Treść opublikowana przez kamelus_
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Et 32 przy 9j i 19"
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Po co? Przecież mnie to nie interesuje...
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Potwierdzam A5 na 19" ma fabrycznie 255/35
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
To chyba masz źle dobrany rozmiar opon. Zarówno na 18 jak i 19 calach wypełnienie nadkola powinno być identyczne bo obwód całkowity koła nie ulega zmianie. P.S. ja na zimę mam 19 a na lato 20 i uważam to za setup idealny. Na 19 calach profil jest moim zdaniem dość wysoki więc na zimę ideał
-
S4 B8 fake by michu1996_garage / MAXTON FULL BODY / 19"x9,5J
Nie ma się co z nimi bić. W życiu trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. Bierz 20"
-
Błękitna kura(Skoda Octavia).
No bo octavia wewnątrz powala designem Z całym szacunkiem ale wnętrze w Octavi to stylistycznie 20 lat wstecz. To mniej więcej poziom A4 b6 tyle że w Audi były o niebo lepsze materiały. A nawet pokusiłbym się o stwierdzenie że dopieszczone wnętrze B6 estetycznie bije na głowę Octavie.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Mercedes chyba inne zdanie na ten temat bo co widzę S klasę z tych lat w dieslu to kopci jak stary kamaz
-
B7/1.8T/CzornySedan
W tym rozmiarze w zasadzie nic
-
B7/1.8T/CzornySedan
Jeśli swap nie wchodzi w grę a chcesz poprawić skuteczność hamowania to proponuje zestaw Ferrodo DS + tarcze Zimmerman sport. To chyba max co się da wycisnąć z tego układu hamulcowego.
-
A6C7 LIM BLACK EDITION
Jak dla mnie S-line o niebo lepiej Ale lotka na klapę z S6
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Co ty mu proponujesz, przecież pisał że interesują go tylko zakupy w ASO...
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Tyle że takie też wychodziły fabrycznie np w RS lub z pakietem competition. Możesz zakupić sobie w ASO nawet.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Najlepszy możliwy dekor w B6/B7 to moim zdaniem szczotkowane aluminium albo rybia łuska. Tylko znaleźć ładne jest mega ciężko.
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Racja
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
A dziękuję bardzo Fwle faktycznie nieco podobne. Ty masz o ile dobrze widzę wzór s-line jak z A3 8V a ja mam RS6
-
A8 D3 4.2 TDI S8 LOOOK in progress By Mordeliuss ;)
Bardzo podoba mi się projekt. Dobry kierunek. Fura nabiera charakteru Jedyne Co bym zmienił to zamocował nieco wyżej tylną rejestracją bo tak jakoś dziwnie jest nisko i wywalił tą ciemną folię z lamp a założył jakąś minimalnie przyciemniającą żeby wyglądała jak fabryczna ciemna lampa (tak mam u siebie)
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
Zerwij sobie folie z lamp zanim przyjdzie rzeczoznawca bo jak się przyczepią to jeszcze odmówią odpowiedzialności...
-
Audi A5 F5 Projekt F*ckinLowGizmo2K20
No to nie ciekawe. Biorąc pod uwagę polskie TU może być nie ciekawie. Miałem już z nimi podobne sytuacje i niestety dwa razy w sądzie. Najgorsz jest chyba Ergo Hestia. Ostatnia sprawa ciągnęła mi się 4 lata mimo że miałem czystą wygraną i na pierwszą rozprawę dostarczyłem opinie biegłego itp. Ten kraj to poatologia jak chodzi o roszczenia ubezpieczeniowe. Życzę Ci jednak żeby u Ciebie wszystko przeszło bezboleśnie i żebyś jeszcze na tym zarobił
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
To akurat prawda. Jest osobny katalog akcesoriów do danego modelu.
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Tylko pozostaję jeszcze kwestia blokady kierownicy
-
B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Najpierw kluczyk do stacyjki przekręcasz do kontrolek i dopiero przycisk
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Będę musiał w najbliższym czasie podjechać do ASO sprawdzić ciśnienie w kołach bo powietrze ze zwykłego kompresora mnie nie interesuje...
-
Audi A4 ABT 2.0 TFSI
- Audi A4 ABT 2.0 TFSI
Jak Ci mało charakteru to dawaj Competition. On mało zwykły na pewno nie jest.- Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
Koleś ma ewidentnie jakiś kompleks. Przykre... - Audi A4 ABT 2.0 TFSI