Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. a jak tracisz przyczepność przy starcie to pokazuje Ci się coś na zegarach? bo to dziwne jest... a z tym check to chyba miałeś racje: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t41496.0.html;highlight=przycisk+check i tu :http://www.a4-klub.pl/smf/b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.75.html strona 6 P.S jak widać szukajka działa całkiem dobrze :gwizdanie:
  2. tylko nie śmiać mi się z tych felg :gwizdanie: sam takie mam na zimę sorry za OT
  3. spoko to check kurde nie pamiętam już do czego służyło, a w A3 teraz tego nie mam a wyłączenie ESP przyciskiem było sygnalizowane czymś na liczniku na pewno (chyba pomarańczowym wykrzyknikiem) także albo Ci się coś przepaliło, albo nie działa ESP... :gwizdanie:
  4. kolejna fajna B siódemka gratulować a felgi... są bardzo ładne...
  5. to Ci ułatwię trochę sprawę :gwizdanie:
  6. musisz nacisnąć na prawej gałce przycisk który jest na prawie "pionowej" ściance gałki zrozumiałe?
  7. dobre i w sumie prawdziwe...
  8. ja tak mam, ale nie przyszło mi w ogóle do głowy żeby inaczej pompować
  9. kup jakieś ori używki najlepiej wiem, że to jest ok, bo sam tak zrobiłem
  10. w takim razie czekamy na kogoś z ASB... :gwizdanie:
  11. Polska jest tylko na DVD2 i lepiej bierz 2008 bo jest dużo lepsza niż 2007 podobno
  12. miałem wcześniej 2.5tdi BFC i też miałem lekko ok 800... na Vagu chyba było 792 jeśli dobrze pamiętam...
  13. kurde, trochę wysokie te obroty... ja u siebie w 1.9 mam trochę ponad 800... chociaż jak patrzyłem na zdjęciach na 2.0tdi to też miały ponad 900 chyba nawet... a chyba im większy silnik to powinny być niższe, nie?
  14. pewnie, że można musisz się tylko trochę "pobawić gałką" z prawej strony
  15. wszystkiego ale i tak alu to alu
  16. dokładnie a tak w ogóle to jest jeszcze jeden gdzieś w Polsce chyba koło Bydgoszczy... ale nie róbmy OT tutaj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.