Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
[B6 AVF/AWX] Wałek rozrządu Ruville czy Federal
Napisz do naszych forumowych sprzedawców, ale z tego co pamiętam to chodzi w podobnej cenie jak Kolbenschmidt.
-
[B6 AWX] Po podaniu ciepłego powietrza pracuje równo - świece sprawne! - FILMIK
To normalny objaw w dieslu.
-
[B6 AVF/AWX] Wałek rozrządu Ruville czy Federal
Federal oferuje 3 rodzaje wałka. CAM 928 jest najbliżej oryginału, podobnie jak Kolbenschmidt 50006304 .
-
[B7 BKE] Pobór oleju - 1l na 200km
Jeśli silnik spala 1l/200 km, to powinno to być widoczne w postaci dymienia.
-
Czarny olej zaraz po wymianie ?
https://a4-klub.pl/index.php?/topic/2502-kasowanie-inspekcji-serwisowej-a4-b5-b6-b7-b8/
-
Dziwne zachowanie prędkości nawiewu b6
Normalne zachowanie klimatronika. Mimo, że nie masz włączonego trybu AUTO, to i tak dmuchawa będzie dążyć do utrzymania zadanej temperatury. Jest jednak na to sposób. W chwili, kiedy klimatronik będzie zmieniał siłę nadmuchu, ręcznie ustaw żądaną wartość. Po trzech takich próbach, klimatronik zrozumie, że Ty tutaj rządzisz i zapamięta, żeby stale utrzymywać zadaną przez Ciebie siłę nadmuchu.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Tak jak wiele osób już tutaj pisało: Ruville to tylko "pakowacz", więc co w pudełku dostaniesz nie wiadomo.
-
[B8] Problem z odpaleniem po staniu na zimnym
Dziwne, że od kręcenia rozrusznikiem przeskakuje rozrząd. Chyba musiałeś go targać na lince.
-
Wymiana H7 na Xenon
Lampy podejdą P&P.
-
[B6 AVF] Ubywa Olej :( Proszę o poradę
Robisz pomiar kompresji z próbą olejową.tj,mierzysz kompresję, jeśli jest słaba to zapodajesz do cylindra dawkę oleju i ponowny pomiar kompresji. Jak się polepszy, to oznaka zużycia pierścieni.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Oprócz lamp potrzebujesz czujniki pochyłu na przód i tył (mocowane do wahaczy), sterownik samopoziomu, zderzak ze spryskami, zbiorniczek płynu z pompką. Wtedy masz fabrykę.
-
Spalona przetwornica a nowe żarniki
Mam u siebie od 3 -mcy wsadzone te D1S Philips 4850K od H4mm3R. Przetwornice ORI Valeo z 2004 r, jak do tej pory (odpukać) nic się nie dzieje.
-
Wymiana tulei w tylnym zawieszeniu
Zajrzyj w drugi link
-
Wymiana tulei w tylnym zawieszeniu
Poniżej linki z opisem wymiany elementów tylnego zawieszenia i listą elementów. Może się przyda. http://www.pelicanparts.com/techarticles/Audi_B6_A4/69-SUSPEN-Replacing_Rear_Suspension_Bushings/69-SUSPEN-Replacing_Rear_Suspension_Bushings.htm http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352180-tylne-zawieszenie-a4b6-fwd/
-
zmiana xenon na bixenon
Bez rozklejania lampy i przeróbki mocowania nie włożysz projektora B8 do ORI ksenona B6 Jeśli chodzi o przeróbkę projektora H7 w B6 na bixa B8 to nie ma opcji żeby to założyć bez dziurawienia spodu lampy.
-
Chlodzenie problem
Jakiego producenta termostat wsadziłeś?
-
Broki wałka popychaczy - Wymienne?
To co pokazałeś to są broki na blok silnika, a nie na wałek.
-
Broki wałka popychaczy - Wymienne?
Jeśli w głowicy go nie widać, to najprawdopodobniej leży w misce.
-
Bixenon Xenon od A do Z
Bosch AL to projektor z B8 Jeśli nic nie było rzeźbione to siedzi D1S
-
Bixenon Xenon od A do Z
Masz bixa. Przesiadka na B8 bez rzeźby (adaptery+Bosch AL).
-
Obroty rozrusznika
Zależy od wersji softu, ale można przyjąć, że przy ok. 200 obr/min ECU daje dopiero impulsy na elektrozawory pompek.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Zależy jaki zamiennik włożył.
-
VCDS nie widzi modułu poziomowania xenon
Na początek sprawdź bezpiecznik, potem do sprawdzenia masa na sterowniku.
-
jakie żarniki do ksenon ds2
Wyciągnij lampę. Dwa wkręty luzujesz, dwa wykręcasz i lampę masz na wierzchu.
-
Problem z wysokim cisnieniem oleju
Na pewno: - przy 2000 obr/min nie mniej niż 2 bary, - przy wysokich obrotach silnika nie może przekroczyć 7 bar. Pomiar wykonujesz na rozgrzanym silniku (olej min 80*C)