Treść opublikowana przez Lukasz_N
-
Halogeny EU a ANGLIA
Nie ma rozróżnienia na wersje EU i angielską. Halogeny i zderzaki są takie same i pasują P&P.
-
biksenon wyjęcie soczewki bez wyciągania lampy.Możliwe?
Żeby wyjąć soczewkę trzeba rozklejać lampę.
-
Hidy H7 DO Bi-xenon
Jeśli chcesz przerobić zwykła lampę i ma to jakoś świecić to proponuję wymienić projektor na bixenon Morimoto Mini H1 np. https://hidretrofit.pl/sklep/mini-h1-bi-xenon/#tab-description ,do tego przetwornice i palniki np. https://hidretrofit.pl/sklep/zestaw-xenonowy-x35-h1-4500k-nextgen/ i będzie to poprawnie świecić. Wymiana projektorów praktycznie P&P. W zwykłych lampach masz o tyle fajnie, ze jest troche miejsca na przetwornice pod lampą i dość łatwo tam coś wcisnąć.
-
Hidy H7 DO Bi-xenon
Palnik wchodzi w gniazdo projektora P&P. Jedyna kwestia to przetwornice. W bixenonie mocowane są w deklach lampy, więc coś by trzeba wykombinowac żeby je tam upchnąć. Ewentualnie możesz pomyśleć o takich: http://allegro.pl/super-okazja-przetwornica-osram-xenon-d3s-d3r-i6686693523.html. Są mniejsze i bez problemu się zmieszczą. Tylko palnik wtedy też D3S.
-
Hidy H7 DO Bi-xenon
Nie ma opcji żeby w gniazdo od palnika wsadzić H7. Nie musisz wydawać od razu 1000 PLN żeby ogarnąć te lampy. Za 300-400 PLN dostaniesz kompletny zestaw np. https://hidretrofit.pl/sklep/zestaw-xenonowy-x35-d2s-5500k-nextgen/#tab-description.
-
Plastikowa osłona przetwornic.
Lewa: 8E0941159B Prawa: 8E0941158B http://allegro.pl/zaslepka-reflektora-bixenon-audi-a4-b6-prawa-nowa-i6734554868.html http://allegro.pl/zaslepka-reflektora-bixenon-audi-a4-b6-lewa-nowa-i6734553827.html?fromVariant=6734554868
-
Regeneracja czy soczewki od b8??
ORI projektor bixenon B6 nie ma startu do B8. Jak chcesz się przekonać co to znaczy mieć światła to pakuj ten projektor. Ogólnie jest trochę innych projektorów które świecą jeszcze lepiej niż AL B8, ale ten jest akurat najprostszy w montażu.
-
[B6 Avant] Klapa bagażnika nie zamyka się, problem z klamką/zamkiem
Numer siłownika: 4B9962115C. Nowy w ASO 258 PLN.
-
[B6 Avant] Klapa bagażnika nie zamyka się, problem z klamką/zamkiem
Sprawdź siłownik elektryczny cięgna. Prawdopodobnie nie cofa cięgna do pozycji wyjściowej i rygiel w zamku się nie zatrzaskuje. Miałem to samo jakiś czas temu. Próbowałem to uratować smarowaniem ale pomogła wymiana siłownika na nowy. Tam jest w środku sprężyna spiralna, która powinna wracać cięgno do pozycji wyjściowej. Niestety z biegiem czasu zużywa się i nie ma już siły, szczególnie w niskich temperaturach.
-
Podświetlenie Pokręteł.
https://a4-klub.pl/topic/12795-montaż-elementów-pakietu-oświetlenie-kratek-nawiewów-lampki-przedniej/
-
Odnowienie Lamp A4 b6 s4
Obudowy od zwykłych lamp ksenon/H7 są inne niż w bixenonie. Jedyne co możesz wykorzystać to klosze.
-
Wymiana xenonów na lampy DEPO
Spokój będziesz miał. DFEPO ogólnie mają kilka wad ale tragedii nie ma. Jeśli nie chcesz pakować kasy w Valeo to jest rozsądny kompromis.
-
Przerobienie lamp A4 b6.
- Przerobienie lamp A4 b6.
Od początku mówiłem Ci że ten LED to lipa. Odezwij się do Gwerty.- Przerobienie lamp A4 b6.
To jednak nie LED? Szukaj zestawu pod D3S/ D4S. Za kwotę 500 PLN idzie coś wyrwać.- A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Jeśli wszystkie dekle i uszczelki są w porządku i łączenie klosza ok, to pozostaje oklejenie lampy folia. Zobaczysz czy problem leży w nieszczelności czy braku cyrkulacji powietrza.- Przerobienie lamp A4 b6.
Z tego co pamiętam to trzeba podcinać obudowę bo elektromagnes od przesłony wadzi. No i otwór pod soczewkę trzeba powiększyć bo b8 to 3".- Przerobienie lamp A4 b6.
Do zwykłej lampy nie wsadzisz b8 bez jej rozklejania i dodatkowej rzezby. Jeśli chcesz coś P&P to pozostaje np Mini h1. Te ledowe wynalazki sobie odpuść.- awaria klapy bagażnika
Też ostatnio wymieniałem. Zdecydowałem się na OEM bo te zamienniki i używki które miałem w rękach to tragedia. BTW Czy ktoś jest w stanie podać nr tej plastikowej zapinki która mocuje cięgno do zamka klapy? Przeglądalem Etke, ale nie mogę nic znaleźć.- Jedna lampa d1s druga d2s
Palnik ma uchwyt ktoryjest mocowany w gniezdzie odbłyśnika. Ten adapter jest mocowany z tyłu palnika i nie ma nic wspólnego z odblysnikiem.- Jedna lampa d1s druga d2s
D2S to tylko rodzaj palnika. Nie ma znaczenia projektor. Są też adaptery D2S na D1S, więc nie musisz nic wymieniać w lampie. http://allegro.pl/zaplonnik-starter-volvo-s60-s80-xc90-d2s-d2r-cewka-i6915641963.html?reco_id=70841ad0-e713-11e7-955a-6c3be5b959d8&bi_s=archiwum_allegro&bi_m=reco&bi_c=Product- Jedna lampa d1s druga d2s
Nie musisz nic przekładać. Kupujesz palnik D2S, przetwornicę D2S i temat załatwiony.- Jedna lampa d1s druga d2s
Jaką masz lampę? Ksenon czy bixenon? Przy bixenon przeróbka jest prosta, bo lampy nie musisz rozklejać (projektor B8 wchodzi bez problemu). Jeśli ksenon to masz dwie opcje: rozklejanie lampy i wsadzenie jakiegoś rozsądnego projektora lub zakup projektorów Mini H1, które wchodzą do lampy bez rozklejania, lecz IMO nie jest to porównywalne do tego co może zaoferować lepszy projektor.- A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Skoro nie parowały a teraz jest problem to znaczy, że nieszczelność powstała gdzieś w czasie przeróbki. Do sprawdzenia połączenie klosza z obudową i dekielki.- A4 B6 Lampy xenon przerobione na bixenon parują
Skoro nie parowały a teraz jest problem to znaczy, że nieszczelność powstała gdzieś w czasie przeróbki. Do sprawdzenia połączenie klosza z obudową i dekielki. - Przerobienie lamp A4 b6.