Treść opublikowana przez maciejhildek1982
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Kolego będę bardzo wdzięczny jak dasz znać jak to siedzi, bo rozumiem że parametry felgi masz te same? Co do hebli to mam dwa komplety zacisków w tym jeden na sprzedaż w kolorze meksykańska czerwień jakby kto potrzebował.
-
[B6 AVF] GTB 2056-190hp/415Nm/FMIC180/EIBACHProKit/18"RS6/ULTER90/B7Multi/S4/DP/320/LED/GREDDY by Boguc
Witam Panowie, pytanie poza konkursem. Mam taka sama felgę na zimę, przynajmniej tak samo wygląda a jej parametry to 7Jx16H2 ET42 nr 8E0 601 025B i pytanie jak i czy wchodzi to na heble 320 bez kombinowania? Z góry dziękuję serdecznie za odpowiedź.
-
Imitacaja samopoziomowania
Jakie auto? Silniczki w reflektorach zwykłe czy krokowe?
-
Słaby akumulator
Witam Kolegów. U Ciebie zapewne siedzi już akumulator AGM i jeśli już coś się z nim dzieje proponowałbym wymianę - po takiej trasie powinien być naładowany wręcz do 100%. Jednakże najpierw ustaliłbym dlaczego jest słaby. Sprawdź ładowanie tak jak pisze Kolega powyżej. Co do ładowania i odłączania aku z auta to pojawiają się 2 sprawy: 1. akumulator AGM może być ładowany maksymalnie do napięcia ok 14,4v i najlepiej ładowarką lub prostownikiem specjalnie do tego przeznaczonym. 2. Jest prosty sposób aby nie mieć zmartwienia czy nam się coś rozkoduje - praktykowane w wielu warsztatach, podłączamy drugi mały aku pod klemy najlepiej żabkami lub podkręcamy pod nakrętki i śmiało odłączamy swoje aku. Wszystko zostaje podtrzymane poprzez drugi akumulator.
-
Samopoziom wariuje
Jeszcze tego nie wiemy.
-
Samopoziom wariuje
W zależności od tego pod co podpięte jest zasilanie sterownika poziomowania. A Kolega jeszcze nie określił czy to ori czy dokładka. Widziałem już taki dokładany samopoziom który był zasilany po stacyjce.
-
Samopoziom wariuje
Witam Kolegę, skoro piszesz, że nie wywala żadnych błędów to istnieje możliwość że dostaje przerwy w zasilaniu, dzieje sie to tylko podczas jazdy czy zauważyłeś to także na postoju? Poziom był dokładany czy ori?
-
Problem z Niedogrzewaniem się silnika i zapychającym się DPF
I jak Kolego jakieś postępy z tym DPF-em?
-
Problem z Niedogrzewaniem się silnika i zapychającym się DPF
To K2 kosztuje ok 40zł, to nie majątek. W momencie kiedy masz już zapchany dpf i wywala błąd to chyba warto byłoby się skusić. Roboty za dużo nie ma i jakby coś pomogło to zawsze ładnych parę złotych w kieszeni zostaje. Bo nasi "fachowcy" sporo kroją za czyszczenie dpf-a specjalnymi płynami itp.
-
Problem z Niedogrzewaniem się silnika i zapychającym się DPF
Dpf dobrze przegonić na trasie - odcinek ok 50km ciągłej drogi z dobrą prędkością (nie tylko na liczniku, ale i obroty silnika ok 2500) i powinno być git.
-
Problem z odpalaniem po przekreceniu kluczyka zero odzewu rozrusznika audi a4 b6 1.9 131KM
No widzisz Kolego, żadne z naszych podpowiedzi nie były trafne, dobrze że udało Ci się to naprawić i dobrze że podzieliłeś się ze wszystkimi na forum jak to naprawiłeś. Pozdrowionka i długiej bezproblemowej jazdy.
-
Błąd żarówek
Tak jak pisał kolega wyżej nie musisz wyjmować lamp, jest dostęp do tych żarówek od tyłu lampy, wymień je na p21w i zobacz co będzie się działo.
-
Problem z Niedogrzewaniem się silnika i zapychającym się DPF
Spróbować nie zaszkodzi, koszta nie są aż takie duże bo termostat ok 40-50pln + robocizna ok 50-100, chyba że ogarniesz sam bo nie jest to aż tak skomplikowana czynność przy tym silniku. Jeszcze jedno, sprawdź czy jak jeździsz samochodem i masz te 70 stopni czy wąż górny od chłodnicy jest gorący, jeśli tak to na pewno termostat,
-
Co powiecie O tym oświetleniu drogi
Napisz kto Ci ogarnął, jakie koszta i wstaw parę zdjęć, na pewno jest wielu zainteresowanych taką zamianą.
-
Strzelający jak karabin zamek klapy tylnej ?
Witam Panowie, też u siebie w avancie miałem ten problem, nie bawiłem się rozbieranie itp. zakupiłem drugi używkę i hula już ponad rok.
-
Problem z Niedogrzewaniem się silnika i zapychającym się DPF
Witam, żeby było śmiesznie w moim BPW po zakupie też miałem problem z niedogrzaniem, pomogła oczywiście wymiana termostatu na termostat firmy Wahler. Od tamtego czasu nie mam problemów z temp. Co do DPF-u to jeśli samochód jest niedogrzany chodzi cały czas na "ssaniu" skład spalin jest inny. Poza tym możliwe jest, że jeśli temp. silnika oscyluje w granicach 70 stopni sterownik nie może pozwolić na wypalenie dpf i stąd problem (nie są spełnione warunki potrzebne do wypalenia). Także kolejna wymiana termostatu i powinno być ok. Na forum jest wiele wątków gdzie Koledzy wymieniali termostaty i dalej był ten sam problem, niestety tak to jest z jakością tych części.
-
Błąd żarówek
Jedno co rzuca się w oczy to w miejscu gdzie powinny być żarówki świateł do jazdy dziennej o oznaczeniu P21W widzę jakieś mniejsze, nie wiem co to za żarówki. Sprawdź je, wiem nie jest łatwo wyjąć żarówki z tych lamp, ale spróbuj je wyjąć i zobacz jakie mają opisy. Tam powinny być takie żarówki jak w kierunkowskazach o mocy 21W. Może te maja inną moc i powodują błąd. To na tą chwilę jedyne co mi przychodzi do głowy.
-
Lampy przód A4 B7
Witam Panowie, jak widzę kolejna osoba poleca soczewę od b8 po lifcie. Ja do swoich soczewek wstawiłem jakieś tańsze żarniki i też jestem mega zadowolony. Tyle, że świecą jasnym białym światłem, kosztowały ok sto parę złotych na portalu aukcyjnym, jeżdżę na nich od zeszłej zimy i nie mam z nimi żadnych problemów a wyglądają tak: Zdjęcia z tego jak świecą w temacie https://a4-klub.pl/topic/355011-wymiana-projektora-soczewki-bixenon-na-soczewki-z-a4-b8/ na 3 stronie.
-
A3 8P ŚWIECI DEF
Kolega powyżej ma jasno napisane, więc wejdź z nim w kontakt: Pomogę w wymianie zegarów, naprawie DEF w licznikach RBx
-
Samochód nagle zgasł
3,5 to spora kasa, myślę że do 2,5 to max ile taka usługa powinna kosztować. Podzwoń jeszcze po paru większych warsztatach w Bydzi i dopytaj ile taka przyjemność.
-
Błąd żarówek
To wstawiaj fotę, może rzeczywiście wystarczy w MCE kodowanie zmienić.
-
Co powiecie O tym oświetleniu drogi
Tu masz ofertę: https://a4-klub.pl/offers/offer/8863-sprzedam-soczewki-bixenon/
-
Co powiecie O tym oświetleniu drogi
A czytałeś temat który wstawiłem u góry "Wymiana projektora/soczewki" ? Masz tam Michała "booolek" on mi robił podmiankę soczewek.
-
Lampy przód A4 B7
Witam, dokładany pasek LED wygląda super -szczególnie ten z "biegnącym" kierunkiem. Ktoś bodajże z forum to zakładał i niestety szybko pozbył się dowodu. Miśki stwierdziły, że takie coś nie ma homologacji i tyle. Niestety ori lampa posiada homologację na dane typy żarówek i nic dokładać się tam nie powinno. Tak samo jak zakładanie niehomologowanych żarówek LED, super niebieskich itp. Wiem za chwilę mnie ktoś zje i powie ze wszyscy tak robią. Sam mam jakieś wpadające w niebieską barwę żarówki do jazdy dziennej choć nie wiadomo kiedy ktoś się przyczepi. Osramy są całkiem fajne, ale ta cena. Na forum jest kilka osób które zajmują się lampami i ogarną pomalowanie, wymianę soczewek itp. poszukaj tematów a znajdziesz. Bez obrazy dla wszystkich którzy mają "podłubane lampy"
-
[B6 TDI PD] Czy zawór Eger czy przepływomierz czy coś innego ?
Witam Kolegów, oczywiście logi wszystko powiedzą, albo prawie wszystko. Pytanie jeszcze czy wywala jakieś błędy? Przeładowanie itp? Co do Egr-a, to jego "zapocenie" to normalka. Posprawdzałbym jeszcze wszystkie wężyki od podciśnienia. To tak na dobry początek, na pewno nie zaszkodzi.