Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. No bez jaj. Logi na początek. Można podejrzeć,np czy turbo pompuje i wysterowuje się prawidłowo,czy przeplywka nie podcina, jak zachowują się korekcie itd. Dopiero po tym można się babrać w pomiar ciśnienia sprężania itd. BTW Zauważyłem, ze co niektórzy na tym forum boją się logów jak ognia.
  2. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    To czasem warto przejrzeć cały wątek, żeby babola nie robić Przejrzyj jeszcze raz ze zrozumieniem wątek to ogarniesz sens wypowedzi.
  3. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    Czytasz w ogóle posty w wątku???
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na bebos temat w 1.9TDI
    Koledze chodziło zapewne o silnik montowany poprzecznie
  5. Lukasz_N odpowiedział(a) na bebos temat w 1.9TDI
    Problemem jest przede wszystkim sterowanie turbo.
  6. Lukasz_N odpowiedział(a) na bebos temat w 1.9TDI
    Nie wlożysz tego w ogole P&P do AHU, bo turbo ASZ jest na zmiennej geometrii i ma sterowanie na podciśnieniu, a turbo AHU jest sterowane nadciśnieniem.
  7. Jaki kąt wtrysku? W którym oknie na to patrzysz? Grupa 000 drugie okno? Chyba się nie rozumiemy..
  8. Nie powinno się schodzić poniżej 2.3, ale zobaczysz jak się silnik będzie zachowywał i ustawisz sobie optymalną.
  9. Poniżej 2.3 nie powinno się schodzić, ale wszystko zależy do auta, jak reaguje na zmiany. VAG'iem można zmieniać tylko w małym zakresie. Jeśli chcesz zwiększyć bardziej, to trzeba ruszyć nastawnik.
  10. Lukasz_N odpowiedział(a) na siwek23 temat w 1.9TDI
    Co wy macie z tym przepływomierzem??? Problem leży w nieprawidłowej regulacji ciśnienia doładowania. Błąd jaki wywala na kompie to na pewno 00575. Na początek zrób Basic Settings w grupie 011 i patrz, czy sztanga turbo prawidłowo się zachowuje.
  11. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    To nie jest żadna wersja na Belgię, tylko zwykły, poczciwy AFF (75 KM). Rożni się od 1Z/AHU (90KM) tylko słabszym softem.
  12. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    1Z ma w serii 90KM.
  13. Trochę zaangażowania... Masz temat podwieszony jak wół, a Ty pytasz... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/52512-b6-awx-wymianaczyszczenie-zaworu-egr-i-kolektora-dolotu/
  14. Wystarczyła 1 min żeby odszukać: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/5854-efekt-wymiany-licznika-na-fis/
  15. Na bloku silnika pod głowicą masz wybity numer silnika i jego oznaczenie kodowe.
  16. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    W 16 bitowcu masz większą możliwość płynnej regulacji dawki i powietrza i jesteś w stanie dokładniej wpływać na limitery momentu, ale ma to znacznie przy ustawianiu programu. W zwykłej serii tego nie odczujesz. Dodatkowo jak chcesz wymieniać na 16 bit, to dochodzi sprawa immo.
  17. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    Pytasz, czy zmiana kompa z 8 na 16 coś da. O wgranym programie nic nie wspominasz. Skąd ja mam wiedzieć co Ty tam masz w środku?. Szklanej kuli nie mam...
  18. Lukasz_N odpowiedział(a) na Kowal11 temat w 1.9TDI
    Bez nowego SOFTA to bezsens. Od samej zmiany kompa koników nie przybędzie...
  19. Temat już przerabiany na forum i wcale nie taki mega kosztowny: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59355-b5-1z-montaz-klimatyzacji-manualnej-a4-b5-19-tdi-1z/
  20. Lukasz_N odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Inaczej być nie może. Z fabryki tak wyjeżdzały.
  21. Lukasz_N odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Jak pisałem już w którymś poście wcześniej, jest też coś takiego jak rok modelowy. Mimo, że auto faktycznie wyprodukowano w grudniu 2002, to jest traktowane jako rocznik 2003.
  22. Lukasz_N odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    piotrsob1 mózgownica Cie nie zawodzi Istnieje możliwość przeróbki rozrządu z napinaczem hydraulicznym na mechaniczny i wcale to nie jest jakaś wielka rzeźba
  23. Lukasz_N odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Np. AVF ma większy moment obrotowy niż AWX.
  24. Lukasz_N odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Co to znaczy, że zamówiłeś po oznaczeniu? Po nr VIN, czy po oznaczeniu literowym silnika? Kolega wyżej wyraźnie napisał, ze w starszych 1.9 TDI były mocowane napinacze hydrauliczne i AVF różni się od AWX No i jest jeszcze coś takiego jak rok modelowy. Sprawdz po VIN i będziesz wszystko wiedział.
  25. Ta tuleja występuje też jako osobna część zamienna: 8E0505279J

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.