Treść opublikowana przez Koczis
-
[ALL B7] Zapięcie pasa.
Nie było, mam całą historie auta. Było kupione w Polsce i miał je jeden właściciel od nowości. Czyli nie wystarczy, że odkręcę zaczep i złączkę/kabelek i podłącze nowy komplecik? Musze Vagować, bo sam nie mam ani programu, ani zdolności komputerowych
-
[ALL B7] Zapięcie pasa.
No lipa, na allegro nie ma z czujnikiem zapiętego pasa, tylko zwykłe, forum milczy, chyba muszę kupić w Aso. Czy Ktoś się orientuje ile może taka przyjemność kosztować i czy mogę to zrobić sam oraz czy coś potem będzie trzeba vagoać?
-
Eco jazda
U to lipa, bo ja 6 zapinam przy 70-80km/h jeżdżąc po mieście, a silnik kręcę do ok. 2tyś obr i zmiana na wyższy bieg. Po mieście wyszło mi 7,02L/100km, na trasie nie miałem jeszcze okazji spradzić.[br]Dopisany: 20 Listopad 2009, 23:29_________________________________________________Dodatkowo jeśli można prosić, to napiszcie przy jakich obrotach zmieniacie biegi i jakie macie spalanie przy takim stylu jazdy, da to obraz, czy eco-costam ma sens.
-
[ALL B7] A4 z radarem :(
Gdzie znalazłem fotki to nie pamiętam, ale na pewno nie będzie ich(A4) w Polsce, ale i tak jak można było tak oszpecić takiego cukierka.
-
[ALL B7] A4 z radarem :(
No ja wszystko rozumiem, ale tak po porostu nie wypada, aż żal patrzeć:
-
[ALL B7] Zapięcie pasa.
Witam. Mam problem z zapięciem pasa kierowcy. Dokładnie chodzi o to, że nawet gdy jest wpięty pas to dość często zapala się kontrolka niezapiętych pasów i ten miły brzęczyk. Jedyny sposób na uniknięcie tego, to przełożenie pasa przez ręczny, wtedy wszystko jest ok, ale wygląd i bezpieczeństwo idą papa. Co byście mi poradzili, czy można to jakoś wyczyścić(bo może styki nie zwierają), czy trzeba wymienić na nowy?
-
[B5 AFN] jaką nawigację GPS kupić?
Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem navi i jak zobaczyłem nową cenę za mio moov 500(ok.349zł za nową w sklepie z mapą mio 2008, czy jakoś tak) to pomyślałem, że może będzie ok. Mapa potrzebna głównie do warszawy, ale czasem i w Polskę się pojedzie. Czy porównując ją do mio c720 jest duża różnica? Jakie możecie podać za i przeciw dla MOOV 500? Dziękuję.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam. Mam pytanko, do której zazwyczaj jesteście na spocie w Arkadii, bo chyba nadszedł ten czas aby się na nim pojawić , ale nie dam rady przed 20:30, a nie wiem czy kogoś jeszcze zastanę.
-
[ALL B6] Nie wyświetla rds-u na fisie
A wcześniej wyświetlał?
-
[ALL] Musiałem zdrapać foliś z szyb został klej...czym go zmyć?
W różnego rodzaju marketach(Leroy..., Casto..., Pakti...) budowlanych są preparaty do suwania naklejek ze szkła itp. Jak poradził sobie z usunięciem kleju po naklejce z numerem rej to i tu chyba da rade?
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
A możesz napisać jak go rozebrać na części, bo ja tylko się dobrałem do baterii(aby było ciekawiej, to jak wyjąłem baterie to teraz nie mogę nim otworzyć auta, chyba trza go jakoś zakodować?) i nie bardzo wiem co dalej, a w obu kluczykach coś mam nie tak. Jeden się otwiera, ale mogę i samym paluchem popchnąć i też zatrzask puści, natomiast drugiego tylko z palucha mogę otworzyć. P.S. może w ASO by nie oskubali za bardzo za taką naprawe lub jest ktoś w Warszawy co by mi to zrobił, bo boję się że coś połamię.
-
Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
Po to Bozia rączki dała, aby myć autko samemu :> , no chyba że mrozik na dworze to bezdotykowa, ale trzeba przesmarować uszczelki w drzwiach(tak przy okazji nadchodzącej zimy, to polecam preparat: uszczelka. Nie ma problemu, że drzwi przymarzną).
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Dzięki, a czy wymiana samego wzmacniacza jest na zasadzie P&P i czy nie popali seryjnych głośników oraz gdzie u licha jest ten wzmacniacz w sedanie?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Podziękował i czekam na inne opinie. W RECARO odnoszę wrażenie, że jest "za ciepły" i zastanawiają mnie te głośniki w zagłówku, czy nie ma to wpływu na dziecko, jak jedzie z głową miedzy magnesami przez np. 5 godzin oraz to, że nie wypadł w teście ADAC najlepiej.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Witam. Czy macie jakieś opinie nt. fotelików RECARO MONZA oraz CASUALPLAY PROTECTOR? Czy mając wybrać między tymi dwoma i proponowanym przez Guregoru CHICCO KEY 2-3, to na który powinienem się zdecydować. Według testów najlepiej wypada "CP", ale firma RECARO też chyba do czegoś zobowiązuje, natomiast CHICCO jest chyba najbardziej przewiewny. Sam już nie wiem co wybrać, ale wiem że wybór będzie między tymi trzema. Jeśli możecie coś doradzić to bardzo proszę o sugestie, bo zakup za max 5 dni.
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Witam. Jak coś to znalazłem taką aukcję na alledrogo: http://moto.allegro.pl/item797543256_profesjonalne_oklejanie_samochodow.html Pozdrawiam.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Siemian, a jak długo go już używasz i jak często?
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
Witam. Sedi, ja mam taki sam silnik ja Ty i wlalem STP i jak na razie od zatankowania (250km) mam wrazenie, ze troche mniej sie telepie na wolnych obrotach, ale nie wiem czy to nie dziala jak palcebo i tylko mi sie tak wydaje. Spalanie takie jak bylo, przyspieszenie bez zmian, zadnych skutkow ubocznych.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
isofix-a chyba nie mam(sprawdze jutro), a czy można w takie mocowanie jakoś doposażyć autko?
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Zastanawia mnie tylko, czy to zapinanie dziecka jest łatwe, bo za każdym razem trzeba spinać fotelik. Teraz mam taki, że fotelik jest na stałe przypiety pasami, a tylko zakładam pasy dziecku, które są już oryginalnie przy foteliku.
-
Skradzione kola
Straszny widok, współczuję.
-
Tor Poznań
Podobno w Pionkach pod Radomiem ma się wybudować jakiś tor i ma być całkiem niezły, podobno na światowym poziomie.
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Witam. Przesledzilem caly watek i nie za wiele z niego wynika, poza wstepem-podziekowal, dobra robota. Mam pytanie, czy mozecie napisac jaki, kto ma fotelik w aucie i opisac krotko plusy i minusy. Wiem, sa testy, ale to czesto ma sie nijak do zeczwistosci. Pytam bo w najblizszym czasie chce zmienic fotelik dla mojej krolewny(5lat, 105cm, 17,5kg) i nie wiem na jaki model sie zdecydowac. Pozdrawiam.
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Nie, bo nie chcialem kopiowac oznaczonej fotki, ale tu masz link do aukcji: http://moto.allegro.pl/item789184429_spoiler_audi_a4_b7_po_2004r_hit.html Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana zderzaka na S-Line WWA
Dzieki, czyli to jest bardzo podobne do tego: [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:42_________________________________________________Cos takiego na allegro jest za ok. 260pln