Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

sector

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sector

  1. Pokaż wypolerowane dekory jak wyszły.
  2. Tutaj widać że ktoś sobie zamontował zestaw HHO . Co myślicie o tym , czy to jest dobre rozwiązanie? http://www.autonawode.eu/galeria.php
  3. Oświetlenie led wew. jak najbardziej , ale jeszcze tempo bym ci proponował (bo chyba nie masz).Siemian-a pytaj A lista bajerów jest spora - chyba lepiej nie wiedzieć jaka
  4. Odnośnie mr cleaner - kolega oddał tam swoje Auto ,w tamtym roku i odjechał od nich > Bardzo niezadowolony Ludzie piszą bzdury na forach jak to ładnie i pięknie tam jest (chyba z fotek), ale sami auta im nie powierzyli do roboty , potem ktoś czyta , ufa tym opinią i okazuje się że lipa . Dla niektórych widocznie wyszmalcownie auta gównolitem aby się świeciło - jest już megahitem , ale co niektórzy oczekują lepszej jakości .
  5. Sorrki - Ja rozumiem że każdy kupuje to na co go stać w danej chwili . Ale parownicą za 99zl , nie podziałasz ZA WIELE . Lepiej sobie daruj , miałem trochę lepsze urządzenie niż te z lidla i praca takim sprzętem to była lipa . Tutaj może się odezwie jakiś mądry który stwierdzi że ma i sobie chwali ,ale mnie nie przekona . Po pierwsze nalejesz powiedzmy 1 l wody i będziesz czekać dłużej jak się nagrzeje nż będziesz tym 1 litrem pracować . Potem znowu musisz nalać wodę i taka zabawa. Następnie stwierdzisz że straciłeś czas i prąd a efektu niema . Tutaj jest mały wybór urządzeń wartych polecenia . Ja stałem również nad takim dylematem , ponieważ przetestowałem na swojej skórze te tanie i lepsze urządzenia ,a ponieważ chciałem ulatwić sobie sprzątanie to musiałem podjąć decyzję i kupić profi sprzęt Karchera DE4002 Tutaj znalazłem używkę (lepsza taka niż nowa z lidla) http://allegro.pl/profesjonalna-parownica-karcher-de-4002-koncowki-i4620008269.html możesz nią nonstop pracować - ma 2 zbiorniki na wodę (w jednym się grzeje , w drugim dolewasz wodę) masz do wyboru różne tryby : sama para sama woda para z wyrzutem wody -ta funkcja jest najlepsza np do czyszczenia WC i nie tylko . Myślę że jeszcze , znajdziesz tańsze nowe Karchery serii CS - ale tutaj ci nie doradzę bo ostatnio nie śledzilem tych nowych modeli , ale i tak bedą lepsze nić te z Lidla - Twój wybór -ale ja odradzam kupna zabawki -
  6. Ja kupiłem do osuszania takie ręczniki - (link) i jestem Mega zadowolony . http://showcarshine.pl/1677-showcarshine-microfiber-mr-dryer-1200gsm-70x40.html
  7. takie sobie wiaderko http://www.detailer.pl/sklep/wiadra-i-grit-guard/890-meguiar-s-professional-pad-washer.html
  8. Griffe - poka fotki RS-a
  9. Śląsk niestety jest od Piekar Śląskich do rejonów Bielska B. , Podaj więc jaki region jest ci bliżej sercu.
  10. To jakie zabezpieczenie po różowym korku zastosować ? Jakąś powłokę kwarcową ( nano coś tam?)
  11. Czy po 3 pastach 3M- 1-korek-zielony 2-korek żółty 3-korek niebieski nałożenie wosku 3M- 4-korek różowy - nr80345 http://allegro.pl/wosk-mleczko-3m-polish-rosa-80345-rozowy-korek-fv-i4456065359.html będzie dobrym wyborem ? Czy po każdym korku używać IPA? Jaka ma być prędkość maszyny polerskiej na danym korku ?
  12. Dzięki Griffe za odpowiedź , wolałem się spytać , bo proponowano mi w sklepie jakąś celmę , ale już za sam wygląd ją zdyskfalifikowałem . Maszyna musi dobrze leżeć w rękach , tworzywo i obsługa musi być przyjazna. W pracy używam Makity,Hilti,Flex na budowie i przekonałem się że warto wydać parę groszy więcej ale używać profi urządzeń. Dlatego się zastanawiam na Makitą SA7000C ,ale jeśli potwierdzasz mój wybór to będę zamawiał .
  13. Co myślicie o tej polerce http://allegro.pl/polerka-makita-sa7000c-1600-wat-i4406645891.html Nie jest najtańsza ,ale też nie jest to górna półka . Prosze o poradę , czy ten sprzęt będzie OK ?
  14. Nie cierpię strażników wiejskich - Początek filmu - można by powiedzieć normalna interwencja jeśli ktoś był agresywny np. , ale potem widać że chłopak dostał ataku - A ci ludzie są nieprzygotowani na takie sytuację - Oni uważają że mają jakiś mundur i pałkę w ręce to kozaki- Dla mnie to większości są debile i nieroby - potrafią mandaty wypisywać nawet bezprawnie. Do mnie przyszedł w tamtym roku taki debil , z pretensjami że mam auto źle zaparkowane i groził mi mandatem jak nieprzeparkuję ! , bo pewna pipa/blondi sąsiadka (wiem która) uskarżyła się że ma utrudniony wyjazd z parkingu , bo ma kiepską widocznośc przezemnie. Myślalem że go rozsadze tego nieroba - ale żona mnie ostudziła na szczęście, na drugi dzien zadzwoniłem po drogówkę - oni pismo odstawili do wieśniaków że mają się odwalić itd , bo Ja mam prawo tam stać (nie ma zakazu) i się skończyło . ALE zastraszać mnie chciał - MANDAT chciał wlepić - Kóźwa za darmo ukarać !! I my na nich kase dajemy - Niech do Policji zatrudnią ludzi -wyszkolonych a tych nierobów do Urzędu Pracy zanotować jako leserów . Kórna niemogę oglądać takich filmów
  15. sector odpowiedział(a) na pazura21u2 temat w Audi A4/S4 B6
    O tej godz. To chyba pisał i zasnął
  16. Niedawno syn mi mówił o tym przekręcie ze zdjęciem - ten proceder już jest od jakiegoś czasu na alegro - banda złodzieji . Jak myślisz że policja ci pomoże to jesteś naiwny Mnie oszukano na 5tyś (zaliczkowalem Tv przez neta) i towaru niedostałem , inni od tej osoby kupili proszki , chyba tak z 10 osób zostało oszukanych na Polske , i policja razem z moją Panią prokurator w d*pie to mieli. Wysłali za złodziejem list gończy . Potem mieli go w wiezięniu 1 dzień (niewiem za co) ale wypuścili A NA DRUGI DZIEŃ !! dopiero się skapli że mieli go niewypuszczać W tym kraju złodziej się śmieje w twarz ,bo czuje się bezkarny . Teraz gość wyjechał do Holandii Mialem jego adres, nr konta pisałem do prokuratora że mam te info i Myślicie że ktoś był chętny aby te info wykorzystać ? Urzędasy udają że pracują do 15godz. potem idą do domu a pod koniec m-ca biorą kesz . TAki z nich pożytek jak z naszych polityków . Albo sam dorwiesz gościa albo ciał amore .
  17. Masz prawo (jak pisałeś ) oddać towar do 10dni (nieważne czy osoba prywatna czy firma) I skorzystaj z tego. Poprostu napisz że zdjęcie niespełnia twoich oczekiwań że fotka ci się niepodoba -myślaleś że będzie ładniejsza itp. Oddaj i czekaj , a jak niedostaniesz z powrotem kasy to pisz do aledrogo - oni są ubezpieczeni i powinni ci wypłacić kasę . Ale pilnie oddaj towar - abyś miał prawo wyegzekwować kasę .
  18. tzw wszystko w jednym - fajny bajer . Cena niepoważna biorąc pod uwagę że zachwile pojawią się światła laserowe.
  19. Miałem te lampy i szczerze odradzam (mimo, że efekt końcowy OK) - dwa razy reklamowałem, kiepska jakość wykonania (sprawdzany w warunkach letnich i zimowych). Ja jeździłem przez okrągły rok (lato -zima) i było wszystko OK. Zamontowane miałem w B5 , które potem sprzedałem.
  20. Ja jeżdżę na oponach marki Regal - głośne coś jak uniroyal ,ale bieżnik wytrzymały na obciążenia Opony robione na afrykę (wys. temp.) Po przebiegu 40 k ,grubość bieżnika zadowalająca. Ale każdy ma inne wymagania. Po ostatniej wpadce , w testy adac już nie wierzę. Uniroyal ,chyba wpakował kupe kasy w kampanie reklamowa w każdym servisie te opony chwalą ,pewno zysk jest fajny.
  21. Ja wam mogę pomóc w temacie : Rolet zewnętrznych (tzw.antywłamaniowych) Bram garażowyh i przemysłowych Okien pcv i drewnianych.
  22. No właśnie najważniejsze nie wiemy , do czego ta wiertarka służyć ? Obrazek dla teściowej . Czy demolka u szwagra w łazience . A może dziureczki w plexi
  23. Kolega chce kupić wiertarkę udarową a Ty proponujesz młotowiertarkę . Do wiercenia dziurek w ścianie na pewno lepsza, może nie 100x ale zdecydowanie lepsza . Wiertarka udarowa jest zdecydowanie bardziej uniwersalna, młotowiertarka to urządzenie bardziej specjalistyczne, typowo budowlane, chyba mam rację prawda?. to że ktoś nadał nazwę na aukcji młotowiertarka , wcale nie oznacza że tam jest udar ( młot) TE2 posiada funkcję - wiercenia bez udaru oraz typowego wiercenia z udarem ( funkcji młota /samego udaru brak )
  24. 100 x wolałbym używkę hilti TE2, niż tą nową makitę z ostaniego linku z walizką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.