Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
14,637 i Mikołaj wydymany [br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 12:02_________________________________________________a co tu dzisiaj tak cicho... :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dzięki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie w pracy (jak zawsze :gwizdanie:) ale zaraz lecę na przedświąteczne zakupy, więc do później
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzę Musashi, że twoim hobby jest doszukiwanie ukrytych sensów w wypowiedziach innych
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
no mi ma Johnnego II utrzymać więc chyba da rade a tak w ogóle to w chacie mam jeszcze rzepy jakieś od powieszenia LCD i może te zapodam
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
też mam podobny problem bo właśnie zakupiłem radyjko i już wiem że się nie zmieści w schowek pod kierownice zastanawiam się jak takie coś by się sprawowało: http://allegro.pl/item491613374_rzep_montazowy_do_cb_radio_kpl_3szt_promocja.html
-
[ALL] Gdzie montujecie antenę CB ?
ja miałem na klapie w B6 floride i śmigała super i to bez strojenia, więc nie wiem o co cho
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no niby tak, tylko u mnie silnik mniejszy i lżejsze auto- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli 2.0 ekonomiczniejsze od 1.9? kutwa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja bym chciał zobaczyć to spalanie Vario bo ja żeby zejść poniżej 5,0 to już się muszę naprawdę wysilić... a średnia z baku mi wychodzi 5,5-5,9l a jeżdżę do 130 w sumie więc spokojnie- [B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
mówisz o wskazaniach na Fisie czy o normalnym poziomie paliwa? bo jak o normalnym to masakra- [ALL B6] Multitronic - czułość i elastyczność
no to u mnie raczej tak nie było...- [ALL B6] Multitronic - czułość i elastyczność
wiem, bo jeździłem dwa lata 2.5tdi z multi tylko po prostu z treści posta tak wywnioskowałem- [ALL B6] Multitronic - czułość i elastyczność
ale nie wiem czy autorowi nie chodziło bardziej o wciśnięcie dość ostro gazu przy starcie i że wtedy jest jakieś opóźnienie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spałem krótko, ale wstałem w Ślesinie a teraz już jestem ze 3 godzinki w Pzn- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja biedny student... :gwizdanie:- [ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
o takie cuś (wzór): http://allegro.pl/item497756344_alu_felgi_bbs_rs_ii_18_calowe_bmw_e_36_e_46_z3.html http://allegro.pl/item499342346_dwuczesciowe_skrecane_bbs_rs_ii_8_5x18_5x112.html http://allegro.pl/item499204781_felgi_bbs_18_5x112_plus_opony_letnie.html- [ALL] prawo jazdy
u mnie też nic tam nie ma- [ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
no te lepsze, ale są fajniejsze modele BBSów takie żeby troche więcej "dziurek" miały- [B5 ADR] Moja lalka / LALECZKA ZNISZCZONA :(
fajniutka do modów dorzuć jeszcze lampki przód po lifcie, znaaacznie odmładzają auto- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy szefie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no jakiś koleś na podwójnym gazie (2 promile) walnął w słup, na szczęście nic się nie stało [br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:06_________________________________________________ ja po swoją byłem 1000 w jedną - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00