Treść opublikowana przez Johnyjurek
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No to zwiedzamy- [ALL B5] Moja Audi zrobiona z nudów
Eh... zepsute auto , takie ospoilerowanie a felga taka malutka śmiech na sali- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
W 1.8 bez T nie ma raczej szans...- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ściemnij minimalnie i będzie okej , do delikatnych szyb sie nie rzucają.- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
1 opcja - czyli wszysytkie szybki !- [B5 ADR] Nowe fotki Mojej audinki:)
Ogólnie wszystko okej , lampki tylnie ładnie pasuja , ale ten wydech ? :no:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Jak to co siedzimy i odpoczywamy- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT
1 Propozycja jest bardzo dobra z tym żę w rozmiarze 17' nie oddają żadnego uroku. 2 Propozycja jak dla mnie odpada całkowicie...- [B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT
W jakim rozmiarze te kółka ?- [B5 AKN] A4 2,5 V6 AKN - AVANT
Wszystko pięknie , ładnie tylko czemu kupiłeś takie ochydne lampy tylne ?- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
dobrze jest- Tak się chciałem pochwalić ziomkom z forum :)
No to szacuneczek , jedker to bardzo dobry koleś i ten jego głos hehe ;]- Chwalicie się swoimi glebami -30, -60? Zobaczcie to -->
dokładnie ;]- [B5 ADP] Moje cudo techniki ;)
Jednym słowem masakra.- Co sądzicie o tym lapku ?
Dokładnie ja polecam Della, używam już 2 lata i zero problemów- TV LG vs. Samsung
Polecam LG- [B5 AFN] Srebrny sedan z Ryckiej ziemi ;)
Jakim cudem masz 8 poduszek?- [B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
:slina:- [ALL B7] Moja nowa zabawka cudeńko
To ciesz sie że nei masz 300ps bo byś znowu rozwalił ....- [INNE] VW Golf MK2 1.8 gu
Te felgi co były na początku robiły robote dużo lepiej- [B6 BFC] I oto właśnie ona. Odsłona piąta ;)
za***ista fura :good:- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Ooo a jaką- [B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Czy mi sie wydaję czy na aktualnych fotkach nie ma skórki w środku ? - Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00