Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukasz_N

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukasz_N

  1. Lukasz_N odpowiedział(a) na Sebastian98 temat w 2.0TDI
    Może spróbuj najpierw odłączyć i podłączyć, bo piszesz, że tylko odpiełeś i podpiełeś. W S4 2.0 TDI to częsta przypadłość..? https://sjp.pwn.pl Ludzie, aż żal czytać takie posty.
  2. Lukasz_N odpowiedział(a) na Helioxx1337 temat w Audi A4 B8
    Ten znaczek s-line w grillu to tak na serio? ?
  3. Lukasz_N odpowiedział(a) na pioelo temat w Audi A4 B8
  4. Lukasz_N odpowiedział(a) na Helioxx1337 temat w Audi A4 B8
    Nie da rady bo lampy zupełnie różnią się kształtem. To co pokazałeś na drugim zdjęciu to nie jest polift tylko jakiś zamiennik stylizowany na polifta.
  5. https://allegro.pl/zestaw-naprawczy-reflektora-uszy-audi-a4-b7-i7285578040.html
  6. Lukasz_N odpowiedział(a) na kondi30 temat w Audi A4 B8
    Co Ty za wynalazek chcesz montować??? Przecież to na fioletowo wali po oczach i w ogóle nie oświetla drogi przed samochodem. Wstaw cos normalnego np osram cool blue Intense i nie kombinuj.
  7. Też jestem zdania, że to bez sensu wydane pieniądze. W tej samej cenie można dostać komplet AL B8 i samemu wrzucić do ORI bixa bez żadnych kombinacji z rozklejaniem lampy, ale każdy robi jak uważa.
  8. Lukasz_N odpowiedział(a) na Szkita temat w Audi A4 B8
    I pożegnaj się z dowodem przy pierwszej kontroli ...
  9. Jest dokładnie tak jak piszesz.
  10. Robi robotę. IMO Intemo lepiej świeci od AL B8.
  11. Co tam u Ciebie siedzi?
  12. Musisz naprawdę mocno zaheblowac. U siebie też myślałem że nie działa dopóki nie wcisnalem tak ,że aż auto dęba stanęło.
  13. Jak się wymienia to wiem. Moja prośba dotyczy tego, abyś podrzucił link do sprawdzonego sprzedawcy.
  14. Każde auto, bez względu na datę produkcji musi posiadać plakietkę. http://www.umweltzone.pl/plakietka
  15. Podasz więcej szczegółów?
  16. Podaj jakies namiary na tą żarówkę.
  17. To jest dokładnie to o czym jest napisane wyżej. Proponuję zajrzeć do instrukcji obsługi samochodu.
  18. Sens jest taki jak kolega Banan napisał, czyli informuje Cię, że jak jest niska temperatura i (+5*C/-5*C) to może się zdarzyć oblodzenie tj śliska nawierzchnia.
  19. Tak też myślałem. Dzięki za info.
  20. Witam, Mam pytanie: czy do B8 LIFT na 4-kanałowym PDC można zakodować wizualizację na AMI Concert? Próbowałem coś podziałać ale sterownik 10 PDC w ogóle nie jest dostępny.
  21. Jak dobrze poszukasz to w 3500 PLN może się zmieścisz.
  22. Przekaźnik jest potrzebny do włącznika DRL przy dokładnym module.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.