Treść opublikowana przez fucken
-
audi b5 1,8T - auto bierze olej na potęge
jak czujesz olej w spalinach to kolor chyba niebieski?
-
audi b5 1,8T - auto bierze olej na potęge
Co do dymienia to jest normalne tym bardziej że masz lpg
-
audi b5 1,8T - auto bierze olej na potęge
Nie słuchaj tych mechaników,brednie gadają można troche dolać od wymiany do wymiany a nie 1l na 1000km:grin:masz kolego coś nie tak,na jaki kolor dymi?
-
Wasze przebiegi benzynowców
:polew:
-
Wasze przebiegi benzynowców
sporo Przez 3 lata zrobiłem 30tyś
-
Wasze przebiegi benzynowców
hehe:grin:ważne że wiemy o co chodzi:wink:
-
Wasze przebiegi benzynowców
181tyś auto z profilu,przebieg sprawdzony w aso po winie
-
Strefa motocyklistów
Lepsza odcinka,palenie,niż fajerwerki:grin:
-
Symphony 2 do a4 b5
Jak zrobisz zapodaj fotke Zrobione. Tu możesz sobie zobaczyć: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-radia-symphony-ii-b5-256398/#post3219509 Fajnie że się udało:wink: ale te boczki i różne kolory mi się nie widzą kwestia gustu..... Lepiej tak niż z dziurami No napewno:wink:
-
Symphony 2 do a4 b5
Jak zrobisz zapodaj fotke Zrobione. Tu możesz sobie zobaczyć: http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/montaz-radia-symphony-ii-b5-256398/#post3219509 Fajnie że się udało:wink: ale te boczki i różne kolory mi się nie widzą kwestia gustu.....
-
jaki plyn?????
Możesz są użytkownicy co leją inny płyn,także nie ma problemu,sprawdz sobie do ilu masz stopniu płyn:wink:
-
jaki plyn?????
Też mam czerwony G12
-
Co zrobić w A4 B6 AWX aby uzyskać lepsze odejście niż w Golfie IV AHF 131km 297Nm
Dokładnie nie liczą sie tylko km,nm,ale taż waga:wink:
-
Audi R8 od Prior Design
Wygląda czadowo,w sumie porezali 6 elementów,cena też czadowa za ten pakiet:kox:
-
Malowanie felg by PlastiLak
Fajnie to wygląda rozumiem że felgi na zime? daj znać po zimie jak to wygląda:wink:
-
Prosze o pomoc. Nie mam juz siły do tego :(
Jak masz możliwość podepnij vaga może coś pokaże...
-
LEON CUPRA 2.8
Zgadzam sie co do lpg,to będziem mój pierwszy spot hehe:wink: jak coś się zgadamy,zdrowych i wesołych..........
-
LEON CUPRA 2.8
Fajna sztuka jak ją zrobisz może jakiś spot w nowym roku,chętnie bym zobaczył ese,będzie lpg?
-
LEON CUPRA 2.8
Czekam na foty,ale prezent pod choinke sobie zrobiłeś
-
Ile pali Wam gazu?
Kolego pewnie termostat mi jak się przełącza na lpg chwila i temp już jest na 90'C czy trasza czy miasto na pb wiadomo trwa to dłużej
-
1.8 Big Turbo ( stage 2 in progress )
Szacun,fajnie to wszystko wygląda i pewnie zapie.......
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
vw jetta 1.1 1980,seat toledo 1.6 101ps 1998'obecne auto z profilu
-
korozja w A4 B6
Znajomy robił w b5 dwa nadkola 700pln popłynoł
-
korozja w A4 B6
jest ocynk,więc nie powinno być rudej,może w przeszłości była jakaś przygoda i nieudolnie naprawiona.
-
Ile pali Wam gazu?
Na trasie mało ci pali ale w mieście jeszcze raz tyle:shock3:masz kolego ciężką noge?