Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
a jak tracisz przyczepność przy starcie to pokazuje Ci się coś na zegarach? bo to dziwne jest... a z tym check to chyba miałeś racje: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41496.0.html;highlight=przycisk+check i tu :http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.75.html strona 6 P.S jak widać szukajka działa całkiem dobrze :gwizdanie:
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
tylko nie śmiać mi się z tych felg :gwizdanie: sam takie mam na zimę sorry za OT
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
spoko to check kurde nie pamiętam już do czego służyło, a w A3 teraz tego nie mam a wyłączenie ESP przyciskiem było sygnalizowane czymś na liczniku na pewno (chyba pomarańczowym wykrzyknikiem) także albo Ci się coś przepaliło, albo nie działa ESP... :gwizdanie:
-
[B7 ASB] Nareszcie moja zabawka skonczona:)
kolejna fajna B siódemka gratulować a felgi... są bardzo ładne...
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
to Ci ułatwię trochę sprawę :gwizdanie:
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
musisz nacisnąć na prawej gałce przycisk który jest na prawie "pionowej" ściance gałki zrozumiałe?
-
[ALL] Autko dostało nowe 17 tki - obnizać ?? - dziwne wibracje po założeniu ??
gleba musi być
-
Strefa Śmiechu
dobre i w sumie prawdziwe...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
378
-
[ALL] Ciśnienie?
ja tak mam, ale nie przyszło mi w ogóle do głowy żeby inaczej pompować
-
[ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
a to zimówki są?
-
[ALL] co sądzicie o DUNLOP SP SPORT 9000
śmiało brać
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
kup jakieś ori używki najlepiej wiem, że to jest ok, bo sam tak zrobiłem
-
[ALL] Ciśnienie?
2,3-2,5
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
- [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika
w takim razie czekamy na kogoś z ASB... :gwizdanie:- [B7 BWT] Dwa pytania.
Polska jest tylko na DVD2 i lepiej bierz 2008 bo jest dużo lepsza niż 2007 podobno- [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika
miałem wcześniej 2.5tdi BFC i też miałem lekko ok 800... na Vagu chyba było 792 jeśli dobrze pamiętam...- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
i z drugiego kompa na dokładkę- [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika
kurde, trochę wysokie te obroty... ja u siebie w 1.9 mam trochę ponad 800... chociaż jak patrzyłem na zdjęciach na 2.0tdi to też miały ponad 900 chyba nawet... a chyba im większy silnik to powinny być niższe, nie?- [ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
pewnie, że można musisz się tylko trochę "pobawić gałką" z prawej strony- [B7 BRE] Co lepiej na zime?
wszystkiego ale i tak alu to alu- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
345- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
dokładnie a tak w ogóle to jest jeszcze jeden gdzieś w Polsce chyba koło Bydgoszczy... ale nie róbmy OT tutaj- Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
weekend w miasteczku rodzinnym - [B7 ASB] Wolne obroty i odpalanie silnika