Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Po co? Przecież mnie to nie interesuje...
  2. Potwierdzam A5 na 19" ma fabrycznie 255/35
  3. To chyba masz źle dobrany rozmiar opon. Zarówno na 18 jak i 19 calach wypełnienie nadkola powinno być identyczne bo obwód całkowity koła nie ulega zmianie. P.S. ja na zimę mam 19 a na lato 20 i uważam to za setup idealny. Na 19 calach profil jest moim zdaniem dość wysoki więc na zimę ideał
  4. Nie ma się co z nimi bić. W życiu trzeba wiedzieć kiedy ustąpić. Bierz 20"
  5. No bo octavia wewnątrz powala designem Z całym szacunkiem ale wnętrze w Octavi to stylistycznie 20 lat wstecz. To mniej więcej poziom A4 b6 tyle że w Audi były o niebo lepsze materiały. A nawet pokusiłbym się o stwierdzenie że dopieszczone wnętrze B6 estetycznie bije na głowę Octavie.
  6. Mercedes chyba inne zdanie na ten temat bo co widzę S klasę z tych lat w dieslu to kopci jak stary kamaz
  7. W tym rozmiarze w zasadzie nic
  8. Jeśli swap nie wchodzi w grę a chcesz poprawić skuteczność hamowania to proponuje zestaw Ferrodo DS + tarcze Zimmerman sport. To chyba max co się da wycisnąć z tego układu hamulcowego.
  9. Jak dla mnie S-line o niebo lepiej Ale lotka na klapę z S6
  10. Co ty mu proponujesz, przecież pisał że interesują go tylko zakupy w ASO...
  11. Tyle że takie też wychodziły fabrycznie np w RS lub z pakietem competition. Możesz zakupić sobie w ASO nawet.
  12. Najlepszy możliwy dekor w B6/B7 to moim zdaniem szczotkowane aluminium albo rybia łuska. Tylko znaleźć ładne jest mega ciężko.
  13. A dziękuję bardzo Fwle faktycznie nieco podobne. Ty masz o ile dobrze widzę wzór s-line jak z A3 8V a ja mam RS6
  14. Bardzo podoba mi się projekt. Dobry kierunek. Fura nabiera charakteru Jedyne Co bym zmienił to zamocował nieco wyżej tylną rejestracją bo tak jakoś dziwnie jest nisko i wywalił tą ciemną folię z lamp a założył jakąś minimalnie przyciemniającą żeby wyglądała jak fabryczna ciemna lampa (tak mam u siebie)
  15. Zerwij sobie folie z lamp zanim przyjdzie rzeczoznawca bo jak się przyczepią to jeszcze odmówią odpowiedzialności...
  16. No to nie ciekawe. Biorąc pod uwagę polskie TU może być nie ciekawie. Miałem już z nimi podobne sytuacje i niestety dwa razy w sądzie. Najgorsz jest chyba Ergo Hestia. Ostatnia sprawa ciągnęła mi się 4 lata mimo że miałem czystą wygraną i na pierwszą rozprawę dostarczyłem opinie biegłego itp. Ten kraj to poatologia jak chodzi o roszczenia ubezpieczeniowe. Życzę Ci jednak żeby u Ciebie wszystko przeszło bezboleśnie i żebyś jeszcze na tym zarobił
  17. To akurat prawda. Jest osobny katalog akcesoriów do danego modelu.
  18. Tylko pozostaję jeszcze kwestia blokady kierownicy
  19. Najpierw kluczyk do stacyjki przekręcasz do kontrolek i dopiero przycisk
  20. Będę musiał w najbliższym czasie podjechać do ASO sprawdzić ciśnienie w kołach bo powietrze ze zwykłego kompresora mnie nie interesuje...
  21. Jak Ci mało charakteru to dawaj Competition. On mało zwykły na pewno nie jest.
  22. Koleś ma ewidentnie jakiś kompleks. Przykre...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.