Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. raczej na pewno nie ori jak są ori to sprzedawcy się tym mocno chwalą a tak na serio to oznaczenia od wewnętrznej strony felgi powinny być
  2. chyba żartujesz? 16/245?? 16/55/205 i nic nie trzęsie...
  3. Czerwony daje rade...
  4. Piechol odpowiedział(a) na dyr2 temat w Audi A4 B6/B7
    w B5 nie było Multi
  5. a ja toleruje w sumie tylko czarnulki a tu i tak bym wziął Blau
  6. całkiem fajne autko duży plus za dokładki w kolor większa felga dobrze jej zrobi klapa trochę łysa bez OOOO to co mi się nie podoba to skrzynia (sam miałem jeszcze niedawnio... ) i kolorystyka wnętrza... no i szkoda że nie dieselek... ale każdy lubi co innego
  7. Niebieski lub biały ale lepiej niebieski
  8. jak masz chromy tu i ówdzie to zostaw sreberko
  9. Sprawdziłem - w folderze NARZĘDZIA jest zakładka DANE GPS. Szczerze mówiąc nie wiem co to jest, bo nigdy z tego nie korzystałem... zgadza się, ale jak chcesz cokolwiek zrobić to pyta się czy włączyć bluetootha żeby znalazł moduł GPS a E66 ma wszystko :gwizdanie:
  10. ja mam E51 już prawie rok i GPS tam nie znalazłem... ale co do nowych telefonów to tylko E66, ojciec ma -> za***isty ja już odkładam kasę :naughty:
  11. suuuper się prezentuje koniecznie 17" i ja bym jeszcze kierę wymienił
  12. niestety 15" chyba odpada, bo nie wchodzi do B7 (za duże tarcze) jak źle piszę to mnie poprawcie...
  13. ja od siebie mogę polecić Conti TS810 (tylko że ja na 16" jeżdżę)
  14. ta pierwsza kiepsko, druga nieźle tylko do tego to konkret gleba musi być... i ciekawe czy da się na tym jechać chociaż 120km/h po polskich drogach...
  15. 20" w A5 jest a w B5 to już będzie... :kox:
  16. http://moto.allegro.pl/item461304612_18_evo_5x112_black_magic_poler_rant.html te też są niezłe, ale nie wiem jak z trwałością... :gwizdanie:
  17. np. takie cuś: http://moto.allegro.pl/item450313346_tenzor_czarne_audi_5x112_5x114_3_sklep_wawa.html
  18. z tego wszystkiego to jedynie ostatnie, bo reszta albo "plastelina" albo po prostu nie ładne
  19. dokładnie, zostaw tak jak jest oczywiście jeśli działa wszystko jak należy
  20. to co pokazałeś to jakiś badziew... a te co ma kolega guardian są jedynymi w B6 jakie jako tako trawię
  21. fajnie zmodzone B6 wszystko wymienione prawie, więc jak nówka tylko mi się średnio te cztery rurki z tyłu podobają... lepsze chyba dwie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.