Treść opublikowana przez Flyer
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Malowales ramke grilla? Widze ,ze nie udalo sie osiagnac idealnej czerni w polysku (cos jak akryl na aucie). Moze ktos ma sprawdzona farbe czarny polysk (glossy) ? Sam mam ten problem i albo oddam lakiernikowi, albo okleje folia.
-
[B6 AVJ] A4 B6 by niewek
Widze, ze nakladki RS4, ktore mialem od Ciebie kupic w koncu sie "znalazly".
-
Sezon Rowerowy 2016
Szukam nowego roweru, bo moj 17-letni TREK w koncu musi isc na emeryture Budżet 2500-3500PLN, miasto / las. Kto cos poleci? Rozwazam rozne modele Unibike'a, bo maja swietny osprzet w tym budzecie.
-
B6 DIVISION
zdejmij podszybie i zobacz, czy nie masz zapchanego odplywu przy sterowniku silnika.
-
B6 DIVISION
W Gofrach czesto krzywia sie poloski i przy przyspieszaniu telepie jak zesrany dwumas
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
a kierownik siedzi na leżaku i browarem pokazuje gdzie trza dopolerować nie ma az tak dobrze... z boku uczylem sie na dziadkowym Punto (auto z 99 r., nigdy porzadnie nie myte, nie woskowane), boberek zaczal, ja konczylem, efekt mega. buba, APC zrobilo mi mega robote przy silniku... az bylem w szoku. Szkoda tylko, ze po 30km znowu trzeba leciec detailerem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
opitalaliśmy się na razie zrobiony jest jeden bok przez boberka, ale twierdzi, że tu nie ma co polerować
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
nie
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
no to jak postepy ze swapem? silnik juz siedzi, czy nosb sie obija?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jesli chcesz malować te plastiki miedzy wlotem powietrza a puszka filtra to sie zastanów nad malowaniem elementu z "harmonijką" , ja pomalowałem i farba sie łuszczy bo ten element pracuje nie , harmonijki nie tykam, bo nawet nie chcialoby mi sie tego matowić maluje na czarno żeby usunac rozne drobne ryski.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Co do felg to przekonalem sie do koloru, ale czasami w cieniu jak odpowiednio padnie swiatlo wygladaja slabo... Polatam do konca sezonu i pomysle nad poprawka koloru. Korzystajac z urokow dzialki wzialem sie za porzadki i "detailing" Poki co auto stoi wyglinkowane, czeka na polerke i wosk. W miedzycżasie zabralem sie za komore silnika, wywalilem wygluszenie, wyczyscilem wszystko apc i pedzelkiem, efekt mega. Do tego wypolerowany Y oraz carbony. Dalej montaz osłon bocznych, malowanie dolotu i pasa przedniego i skladanie wszystkiego do kupy, nowe srubki, nowe cybanty, nowe silikony itd... Po wszystkim zrobie porzadna sesje lustrem, poki co ajpadowa fotka z czesciowego efektu:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Od 18 dzieki
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
a mozesz podac numery? u mnie siedzi Pagid, ale piszczy niemiłosiernie
-
B6 by Armi - sesja s.25
armi, nie rezygnuj z gwintu... zawias s-line jest mniej komfortowy niz dobry gwint.
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
dev, a jakie tarcze i klocki?
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
bieniek Ty kseroboju A co mam zamontowac?? Czerwien wiesniacka,a czarne sie zleja z autem.:wink: e tam wiesniacka, do Twojego czarnego ladnie by podeszla
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
bieniek Ty kseroboju
-
A4 B6 Avant 2.5 v6 TDI Q 180KM 1BE Nowe Dokładki w Kolor i końcówki 90m
czyli tak jak mowilem... sciemniali
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Selwa, 15km od Olsztynka w kierunku Szczytna. Mam tam działkę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
To jak można zrobić za szczelna Po zimie może coś sie rozszczelnilo a teraz Warszawę zalało to zalało lampy Flyowi Ja myślę, że to taki urok tych lamp... przecież one bez żadnych przeróbek parują na maksa, a jak się nic z tym nie robi, to parują w 100% i siadają przetwornice. No miałem przecież kiedyś grafitowe 19" od A6, wzór RS4, teraz są lub były u Bart-S'a Michu, dla mnie jest dobrze w ryj Dzięki... aczkolwiek na tej focie wyglądają tak jakbym chciał, a na żywo jest nieco inny odcień. AAaaaaa jutro kierunek MAZURY z boberkiem, 2 tygodnie relaxu i polerowania aut
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No właśnie myślę, czy nie zostawić jednej śrubki wkręconej pod maskownicą tylnią żeby była szpara...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
...i szczerze mówiąc z wyglądu RS6 miażdży nowe M5, ma ten pazur, którego beemce brakuje. Szkoda tylko, że Audi zrezygnowało z sedana, zawsze byłaby większa konkurencja na rynku... nie każdy lubi Avanty.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Lampy we wrześniu 2012 robił mi Gwerty, wymieniał wszystko, całą zimę był spokój i teraz znowu zaczęła się jazda... jak jest deszcz.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Poprawię odprowadzanie wody, żeby nie leciała na regulację.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
chce mu się grać