Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Pytanie o działanie włącznika DRL
To nie przez LEDY, które prawie nie wydzielają ciepła, ale raczej przez to że lampa nie jest szczelna masz to parowanie. Podejrzewam, że jak montowałes te LEDY to lampy dobrze nie posklejales i stąd ten problem.
-
Przeróbka Xenon na Bi-Xenon + DRL
Ale żeby dołożyć DRL B7 nie musisz zmieniać obecnego xenona na bixa. Stąd moje pytanie dlaczego chcesz zmieniać projektor.
-
Przeróbka Xenon na Bi-Xenon + DRL
Te które podałeś w linku mają średnicę 3".Żeby to zamontować w lampie Xenon (ORI 2,5") to trzeba ją rozklejać i rzeźbić. Tak samo jest z resztą w przypadku montażu projektora z B8 do Twojej lampy. BTW czemu chcesz zmienić projektor na bixa?
-
Przeróbka Xenon na Bi-Xenon + DRL
W tej cenie dostaniesz projektory Mini H1. https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DWWX_El28pIw&ved=0ahUKEwis4Y68sYzcAhUGyqYKHUnjDjAQwqsBCFQwCw&usg=AOvVaw1SrS3gmKV9VT4-lxd30VUm
-
Regulacja świateł bixenon
To jest właśnie regulacja góra-dół.
-
Regulacja świateł bixenon
- A4 B6 Xenon jakie lampy kupić?
W B6 masz dwa rodzaje lamp wyładowczych (xenon): a) zwykły xenon z przetwornicą mocowaną oryginalnie pod spodem lampy, z projektorem (soczewką) o średnicy 2,5". Wnętrze takiej lampy jest w chromie b) bixenon (xenon plus) z przetwornica mocowaną w deklu z tyłu lampy i soczewką 3" z ruchomą przesłoną, która w chwili włączenia drogowych opuszcza się i dzięki temu jest więcej światła (świecą wtedy również H7). Wnętrze takiej lampy jest szare. Co do przekładki to sprawa wygląda tak, że przetwornice nie pasują zamiennie P&P ze względu na inny sposób mocowania i wymiary. Tak samo jest z silniczkami samopoziomowania. Jeśli chodzi o przetwornicę to w B6 zawsze jest przetwornica 2 pinowa (+12V i masa). IMO masz następujące opcje: - kupić używane lampy xenon licząc się z tym, że soczewka może być do regeneracji, w co moim zdaniem jest średnią opcją - kupić używane lub nowe lampy H7 (jeśli nie ori to brałbym DEPO) i wsadzić tam przyzwoity projektor. Jednak wiąże się to z dłubaniem w lampie (rozklejanie klosza, podcinanie itd) - kupić używane lub nowe lampy H7 (jeśli nie ori to brałbym DEPO) i wsadzić tam projektor Mini H1, który świeci dość przyzwoicie. Trzeba będzie się troche z wtyczkami pobawić BTW: Do zwykłej lampy H7 lub xenon soczewka z B8 nie pasuje P&P. Również trzeba rozklejać i ciąć wnętrze lampy.- Xenon zastąpiony żarówkami h7
Te pierwsze są właśnie od xenona. Problem może być z wtyczką bo jest inna niż w zwykłym H7.- Xenon zastąpiony żarówkami h7
Ten silniczek nie współpracuje z układem samopoziomowania, czyli masz zwykłe lampy wsadzone zamiast xenona.- Xenon zastąpiony żarówkami h7
Są takie jak ten ?: https://goo.gl/images/UAy3Qt Czy takie? : https://goo.gl/images/p5NeKw- Xenon zastąpiony żarówkami h7
Do xenona D1/DS2 jest inne mocowanie żarnika w projektorze niż dla H7. Pytanie czy masz wrzucony zwykły reflektor H7? Podejrzewam, że ktoś po taniości wrzucił zwykłe lampy i nie ma tam silniczka do samopoziomu.- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja w swojej poprzedniej B5 też z tym walczyłem. W końcu zdecydowałem się oddać podsufitkę do tapicera. Za 120 PLN obkleil ja profesjonalnym materiałem na gąbce. U mnie bylo trochę zabawy bo był szyber dodatkowo. IMO nie warto się w to samemu bawić.- Skręt w lewo na posesje a "uciekający pod prąd" samochód
Mylisz pojęcia. Linia podwójna ciągła nie oznacza wcale zakazu wyprzedzania, tylko zakaz jej przekraczania a to zupełnie zmienia postać rzeczy.- Wymiana Tylnego Silniczka od Wycieraczki Pomoc
Nie musisz ściągać całego poszycia jesli boisz się że coś urwiesz. Jak wymieniałem u siebie to odpinalem tylko te pierwsze zatrzaski i odchylilem poszycie. Idzie się dostać do silniczka i go wyjąć przy odrobinie cierpliwości.- Jaki żarówki polecacie?
Odpuść sobie ten wynalazek. Jeżeli tak bardzo chcesz się pchać w LED to zainwestuj coś porządnego. Jest parę wątków na forum w tym temacie. Poszukaj i poczytaj.- Bi-xenon, Bi-LED, Xenon
Chodzi mi o to, czy chcesz przerobić swoje obecne lampy na bihalogen czy na bixenon? Najprostsza opcja to projektor bixenon Mini H1. Montaż praktycznie bezinwazyjny.- Bi-xenon, Bi-LED, Xenon
Masz na myśli bihalogen czy bixenon?- Bezpicznik od kierunkowskazow
- wycieraczka tylna - zamiennik - działanie
Tez kupowałem zamiennik silnika i działa u mnie dokładnie w ten sam sposób. Tzn gdy popchnę manetkę i ja wrócę to zamiast jednego machniecia wycieraczka robi 3, chociaż czasem zdarzy się tak, że zrobi jedno. Oryginał robił zawsze jedno machniecie, a przy dłuższym przytrzymaniu włączał się spryskiwacz i machała 3 razy.- Żarówki LED H7, czy warto ?
Hid w światłach drogowych ma tą wadę, że potrzebuje chwilę aby osiągnąć pełna wydajność. Stąd wymyślono bixenon który dzięki ruchomej przeslonie w projektorze zapewnia pelne światło od razu. Dodatkowo od częstego zapalania żarnik i przetwornica dostają w tyłek. BTW Każda lampa ma homologację na konkretne źródła światła. Jeśli w zwykły odbłyśnik zamiast żarówki H7 włożysz Hid albo LED to jest to podstawa do tego aby stracić dowód lub nie zaliczyć przegladu.- [A4 B6] pakiet światło
https://a4-klub.pl/topic/12795-montaż-elementów-pakietu-oświetlenie-kratek-nawiewów-lampki-przedniej/- Jak otworzyć AUDI A4 B6 bez akumulatora? PILNE !
Tak się zastanawiam, że jeśli aku było odłączone to kluczyk może stracić synchronizację i wtedy jeśli zamek w drzwiach nie działa to będzie lipa.- Wymiana lamp ksenonywch na halogeny
http://regeneracja-hc.com- Żarówki LED H7, czy warto ?
Przecież drogowe też są H7. Masz wszystko opisane w tym wątku.- Wymiana lamp ksenonywch na halogeny
Jeśli lampy masz zewnętrznie w dobrym stanie to proponuję wyrzucić to dziadostwo zwane hidem, wyjąć soczewkę i ja wyczyścic a odbłyśnik oddać do regeneracji. Będzie najtaniej i bez żadnych komplikacji. - A4 B6 Xenon jakie lampy kupić?