować no i umówiłem się z rogalem na sprawdzenie auta no i może jakiś wirusek będzie zapodany. Jak macie jakieś propozycję to piszcie bo różni ludzie mają różne ciekawe pomysły. pozdrawiam narazie kiepskie zdjęcia bo robione kamerą ale wkrótce zrobię lepsze i więcej
-
[B5 AEB] A4 Avant 1.8T AEB, granat. Moja A4.
Ładna ta twoja audiczka też miałem świra na punkcie 1,8T ale wpadło mi 1,9 TDI 5 dni temu no i teraz bujam się klekotem :gwizdanie: pozdrawiam i gratuluje zakupu