Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pastaldo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pastaldo

  1. Jak wymienisz to daj znac ile zapłaciłes i gdzie kupiłes bo tez musze cos takiego zrobić. Tylko koledzy jak jest w tym korku w AFN? Tak samo?
  2. Tylko czemu wcześniej nic o tym nie powiedzieli jak oddawali. Jeśli zregeneruja tak jak wyczyscili to ja dziękuje
  3. Ja jestem zainteresowany. Widzimy sie na targach Audio czy jakieś inne pomysły? no żeby w LBN nikt nie chciał spotować
  4. To pozostają chyba eksperymenty, no chyba że sie ktos znajdzie co rozjaśniał te złoty.
  5. Serwis kupa ch..a reszta dziada. Pewnie rozruszali troche sztange a nie wyczyścili. Ja sam czyściłem pierwszy raz i kiepsko nie dokładnie i wytrzymało pół roku. Tzn spłukałem sadze a nie wypolerowałem. Więc skoro po 1000km powróciło to nawet jej nie rozebrali. byjmij, wyczyśc i wypoleruj i będziesz miał spokój. A jak bedziesz miał rozebrane to wywal tez katalizator i bedziesz happy jeszcze bardziej
  6. Zwykła farba Co zrobić lub co dolać aby hmrt złoty był jakiś wyraźniejszy/ostrzejszy sam w sobie to jakiś szarawy Domieszać jakiegoś żółtego ale zrobi sie oczojebny strasznie jak go rozjaśnisz. ja bym na Twoim miejscu nie kombinował tylko tym złotym machnął.
  7. Ja jestem zainteresowany. Widzimy sie na targach Audio czy jakieś inne pomysły?
  8. Paput to znów malujesz jak w AFNie? Na oczojebny zielony?
  9. nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy graja w gry wyscigowe/symulatory jazdy z widokiem na cale auto (kamera z tylu, nad maszyna) nie dosc, ze granie traci poczucie bycia w srodku akcji, to jeszcze te "podrygi" auta na zakretach, nie majace nic a nic wspolnego z prawami fizyki Tak samo jak ja nie rozumiem tych co graja w The Sims A tak poważnie. Patrząc z tej kamery z za samochodu jest poprostu wiekszy kąt widzenia i jest wygodniej. Pozatym lepiej widać jak samochód sie zachowuje. pozatym niema co w takich grach szukać zbytniego realizmu. realizm jest w prawdziwym samochodzie, a tu liczy się dobra zabawa.
  10. Wymieniasz tylko pęknietą. nie wiem dokładnie jak jest w 1.8 ADR ale podejrzewam że standardowo jest rura o której tu wyżej pisalismy która idzie tam z dołu od skrzyni korbowej na górę gdzie na pokrywie zaworów jest rozdzielacz oleju i dalej druga rura od rozdzielacza gdzies do dolotu ale tu już nie wiem jak jest w ADR
  11. Nie podpuszczaj go bo chłppak będzie stał na jezdni bo na parking nie wjedzie
  12. przyjade na ktoregos spota to powachasz Tomku mojego krowiego placka twój to byczy placek :polew: W waszych jest jeszcze nie najgorzej (na mój gust) ale tak jak pokazałem tamto foto to pozygac sie można Marcin to w końcu Twojego czy krowiego byczy=bardziej zwarty nie rozjechany
  13. dlatego nie mam u siebie ori, od razu to sprawdzilem u znajomka jak tylko weszly sluchy o dolnej rozporce :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 21:46_________________________________________________ o to chodzi ze rozporka od Labiela nie jest zrobiona z blachy tylko jakiegos aluminim duraluminium czy cos takiego, przynajmniej moja A to dobrze że jest z tego zrobiona? Bo ja nie wiem bo na oczy jej nie widziałem
  14. oddawaj moje sruby 8,8!!!!!
  15. Nagłówek wątku się zmienił Proszę się z nim zapoznać I proponuje w przyszłą niedzielę zrobic małego spota bo widziałem że jest zainteresowanie spotkaniem jeszcze przed wojewódzkim.
  16. No i super. Tam powinno byc ok. Powiem rafalexowi żeby dodał te mapke do wątku o wojewódzkim.
  17. My raz z kumplami rozpalilismy normalnie ognisko w środku dnia ale żadnych pał wtedy nie było. A tam na Dąbrowie jest jakies fajne miejsce i daleko to od zemborzyckiego?
  18. A nie wiesz czy np grilla sie czepiają? No bo żadnego legalnego paleniska tam nie kojarze.
  19. Przykro mi ale skoro tylu mechaników sie gubi to ja chyba tez nie pomoge. Tez nie jestem mechanikiem choć tam troche dłubie w wolnej chwili. I cześć moich doświadczeń jest zasłyszana Zapytaj chłopaków na wątku spotów z waszej okolicy o jakiegos sprawdzonego mechanika z głowa na karku i powinien zdiagnozować.
  20. :shocked: Co taki zdziwiony jak ateista w piekle? Coś sie nie podoba?
  21. Nie wiem który. To musiałby mechanik ocenić. Tym bardziej że jesli to zawór to może byc konieczność wymiany prowadnic zaworowych, szklanek a w skrajnym przypadku regeneracja głowicy. I jak czytałem tu na forum to własnie nieszczelnośc na zaworze (którymś) powoduje dudnienie. A co do tego wycia to może to dudnienie z tym świstem jakoś tak się nakłada na siebie i daje taki efekt. U mnie bez kata słychac świst w szerszym przedziale obrotów. Ten szum to moze byc nieszczelność w układzie dolotowym i jesli w okolicy deski rozdzielczej to słyszysz to może być w którymś łaczniku gumowym mała nieszczelność albo opaska luźna.
  22. No własnie ten tapczan mnie troche wnerwia ale ja bym raczej tego nie przypisywał opono "balonom" tylko amortyzatorom i sprężynom. Jak już mówiłem jeździłem na dużych balonach na standardowej zawieszce ale amory gazowe i było malina. Wiem że niżej środek ciężkości to samochód stabiliejszy (fizyke też studiowałem ). Jeżdzę koza i raczej nikt o zdrowej głowie nie jeździ samochodem na krawędzi uslizgu. Do tego się zbliżamy w sytuacjach awaryjnych. No chyba że Wy jeździcie na granicy poslizgu to albo zazdroszcze odwagi, albo współczuje głupoty
  23. na 225/50R16 ale nie mam porównania z moją ośką bo ten samochód był z Q. Jechało się spoko. Ale to nie zmienia faktu że my rozmawiamy o cywilnych samochodach a nie o jeździe na Torze gdzie trzeba gubić sekundy. Co z tego że mam samochód który wyciąga 190km/h ale w zakręty nie wjeżdzam szybciej jak 120km/h i nawet w ośce na mokrej nawierzchni na moich balonach nie miałem nigdy żadnego uślizgnięcia i wchodzi sie w zakrety bardzo elegancko. Dlatego tez tłumaczenie mi że na balonach "wozi nim jak krowim plackiem na miedzy" jest bez sensu No może i bym przycierał dlatego jak mnie nie stac na duuuuże zmiany bo dla mnie jak mam dać za felgi 1000zł a opony drugie tyle to sie nie biore za nic.
  24. Zaraz mnie zjedziecie i powiecie że porównuję golfa do Audi ale nie moge sie powstrzymać. Miałem golfa 2 i był on na standardowym wysokim zawieszeniu a miałem tylko amory gazowe i na malonach 175/60/R13. Był twardy strasznie ale jeździło się super jeśli chodzi o własciwości jezdne więc nie mów że duży balon to nie trzyma się i go wozi. Jesli jest odpowiednia ilość powietrza w oponie jak podaje producent to niema prawa wozić. Żeby nie było że czcze gadanie jeździłem tez takim samym tylko na olejowych (reszta wsio to samo, nawet wersja nadwozia 3drzwi) i faktycznie nim woziło. To samo mnie troche wkurza w moim B5. Nie wiem czy są takie bo nie sprawdzałem ale jakby mi sie wysrały amory to własnie założył bym gazowe i wtedy własnie sprężyny -20 i nic więcej mi nie potrzeba.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.