Treść opublikowana przez k0za
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor jakaś nowa felga wleciała? Bo tylko mi mignąłeś i nie widziałem dokładnie.
-
Jakie paliwo lejecie do 2.0 TDI ? - praktyczne opinie
Ja na zawsze podziękowałem Orlenowi. Po krótce; zajeżdżam na Orlen, a tam na dystrybutorze karta wisi, że verva w takiej samej cenie co zwykły ON. I już wtedy powinna mi się zapalić lampka nieufności w cuda Wziąłem więc verve, auto ( 1.9tdi AVF ) straciło jakby 20KM mocy, do tego na jałowym kultura się znacznie pogorszyła. Na szczęście wziąłem tej vervy tylko za 50zł. Dojechałem do siebie do miasta, zalałem do pełna na marketowej stacji intermarche ( sprawdzonej ) i był powrót do normy po jakimś czasie. Jeden taki numer mi się zdarzył ale więcej nie mam zamiaru ryzykować. A tak poza tym to leje zawsze na shellu zwykły ON
-
[B5 ATJ] Pytanie na temat węża podciśnienia-zdjecie
Przewód do obudowy filtra. A co do tych wężyków to może ktoś potwierdzić te 3mm i 4mm? Wymieniłbym sobie cały komplecik.
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Topor rozpoczął trasę objazdową ? :> zwykła seria ta jego bepiuntka
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Jest napisane. Robiłem u http://www.regeneracja-hc.com/
-
[B5 ALL] II lift, regeneracja odbłyśników xenon
Kolego, zajrzyj do mojego tematu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=141350.0
-
[ALL B6] Xenony i ich poziom świecenia
Zdecydowanie może podawać inne wartości do sterownika. A wtedy światła są ustawiane w pozycji najniższej. Albo gdy wypniesz jedną z kostek od czujnika wtedy również światło zjeżdża bardzo nisko.
-
[ALL B6] Xenony i ich poziom świecenia
Można wyregulować kompem. A sprawdzałeś czujnik na tylnej belce?
-
[ALL B5] Światła stopu nie świecą
sprawdź bezpiecznik
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Hehe znam to miejsce
-
Warszawa - miejsce, gdzie można spokojnie pogrzebać przy aucie-dostęp do kanału
http://www.autohobby.waw.pl/ chyba o to chodzi. ciekawie to ktoś wymyślił
-
[ALL] Po regeneracji wyświetlacza FIS....
Tak dokładnie u niego robiłem. Polecam.
-
[ALL] Po regeneracji wyświetlacza FIS....
to jeszcze zależy czy masz wypalone poszczególne pixele czy całe linie. ja miałem tak że całe linie nie świeciły i dałem gościowi cały licznik. on to rozebrał cośtam pokleił i śmiga. tel nie wiem czy jeszcze aktualny ale spróbuj - poszedł na PW
-
[ALL] Po regeneracji wyświetlacza FIS....
ja dałem 70zł rok temu, do dziś wszystko ładnie śmiga. odpukać
-
[ALL B5] Czy te felgi podejda bez problemu jako zimowki
wejdą. ale ta cena to chyba za 4 sztuki?
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
W inny sposób nie przekroczysz znacznie tych 160KM. Jeżeli bez pompek i fmica to AWX/AVF i 150-160 będzie.
-
Nigdy nie kończąca się opowieść!!
..i ujrzała kawał chama...
-
[ALL B5] Jaki silnik 1.9tdi: 115KM czy 116KM jest lpszy do tuningu ?
BRD
-
Spocik Lubuski :)
ja mogę zajechać [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 13:40_________________________________________________czyli luzujemy dziś?
-
Płacenie mandatu
Ja wczoraj miałem 101km/h na 80 i dostałem 100zł. Jakbym miał 100km/h to bym dostał 50zł. A najlepsze jest to że chwile przed padło mi CB
-
[B5 AJM] Trochę logów do oceny
Myślisz pewnie o kącie synchronizacji. Rozrząd wymieniony 12k km temu. Z tego co czytałem powinien być w okolicy 0. W swoim przypadku nie zauważyłem nic złego. Pali na dotyk. Tak, gdzieś na forum jest fotorelacja jak go doprowadzić do wartości 0. Chociaż Twój mieście się jeszcze w normach.
-
[B5 AJM] Prośba o analizę logów (turbo,pompowtryski,EGR)
Mocy brak bo turbo nie pompuje tyle ile trzeba, albo gdzieś po drodze są starty ciśnienia.
-
[B5 AJM] Trochę logów do oceny
1. Rozrząd dawno wymieniany? 2. Turbo trochę zasyfione. W pewnym momencie masz 2500mbar czyli do notlaufa niedużo brakuje.
-
Płacenie mandatu
Zabrałem głos w tym temacie i dziś dostałem 100zl mandatu. Fatum? Wpłacę 10zł i będzie OK
-
Płacenie mandatu
Ja to powiedział były minister sportu "(...) Polska to dziki kraj..."