Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamelus_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamelus_

  1. Z tyłu pod tapicerką praweg nadkola. Obok wzmacniacza audio.
  2. Zależy od tego jaką masz silną antenę. Mi sie TMC podświetla raz na jakiś czas na krótko a mój szwagier który na RNS-E w audi S3 jak naprwił instalację wzmacniacza antenowego to mu świeci cały czas a mieszka obok mnie. Poza tym lepiej zbiera stacje ze słabym sygnałem niż moj RNS więc moim zdaniem to właśnie moc anteny lub jej wzmacniacza za to odpowiada.
  3. Seria, A4, S4, S-line to wszystko to samo tylko DTM sa inne.
  4. kamelus_ odpowiedział(a) na Onkel temat w Audi A4 B6/B7
    Ramka jest ta sama
  5. Wszystko jest aktualizowane na pierwszej stroni w opisie furki. tarcza to 345 mm. Felgi mogę sprzedać. Dasz 8 tys. i z oponami są twoje
  6. Świetny jest środek z autolandu. Najlepszy jaki miałem.
  7. a ja widzę że jest Jak dalej nie widzisz daj maila to ci podeśle fotke w załączniku.
  8. Na foto masz zaznaczoną kostkę. Z boku kostki jest zabezpieczenie, które musisz wcisnąć i dopiero ciągniesz w górę.
  9. Odepnij wtyczkę przepływomierza, przejedź się z odpięta i zobacz czy się poprawi. Jeśli tak to prawdopodobnie zaworek podciśnienia wariuje.
  10. No i hamulcownia na aucie. Różnica przez pierwsze 50 km mnie nie powaliła ale jak się ułożyło i podocierało wszystko to Takie małe porównanie, stare VS nowe podczas montażu... Efekt końcowy
  11. Z lakierem nic nie robiłem. Żadnych polerek czy korekt. Poprostu bardzo o niego dbam odpowiednie szampony z woskami i jest jak należy. Wtrące jeszcze w sprawie tzw. chipa silnika. Tak jak tu pisza rozwiązanie rozsądne (sam mam auto po programie w Comp Sport) ale jak się już sam przekonałeśpamiętaj z tanim chipem jest jak z tanim autem. Dobre ale nachwilę. Chipa za 600-700 zł to robią jakieś pseudo firemki co doświadczenie zbierają - potem problemy z turbem bo się zapkieka albo wtyski za bardzo leja itp. daj spokój Dobry chip w dobrej firmie to 1200-1500 zł i tak się nastaw a nie będziesz się wnerwiał. Trochę aut z programem przerabiałem i wiem co mówie. Ale jak to mówią zrobisz jak zechcesz...
  12. Dzięki. Pracy i czasu pochłonęła mega. Teraz został tylko silnik ale to też temat rzeka... No i kaska też nie mała. Się zobaczy z czasem co wyjdzie.
  13. No z oponami kosztowały znacznie więcej ale efekt jest zadawalający. Znaczka nietety nie mam.
  14. Koła mam oryginalne z RS4 B7 19". Tu masz link do wątku o moim autku. http://a4-klub.pl/index.php?/topic/77609-all-b6-sedan-s-line-gwint-rs4-19-ambiente-a6-c6-skora-kiera-r8-nowe-foto/
  15. DPF ten silnik nigdy nie miał. Co do auta współczuje miny ale niestety trzeba uczciwie to powiedzieć, że mentalnośc polaka jest taka aby kupić jak najtaniej. Skoro dopieszczone i pewne B6 (na full wypasie) w DE są nawet po 10 000 EUR to jak u nas może takie auto kosztowac 4 tys EUR? Jak auto jest pewne i do tego dobrze wyposażone musi swoje kosztować. Dlatego wolę swojego postawić w garażu i w niedziele się przejechać niż słuchać, że zdurniałem jak napiszę w ogłoszeniu, że chce ponad 30 000 zł za auto. No bo to już b7 można w takiej kasie kupić
  16. Z takim et biednie bedzie na gumie 225 bedzie git. Ja mam et 29 i 9j wlasnie z taka oponka. Miesci sie na styk. Szersza opona by nie wlazla
  17. turbo sam przerabiałeś czy gotowca kupowałes? W sumie jeszcze na 100% nie jestem zdecydowany na GTB17. Tak mi się ubzdurało bo dużo dobrego piszą ludzie o tym. Może GTB22 dam. najchętniej jednak kupił bym pewnego przerobionego gotowca. Znasz kogoś kto robi takie turbawki jak należy? orientujesz się jak to kasa?
  18. Masz tylko turbo zmienione na 1756vk czy cos jeszcze? Ile Ci wyszło mocy?
  19. Nie no nie będę się o zabjał o wynik na papierze. Ma być zestrojone sensownie. Bedzie 220 KM to trudno. Stroic bedzie Comp Sport a oni rczej temat ogarniają. Pożyjemy zobaczymy. Minusem GTB22 jest też to, ori pucha filtra się nie zmieści.
  20. Gtb 22 podobno kiespsko idzie z dołu i w codziennym użytkowaniu jest drażniące. Zobaczymy ile wywali ale na necie jest passat co ma coś 256 KM na tym zestawie ale na seryjnych popmpkach ze 130 KM. Myślę że u mnie co najmniej wyjdzie 230 KM a czy coś więcej to sie okaże
  21. No trochę dłubania będzie... W planach jest wymaina turba na GTB 1756 VK, kolektora, zmiana pompek, FMIC, dp, sprzęgło, i oczywiście korekta softu. Mam nadzieję, że wypluje około 250 KM i jakieś 470 NM
  22. Górną kupiłem oryg. a dół mam oklejony matową folią termoplastyczną. Sam to okjałem. lepsze to niż malowana bo nie ma odprysków Lustra na pokładzie Biorąc pod uwagę moje plany mocowe na ten rok poczyniłem pewne kroki, żeby audiczka się zatrzywmywała jak należy. Czekają już hebelki z S4
  23. kamelus_ odpowiedział(a) na Robero321 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak masz skladana kanape to powinna wyjsc bagażnikie. Podsufitka nie jest zbyt szeroka bo p bokach ma osobno dokladki pod kurtyny.
  24. Pomału idzie wiosna więc czas odkurzyć temat i zacząć nowe mody Troczę części już pozamawiane i czekam na paczki, innych jeszcze poszukuje... Dziś wpadła pierwsza paczuszka elektrycznie składane lustra
  25. A jak to czasowo przewidujesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.