Treść opublikowana przez wojci
-
[ALL B5] Listwa progowa dolna lewa zewnętrzna (PRZÓD)
http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-listwy-dolne-przod-audi-a4-i1377090404.html
-
Wasze niunie i mrozy
po 4 dniach stania dziś przy -8* zapalił od razu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja będę ja mam bliżej
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
trzech
-
GG- ktoś się podpina pode mnie??
a może wchodzisz na portal gg w tym czasie albo klikasz na czyjś profil i oglądasz go na stronie, to wtedy pojawia się taki komunikat
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
i ja i ja
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
no weekend raczej, chociaż jak dla mnie może być i na tygodniu
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja mam dwa więc mogę jedno pożyczyć
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
e jak na jazdę na jabłuszku to i ja się piszę mam nawet w piwnicy takie w dobrym stanie ja niestety też nie jestem jeżdżący na nartach
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja już nie jestem w Lublinie Całe 5 lat byłem i nikt klubowych spotów nie chciał A teraz jak się wyprowadziłem to tyle chętnych... Ale jakoś bliżej wiosny można zrobić coś konkretniejszego z jakimś ognichem albo coś w tym stylu Może w styczniu znowu LKA będzie robić serduszko na zamkowym z okazji WOŚPu to pewnie się wybiorę e ja myślę, że jednak trzeba założyć wątek spotów w Lublinie i po prostu się spotkać bo rzeczywiście inaczej nigdy się nie odbędzie Proponujecie jakąś datę??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
że ja czy Paraf??
-
[ALL] Czy odpalił ktoś ETKE na windows 7 64bit professional?
u mnie dziala bez problemow
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja aktualnie odpoczywam na ziemi zamojskiej, byc moze w nastepny weekend tez no i oczywiscie w Swieta, to moze cos sie uda
-
[ALL] Jazda bez osłony
no ja też ale i tak siadła
-
[ALL] Jazda bez osłony
a u mnie chyba tylne mocowanie okazało się jednak ze zbyt cienkiej blachy bo już mi tyłem się obwiesiła
-
[ALL] Jazda bez osłony
dowiesz się w swoim czasie,po to ona jest by tam była po ponad pół roku jeżdżenia bez nie zauważyłem rdzy. Do mojego b5 kupiłem niedawno osłonę rezaw-plast i pasowała idealnie no i kosztowała 60zł Zmieniałem tylko blachę do której ją się mocuje na wykonaną z grubszej blachy kwasoodpornej. No i po cofaniu w śniegu nabierał mi się śnieg, skończyło się odkształceniem dokładki zderzaka i cięciem i spawaniem
-
[ALL] Jazda bez osłony
a co tam ma skorodować?? Ja jeździłem pół zimy bez i nic nie skorodowało
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
strasznie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
no Ciebie brak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja dzisiaj po doryciu się do asfaltu wydarłem auto z zasypanego miejsca parkingowego i przestawiłem na odśnieżone (któryś z sąsiadów się namęczył ) o który trójnik chodzi?? powiedz to podam oznaczenie
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a ja kutfa za pług śnieżny robię na parkingu przy bloku bo obie spółdzielnie mają w d*pie odśnieżanie, ciekawe kiedy w tym roku szklag trafi osłonę pod silnikiem.
-
[ALL B5] Stuknięcie przy przyspieszaniu
uuuuu u mnie na ręcznym sprawdzaniu jakoś nic nie zauważyłem ale na szarpaku wyszło co i jak
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
a gdzie Ty masz słońce w Lublinie?? ja go jakoś nie widzę
-
[ALL B5] Stuknięcie przy przyspieszaniu
ale sprawdzałeś sam ręką w kanale czy na szarpaku??
-
[ALL B5] Stuknięcie przy przyspieszaniu
niekoniecznie u mnie to była wina wahacza prawego górnego przedniego a potem prawego dolnego tylnego