Treść opublikowana przez Flyer
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Booster, daj znac ile Ci poszlo plastidipa na komplet kol.
-
B6 DIVISION
Kompletny ze wszystkimi plastykami?
-
Grand Theft Auto V
Dobre sklepy (jak np. Ultima) wysylaja kurierem 16ego, wiec 17 w dniu premiery gra jest u klienta.
-
Grand Theft Auto V
PABLO NIE WKURWIAJ !!
-
B6 by Armi - sesja s.25
przyczep znaczek quattro, ja kiedys na grillu S4 wlasnie taki mialem... i wygladal ok.
-
B6 DIVISION
za takie zachowanie powinno sie durnia z forum wywalic:facepalm: Też mam takie zdanie memory five-wladi i wszystko jasne:) jak juz cos komentujecie, to najpierw zajrzyjcie pod link, bo najwyrazniej go nawet nie otworzyliscie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
99% problemow to wina kol - felg / opon.
-
B6 DIVISION
Jestem ciekaw, czy ktos sie w ogole zastanawial nad sensem sformulowania "POLISH WORKS" ? ---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ---------- Swoj sciagasz ? Sent from my телефон Nie, ja mam Weiteca (i tez jest do kupienia, ale nie wystawialem, bo nie mam w tej chwili cisnienia i czasu na zabawe w rozbieranie tego ponownie), KW sprzedaje czlowiek, od ktorego ja kupowalem gwint. Wyglada bardzo spoko na zdjeciach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jesli bylo bicie przed wymiana hamulcow na nowe, to nie wina hebli... szukaj problemu w kolach, albo zawieszeniu.
-
B6 DIVISION
Jakby ktos chcial kupic gwint KW V1 do B6/B7, to walic na PW. Cena 1800PLN.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O czlowieku, w tygodniu dojechac gdzies tam w Twoje okolice, to niezle wyzwanie
-
[ALL B5] Audi S4
Nie wnikajac w sens tego moda... to powinienes go przykleic troche wyzej, a nie na krawedzi tej linii w klapie
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Jak ktos bardzo boi sie o temp. oleju, to niech zalozy po prostu chlodnice z termostatem i po problemie. Ja juz nawet w lato / w upaly nie jestem w stanie przekroczyc 110-115 stopni, w trasie nonstop 80-90 (w zime nawet spada do 70 i w sumie sam nie wiem, czy to dobrze... bo temp robocza jest jednak wyzsza), w miescie srednio 100.
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Kolo wyglada super, nie maluj go na czarno...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Te video z FM5 kompletnie mi nie podchodza... NIC nowego w stosunku do FM4 Jesli ta gra ma byc starterem dla xbox one, to juz w tym momencie powinni sr** nowymi ficzerami, szczegolami na temat gry...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No nie mam pytań stary... chciałbym móc mieć taki gest żeby przy okazji wizyty w ASO pyknąć sobie zamówienie na eReSa... Gratulacje!
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Bedzie Ci sie chcialo na pojezdzawki zmieniac heble ?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Obys nie zalowal tych hebli, tarcze podobno gna sie na potege, przy Twoim torowym upalaniu, to moze stac sie bardzo szybko.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
tak, z B7.
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
wersja USA, byl moj jeszcze niedawno
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
ja naprawde nie wiem jakie trzeba miec cisnienie zeby wyprzedzac na podwojnych ciaglnych, myslalem, ze z tego sie wyrasta
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Hydro jest f pytkę. ja chetnie pohejtuje
-
Spotkania na drodze
Myślisz że kopulowały? Raczej niewinnie na siebie zerkaly
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Spawy wyglądają na amatora
-
Spotkania na drodze
S4 B6 Pincziego na parkingu strzezonym na Bródnie, z piatku na sobote... nasze auta staly obok siebie