Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. 14,637 i Mikołaj wydymany [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 12:02_________________________________________________a co tu dzisiaj tak cicho... :gwizdanie:
  2. nie dzięki
  3. ja nie w pracy (jak zawsze :gwizdanie:) ale zaraz lecę na przedświąteczne zakupy, więc do później
  4. widzę Musashi, że twoim hobby jest doszukiwanie ukrytych sensów w wypowiedziach innych
  5. no mi ma Johnnego II utrzymać więc chyba da rade a tak w ogóle to w chacie mam jeszcze rzepy jakieś od powieszenia LCD i może te zapodam
  6. też mam podobny problem bo właśnie zakupiłem radyjko i już wiem że się nie zmieści w schowek pod kierownice zastanawiam się jak takie coś by się sprawowało: http://allegro.pl/item491613374_rzep_montazowy_do_cb_radio_kpl_3szt_promocja.html
  7. ja miałem na klapie w B6 floride i śmigała super i to bez strojenia, więc nie wiem o co cho
  8. no niby tak, tylko u mnie silnik mniejszy i lżejsze auto
  9. czyli 2.0 ekonomiczniejsze od 1.9? kutwa
  10. ja bym chciał zobaczyć to spalanie Vario bo ja żeby zejść poniżej 5,0 to już się muszę naprawdę wysilić... a średnia z baku mi wychodzi 5,5-5,9l a jeżdżę do 130 w sumie więc spokojnie
  11. mówisz o wskazaniach na Fisie czy o normalnym poziomie paliwa? bo jak o normalnym to masakra
  12. no to u mnie raczej tak nie było...
  13. wiem, bo jeździłem dwa lata 2.5tdi z multi tylko po prostu z treści posta tak wywnioskowałem
  14. ale nie wiem czy autorowi nie chodziło bardziej o wciśnięcie dość ostro gazu przy starcie i że wtedy jest jakieś opóźnienie
  15. Spałem krótko, ale wstałem w Ślesinie a teraz już jestem ze 3 godzinki w Pzn
  16. ja biedny student... :gwizdanie:
  17. o takie cuś (wzór): http://allegro.pl/item497756344_alu_felgi_bbs_rs_ii_18_calowe_bmw_e_36_e_46_z3.html http://allegro.pl/item499342346_dwuczesciowe_skrecane_bbs_rs_ii_8_5x18_5x112.html http://allegro.pl/item499204781_felgi_bbs_18_5x112_plus_opony_letnie.html
  18. u mnie też nic tam nie ma
  19. no te lepsze, ale są fajniejsze modele BBSów takie żeby troche więcej "dziurek" miały
  20. fajniutka do modów dorzuć jeszcze lampki przód po lifcie, znaaacznie odmładzają auto
  21. witamy szefie
  22. no jakiś koleś na podwójnym gazie (2 promile) walnął w słup, na szczęście nic się nie stało [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:06_________________________________________________ ja po swoją byłem 1000 w jedną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.