Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vdm

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vdm

  1. Widać że zadbana Audiczka a felgi masz takie same jak moje :gwizdanie: Pozdro
  2. Bardzo ładna A4 Podoba mi się czarny grill na ciemnym kolorze auta Pomyśl o ściemnieniu szyb do ciemnego grila i lamp po lifcie wyglądać będzie super takie moje małe skromne zdanie :gwizdanie: A jak wachacze wytrzymują na takim zawieszeniu ?
  3. Super się prezentuje. Jasna skóra, zegary, radio :good: Felgi i chrom :good: Grill i lampy :good: ogólnie widać, że dbasz o audiczke Pozdrawiam i szacun za mody
  4. Bardzo ładny Avant i ten silnik rewelacja Nic dodać nic ująć Ładny pakiet wyposażenia masz
  5. KOX audiczka Kolor, skórka, silniczek i 2 wydechy to moja ulubiona konfiguracja dla B6 Kiedyś sobie taką sprawię :gwizdanie:
  6. vdm odpowiedział(a) na Bandit81 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fotka nr 5 jest świetnie się prezentuje Silniczek tani w eksploatacji sam taki miałem pozdro
  7. za***ista niewiem czy wypada pytać, ale jak możesz to ile wyniosły cie graty do silnika ?
  8. Podzielam twoje zdanie, sam chciałem kupić 2,4 ekonomiczny , mocny , elastyczny ale ... ale ... trafił się ładny traktor i nie żałuje
  9. Słuchajcie podpinam się do tego wątku. Mam problem bo jakiś magik w mojej A4 wcześniej podłączył tak radio, że zdjął z tylnych głośników ori wzmacniacz, podłączył głośniki bezpośrednio do kabli prowadzących do radia. Problem polega na tym, głośniki grają i jest ok, ale radio to tylko złapie mi lokalne i "maryja" . Zauważyłem że wisi tam zaizolowana wiązka przewodów. Pytanie: Czy w tej wiązce przewodów są kable odpowiedzialne za zasilanie wzmacniaczem anteny? Jeżeli tak to może ktoś opisać mi jakie kolory są od czego, wystarczy mi opis kolorów kabli ciągniętych na tył auta
  10. Respekt za swap na 1,8 T , Zderzaki, pracę jaką włożyłeś :oklaski: Ogólnie jeszcze nie przesadziłeś i wygląda za***iście gratki co do lamp to wygląda fajnie bo całość się ładnie komponuję . Widziałem seryjnego paska na takich lampach ktoś go skrzywdził
  11. nie no furka tylko żeby się sprawowała beż zarzutów a jakie wrażenia po pierwszej jeździe
  12. Ja przesiadłem się z niezniszczalnej benzynki 1,6 ADP na 1,9 AVG i jak narazie nikt nic nie wspomniał o tym silniku .. pewnie jedyny bubel wśród TDIków
  13. fajne lampy z tyłu , pasowały bez problemu czy musiałeś przerabiać??
  14. Ładna sztuka, a te chromy to ori czy taśma?
  15. Fajna furka, mam podobny kolorek i ściemnione szybki fajnie to wygląda Pozdro
  16. :gwizdanie: ups . to teraz już wiem
  17. mam wersje po II lifcie z końca grudnia 1999. Wcześniej byłem w posiadaniu a4 z 1995 roku W jednej i drugiej wydaje mi się, że jest ta sama blacha. Nie zauważyłem, żeby coś się działo z karoserią (przed i po lifcie)w stylu rdza czy purchle ... chyba że przez te 4 lata nagle zrobi się z niej Opel a co do wyposażenia i ogólnej oceny nowa niunia bije starą we wszystkim :gwizdanie: oprócz foteli (w starej były bardziej miękkie a ja mam wrażliwą d...) i zegarów (były 2 duże + 4 małe a zmienili na 2 duże + 2 małe )
  18. Ciężko jest mi określić ile możesz wziąć Ja za swoją chciałem 12 tysi ale wiadomo, że trzeba trochę spuścić i te 11 dostałem. Dobrze mówisz z tymi dokładkami zderzaków , ale najpierw myślę o założeniu chromu w szybach , a4 b5 w chromach to mistrzostwo świata pod względem wyglądu Pozdro
  19. Wcale tak nie chciałem sprzedawać mojej poprzedniej laleczki Ale kolega z pracy zaproponował mi odpowiednie pieniądze za Audiczke no i on się teraz cieszy :gwizdanie: Skłoniło go do zakupu tak mi się wydaje po rozmowie z nim: - atrakcyjna cena ( chcesz szybko sprzedać musisz realnie myśleć, jest mega dużo samochodów w Polsce i też a4-ek) - wiedział co przy niej robiłem ( a robiłem sporo: nowa maglownica, przy okazji sprzęgło, łożyska przód, lampy tył zmienione na "clear red smoke" czy jakoś tak i jeszcze trochę wachaczy) - sekwencja LPG, klima ( miała trochę do poprawy jak większość 1,6 - falujące obroty na gazie; a poza tym to klima mnie już rozbrajała zamiast chłodzić grzała i na odwrót) Co do obecnej niuni to pierwsza rej. to 27.12.1999 a produkcja 17.12.1999 czy jakoś tak, więc uważam że nie daleko jej do 2000 r. jak tylko będziesz miał okazję sprzedać to się nie zastanawiaj, a kupując to ostro się targuj (ja utargowałem parę tysi bo gościowi zależało na kasie i dałem mu tysiaczka więcej jak w komisach) pozdrawiam
  20. Jak dla mnie to kozacka Audiola. Gratluje zakupu
  21. Jeździłem 1,6 z 1995 roku i też już miałem dość wymiany wachaczy. Robiłem na raty, jak któryś stukał to go wymieniałem Finał był taki, że co 3 miechy jeździłem do znajomego mechanika i on albo ja to wymienialiśmy. Też myślałem o zmianie auta , na A3 może LEON, później w głowie siedziała mi A6 C5 1,9 tdi 110 km jak braciak dał mi się przejechać. W końcu trafiła mi się 1,9 TDI w dobrej cenie i mam gdzieś, że zawiecha tyle kosztuje bo jeżdżę AUDI Wiesz czym jeździsz, jak czujesz że zaczyna niunia ssać kaskę to sprzedawaj, ale kupić teraz to nie jest łatwo Pozdro
  22. Mi się bardzo podoba bo sam miałem z zewnątrz identyczną te same felgi, kolorek, lampy też 1,6 tylko manual, założyłem sekwencję no i climatronic też był I najważniejsze będziesz kiedyś myślał przy kupnie nowego vw, volvo, bmw, itd. a wybierzesz jak ja pozdro
  23. witam wszystkich serdecznie to już moja druga laleczka z serii A4 kupiłem ją 5 dni temu i chciałbym pokazać jakieś fotki o ile mi się to uda(pierwszy raz to robie) narazie oprócz serii to ma wszystkie szyby ściemnione no i radyjko Clarion z poprzedniej Audiczki przełożone. w najbliższym czasie chcę zmienić felunek na 16' może 17' ale mamy kiepskie drogi we wsi Jeszcze myślę o chromach w oknie, może fajnie się prezentować no i umówiłem się z rogalem na sprawdzenie auta no i może jakiś wirusek będzie zapodany. Jak macie jakieś propozycję to piszcie bo różni ludzie mają różne ciekawe pomysły. pozdrawiam narazie kiepskie zdjęcia bo robione kamerą ale wkrótce zrobię lepsze i więcej
  24. Ładna ta twoja audiczka też miałem świra na punkcie 1,8T ale wpadło mi 1,9 TDI 5 dni temu no i teraz bujam się klekotem :gwizdanie: pozdrawiam i gratuluje zakupu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.