Treść opublikowana przez Flyer
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no ale to byla raczej seria? wiec miala 313PS.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Jakbym słyszał swojego kolegę, który tydzień temu mi właśnie tak zachwalał swoją fabię za 13 tysięcy. Po co od tego zaczynać prezentację używanego samochodu? Każdy kupuje co chce. zazdrość Cię żżera? bo nie rozumiem po co w ogóle pisać takiego posta.
-
[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków
bez rewelki
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a masz juz skill, ze tych pancernikow zabijasz nozem? bo oni maja mocno ograniczony kat widzenia i latwo ich podejsc, w dodatku sa wolni. na drugiej wyspie sa tez latwe posterunki, wiec dasz rade
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Coś byki na tym blogu ortograficzne... RS7 mnie się podoba. ten blog to zwyczajna amatoryszczyzna, w dodatku koles wali spamem na facebooku.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
bardzo latwo to zrobic, mi sie udalo bez problemu. raz nawet nie zrobilem NIC i przejalem posterunek... bo w momencie jak namierzalem gosci aparatem, to na posterunek wpadl tygrys z pobliskiej dzungli i zajebal wszystkich far cry 3 to pierwsza gra, w ktorej zrobilem wszystkie achievementy [czyli w jezyku ps3 - platyna]
-
Lancer EVO X
przeciez tu wyraznie widac, ze dokladka siedzi nizej niz np. progi...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
a propos Bioshocka 2 - gral ktos w jakiejs DLC?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz 100% racji, ja tylko opisalem Ci jak to wygladalo u nas... nie wierzę a Ty kolego to juz sie nie udzielaj nawet... odkad pamietam przyjezdzasz tylko na spoty zeby ktos Ci szczytal bledy, cos tam wyrezal, kabelki polutowal... a sam NIC, ZERO. Jeszcze widzialem, ze w weekend trollowales u Boberka w garazu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dluga historia, bylo pare osob, ktore vagowaly, ale wpadala masa osob na 1-2 spoty tylko dla tego celu... bo za friko mieli diagnoze. Czasem nawet zwyklego c**jowego "dziekuje" brakowalo. Jest spore grono osob w wawie, ktore sobie pomaga poza spotami od paru ladnych lat.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
V8 to jednak V8...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no, szczegolnie przy niskiej temp. i w deszczu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie o to chodzi... auto po prostu gasnie, jak jest zimny silnik albo rozgrzany do 90 st, to jest OK. A nie wiesz czy to ma przepływkę czy ten czujnik ciśnienia atmosferycznego czy jakoś tak? zorientuje sie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie o to chodzi... auto po prostu gasnie, jak jest zimny silnik albo rozgrzany do 90 st, to jest OK.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma ktos z Was dobrego speca od Opli ? Kumpel ma problem z Astra III 1.8, auto nie trzyma obrotow na jalowym jak jest lekko zagrzany silnik... trafia do samych idiotow, nikt nie moze pomoc.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pisalem juz 1,5 r temu n/t moich wrazen z trasy PL > DE > PL zrobionej zwykla 320D - bardzo fajne auto.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Poczekajcie, jeszcze nie zdarzylem nawet porzadnie A4 wystawic na sprzedaz
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
z przodu w 3er jest mniej miejsca niz w B6, ale z tylu porownywalnie
-
B6 DIVISION
to jest kiera od B5 z tipem
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Już 2,5 roku po swapie, czas zapitala. B8 allroad piękne, ale zdecydowanie nie mój budżet
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Far Cry 3 za***isty!
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
eh, bo zla zmiane zrobiles moim zdaniem FWD + 1.8T, to niestety nie to co RWD albo Q i przynajmniej 6 garow...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Waski, zejdzmy na ziemie nie kupie auta za 100k, nawet jakby mnie bylo stac, to nie wylozylbym takiej gotowki na samochod, stracone pieniadze Alv, tak, lakier odswiezony, lampy odswiezone, pare mini modow
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Latwiej bedzie kupic mocnego diesla niz np. mocna turbo benzyne... 335i sie cenia, jest ich malo, E60 ma w ogole ten silnik? W C6 nie widze lepszego silnika niz 3.0TDI, na 3.0TFSI mnie nie stac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Na razie to chcialbym sprzedac obecne... a z tym nie wiem jak bedzie. Za pare dni laduje na mobile.de i allegro - zobaczymy. Okres na zmiane auta troche slaby. Na nastepne auto mam kilka pomyslow, C6, E60/E90, na pewno nie A5, bo 80-90k nie wyjme z kieszeni. Na pewno nie bedzie to zwykly golas, bo z kazdym autem wiaza sie rozne pomysly a jak z tym silnikiem? Slyszalem, ze potrafi platac figle, a serwis kosztuje odpowiednio. Nie ukrywam, ze jakies 535d byloby dla mnie idealnym wozidlem... Znam jeden przyklad gdzie udalo sie kupic lekko uderzone za naprawde smieszna kase (w budzecie ktory mam).