Treść opublikowana przez rakud29
-
Błąd poduszki pomoc
koledzy kto pomoze
-
Błąd poduszki pomoc
moze ktos z kolegow doradzic jak to sprwadzic miernikiem bo mam miernik ale nie za bardzo umiem sie nim obslugiwac
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
ok czyli co kolego proponujesz wyczyscic turbo i jakie zrobic logi zeby byc pewny dlaczego sie zabrudza
-
Błąd poduszki pomoc
to jak tam bedzie zle to co trzeba zrobic przewody by poszly czy cos innego
-
Błąd poduszki pomoc
nagle się zaświeciło a jak kasuje to zaraz błąd jest powiedz jak mam za dużą oporność to co trzeba sprawdzić co się mogło stać nic nie było ruszane układ jest chyba prosty bo jest 1 tylko poduszka
-
Błąd poduszki pomoc
moge to jakos miernikiem sprawdzic czy nie moze tasma poszla co myslicie tu jest tylko jedna poduszka
-
Rozładowujący się akumulator
kto powie jak sie sprawdza czy nie pobiera auto pradu wiem ze jakos miernikiem sie sprawdzalo
-
Rozładowujący się akumulator
koledzy wiem ze jest mozliwosc miernikiem sprawdzic czy samochod pobiera prad ktos pamieta jak to sie robi
-
Błąd poduszki pomoc
witam koledzy co musze sprawdzic mam taki blad 0588 - Airbag Igniter; Driver Side (N95) 32-00 - Resistance too High jest to volkswagen polo jest w nim tylko jedna poduszka kasuje ten blad i pojawia sie od nowa prosze was o pomoc
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
ok to z czego łapie taki błąd musi być jaki powód może sprawdzić coś trzeba co koledzy myślicie
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
ok ale chodzi mi o to czy moze turbo potrzebuje juz czyszczenia bo bardzo zadko wpada w ten tryb awaryjny musze dac dobrze ognia bo raczej to ze jest chip to chyba nie przeszkadza
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
To co robić z ta turbina żeby ten błąd się nie pojawiał co radzicie
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
no tak do dlaczego turbinka wpada w tryb awaryjny zadko ale wpada jak dam ostro gazu sprawdzalem sztange tez pracuje ok wiec co myslicie
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
koledezy to ze kogos stac to nie znaczy ze ma kupowac drogie opony bo juz takie mam i sa do wywalenia a byly drogie wiec nie myslcie tak ze jak cos drogie to dobre
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
ale zdarzylo mi sie ze 3 razy wpadl mi w tryb awaryjny i byl ten blad co podalem wiec cos jest nie tak co radzicie sprawdzic jeszcze prosze o opinie
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
koledzy wklejam logi prosze niech ktos zobaczy czy trzeba turbo czyscic http://vaglog.rtnet.pl/rakud_77605.html
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
widzisz kolego masz wontpliwosci takie jak ja
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
co myslicie o kormoranie jak juz odradzacie chinskie
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
mialem teraz markowa dunlopa z 2006r i dwie szlak trafil wiec chyba nie ma reguly
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
ok a cos lepsze jest w tej cenie bo mialem propozycje kormorana za 270 ale czy to sie oplaci
-
Potrzebna opinia o oponach KENEX i GOODRIDE
witam mysle kupic opony mam na celu dwie firmy LETNIE OPONY GOODRIDE SP06 205/55/16 i KENEX N1000 205/55/16 205/55R16 co radzicie wybrac wiadomo sa to tansze opony ale nie zawsze te drogie sa dobre
-
Polecane opony letnie
koledzy a co myslicie o oponach KENEX N1000 205/55/16 205/55R16 podaje linka http://moto.allegro.pl/opony-kenex-n1000-205-55-16-205-55r16-nowe-lato-i2183632704.html ktos z was ma takie opony
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
chodzi o auto 2.0 tdi b7 po niedzieli zrobie logi koledzy turbinka czyszczona 2 lata temu juz by ja bralo pojawia sie to tylko bardzo zadko
-
Błąd 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) Notlauf
witam koledzy lapie mi taki blad ale bardzo zadko auto po chipie 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - Freeze Frame RPM: 3969 /min Torque: 238.0 Nm Speed: 161.0 km/h Load: 83.9 % Voltage: 14.36 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2376.6 mbar Absolute Pres.: 2590.8 mbar ten blad pojawia sie jak dobrze dam gazu i to bardzo zadko prosze o rade jakie logi zrobic zeby to sprawdzic bo chyba turbina cos nie tak
-
Rdza na błotnikach przednich w Audi A4 B7
ja wlasnie mysle wyciagnac nadkole i tam tez wyczyscic chociaz u mnie to wina zle polakierowaznego blotnika i woda dostala sie pod lakier to nie dziwne ---------- Post added at 13:39 ---------- Previous post was at 11:48 ---------- koledzy powiedzcie czym ro najlepiej zamalowac gabeczka czy sprajem