Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jest podobno w Arkadii
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
powiem więcej... jakbyś zobaczył jak nisko leci u mnie wydech, to byś się zdziwił, że można
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
ja sam planuję to wrzucić, do B6/B7 pasują tylko szyny trzeba przyciąć na długość. Zmierzcie szerokość bagażnika w A5 i porownajcie z B8
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dokladnie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Np. do mojego? No na przyklad...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie zregenerowac kompresor klimatyzacji w Warszawie ?
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
ja tez
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie porównujmy APC do ekstrakcyjnej, to zupełnie co innego... APC psikasz, spłukujesz wodą i jest czysto jak na d*pie niemowlaka. Benzynka to szmata i szorowanie.
-
Co myślicie o warsztacie samoobsługowym wasze opinie
Dobry pomysł, ale pytanie jak u Ciebie z zapotrzebowaniem w okolicy na cos takiego. W Warszawie dziala taki warsztat, raz korzystalem, zaplacilem znacznie wiecej niz u Ciebie (100zl za 3 godziny korzystania z podnosnika i narzedzi). Warsztat samochodowy samoobsługowy - Wynajem stanowisk warsztatowych - Wymiana serwis przechowalnia opon - Diagnostyka komputerowa - Chip tuning Z tego co podpytywalem wlasciciela, to jest ok, zarabia na siebie... ale chyba nie ma jakiegos szalu. Ma stalych klientow, ktorzy potrafia wynajmowac na 2-3 dni.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Ciesze sie nadal, bo jezdzi sie na tym gwincie super, ale jest zbyt miekki, nie ta klasa wagowa, tyl auta stoi za nisko przy max podkreceniu w gore. Lepiej zeby trafil do FWD.
-
[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line po Bykowemu
Jak oceniasz ten gwint? Jest komfort na nim, czy jest twardo? Jesli jest nadal na sprzedaz to podrzuc cene na PW.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pany, bylby ktos chetny na moj gwint ? WEITEC, stan praktycznie jak nowy, bo po 1 sezonie w DE. Jest to gwint pod sedana fwd, ale spokojnie podejdzie i do avanta fwd. Ja zmieniam, bo jednak powinienem miec od innej klasy wagowej. Jesli ktos sledzil moj temat, to widzial dokladne zdjecia gwintu - stan naprawdę IGŁA. Koszt nowego 3600 +/- ja oddam duuużo taniej. Zrobiłem na nim 1000km od montażu.
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
eee tam
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
wlacznik swiatel od C6 juz robiles?
-
Rozwalone Audi..co dalej ?
i najlepiej że nic z auta nie możesz wyciągnąć po ich wycenie , czyli koła 2DIN , rekaro bixy i wszystko inne co rezałeś zostaje. Wiem bo mnie swego czasu załatfili w ten sam właśnie sposób. Wy chyba nigdy rzeczoznawcy z ubezpieczalni nie widzieliscie. Jak do mnie przyjechal typ wyceniac szkode, to nawet nie zorientowal sie, ze mam inny silnik niz w dowodzie. FMIC, ktory byl dokladany tez zaliczyli do uszkodzen (dostalem za niego 1300PLN z AC), a gdyby nie FMIC, to pewnie nie poszlyby chlodnice...
-
A4 B6 by P-U-M-A
delikatnie mowiac podchodzil w niepowazny sposob do transakcji na forum, temat zamykam.
-
B6 DIVISION
Poloz sie pod auto z latarka, zobaczysz
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Tak, ale jeśli typ nie ma odwagi nawet stanąć twarzą w twarz, to podejrzewam, że taki zgłoszenie na policję w postaci nagrania szybko załatwi temat na amen.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak.
-
B6 DIVISION
Dokladnie, wyciecia na hak nie widac praktycznie w ogole, kazda dokladka ma od dolu miejsce na ciecie... czy to seria, czy s-line tak naprawde wycinsza jakis 1-2cm dokladki w miejscu gdzie jest ona rownolegle do ziemi. Pany, w jakiej cenie chodza teraz kiery B8, 3-ramiona, logo S-line, pikowana, multi + poducha ? Mam taka u siebie i zastanawiam sie nad podmiana na łamaną TT-kę...
-
Malowanie ramion wycieraczek
Moje ramiona aero po 4 latach niestety tracą farbę w okolicy mocowań... ma ktoś jakiś sposób żeby pomalować je tak aby farba nie zaczęła szybko odpadać?
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Gdzie trzymasz auto? Ogólnodostępny parking? Nie jesteś w stanie zrobić jakiegoś quasi monitoringu? Nagraj raz idiotę i po sprawie... a najlepiej sprowokuj go do czegoś, nagraj video, albo sam głos i tyle. Wystarczy, że Ci zacznie grozić, albo się do czegoś przyzna i masz piękny materiał żeby typa ud***ć. Wy tu piszecie o jakims wpi#*dolu, pałach... dorośnijcie ludzie, naprawdę.
-
B6 DIVISION
8-8,5J to 235, a 9J to imho juz 245 (aczkolwiek optycznie bedzie to juz lekki balon, za to ranty beda ladnie chronione, bo bardzo latwo je zarysowac).
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie ma EBC do 6-tloczkow. W ogole wybor jest dosc ograniczony, ATE, TRW, Ferodo Premium, DS2500 i jakas ceramika za 7 stowek... wiec wybralem normalna opcje, odpuscilem DS2500, bo jednak za duzo roznych opinii, a ja nie zapierdalam tym autem dzien w dzien, nie chcialoby mi sie grzac non stop hebli zeby trzymac skutecznosc
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
dlaczego tylko na wprost? skoro RS6 jeżdżą normalnie, to czemu A5 ma nie jeździć? to nie jest auto budowane na tor, tylko do normalnej jazdy. No bo silnik w tym wypadku będzie pewnie jeszcze mocniej wystawał za przednią oś niż w RS6 C6:decayed:Chyba że Nosb go jakoś inaczej upchnie:naughty: Chociaż na racingforum pisali że jak na v10 jest dosyć kompaktowy:wink: widzialem kiedys na zywo ten silnik luzem w Sportmile, jest mega kompaktowy, wielkosc porownywalna do zwyklego V8.