Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Booster, daj znac ile Ci poszlo plastidipa na komplet kol.
  2. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kompletny ze wszystkimi plastykami?
  3. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dobre sklepy (jak np. Ultima) wysylaja kurierem 16ego, wiec 17 w dniu premiery gra jest u klienta.
  4. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    PABLO NIE WKURWIAJ !!
  5. przyczep znaczek quattro, ja kiedys na grillu S4 wlasnie taki mialem... i wygladal ok.
  6. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    za takie zachowanie powinno sie durnia z forum wywalic:facepalm: Też mam takie zdanie memory five-wladi i wszystko jasne:) jak juz cos komentujecie, to najpierw zajrzyjcie pod link, bo najwyrazniej go nawet nie otworzyliscie.
  7. 99% problemow to wina kol - felg / opon.
  8. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem ciekaw, czy ktos sie w ogole zastanawial nad sensem sformulowania "POLISH WORKS" ? ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Swoj sciagasz ? Sent from my телефон Nie, ja mam Weiteca (i tez jest do kupienia, ale nie wystawialem, bo nie mam w tej chwili cisnienia i czasu na zabawe w rozbieranie tego ponownie), KW sprzedaje czlowiek, od ktorego ja kupowalem gwint. Wyglada bardzo spoko na zdjeciach.
  9. jesli bylo bicie przed wymiana hamulcow na nowe, to nie wina hebli... szukaj problemu w kolach, albo zawieszeniu.
  10. Flyer odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakby ktos chcial kupic gwint KW V1 do B6/B7, to walic na PW. Cena 1800PLN.
  11. O czlowieku, w tygodniu dojechac gdzies tam w Twoje okolice, to niezle wyzwanie
  12. Nie wnikajac w sens tego moda... to powinienes go przykleic troche wyzej, a nie na krawedzi tej linii w klapie
  13. Jak ktos bardzo boi sie o temp. oleju, to niech zalozy po prostu chlodnice z termostatem i po problemie. Ja juz nawet w lato / w upaly nie jestem w stanie przekroczyc 110-115 stopni, w trasie nonstop 80-90 (w zime nawet spada do 70 i w sumie sam nie wiem, czy to dobrze... bo temp robocza jest jednak wyzsza), w miescie srednio 100.
  14. Kolo wyglada super, nie maluj go na czarno...
  15. Te video z FM5 kompletnie mi nie podchodza... NIC nowego w stosunku do FM4 Jesli ta gra ma byc starterem dla xbox one, to juz w tym momencie powinni sr** nowymi ficzerami, szczegolami na temat gry...
  16. No nie mam pytań stary... chciałbym móc mieć taki gest żeby przy okazji wizyty w ASO pyknąć sobie zamówienie na eReSa... Gratulacje!
  17. Bedzie Ci sie chcialo na pojezdzawki zmieniac heble ?
  18. Obys nie zalowal tych hebli, tarcze podobno gna sie na potege, przy Twoim torowym upalaniu, to moze stac sie bardzo szybko.
  19. tak, z B7.
  20. wersja USA, byl moj jeszcze niedawno
  21. ja naprawde nie wiem jakie trzeba miec cisnienie zeby wyprzedzac na podwojnych ciaglnych, myslalem, ze z tego sie wyrasta
  22. Hydro jest f pytkę. ja chetnie pohejtuje
  23. Myślisz że kopulowały? Raczej niewinnie na siebie zerkaly
  24. Spawy wyglądają na amatora
  25. S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.