Treść opublikowana przez Flyer
-
F1 Wyniki Roberta K
No nie wiem... na starcie i poczatkowych okrazeniach bedzie mial lzejszy bolid i wieksza mozliwosc odrobienia kilku pozycji.
-
Paliwo a nowo powstałe stacje
"Przykazania dla diesla": 1) nie będziesz jeździł na dziadowskim paliwie ze stacji hipermarketowych i nie bedziesz lał paliwa które nie wie co to liczba cetanowa. Lej za to wszystko co czyste, łącznie z opałem , by traktor twój pędził z pociągu zapałem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja ostatnio mialem przez cala noc po jakims wirusie grypy, ktory panuje...
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Widac to zalezy od WK, bo mi zabrali juz 3 komplety
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
W wydziale komunkacji nie chcieli od Ciebie niemieckich blach? Lampki bylyby spoko gdyby nie te biale kwadraciki...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niektory poprostu nudzi sie pisanie pier**l, ile mozna
-
[B6 AWX] Audi A4 1,9
Zanim Ci zablokuja temat, to zapytam: czy wciskasz check podczas jazdy? Jesli tak, to niczego sie nie dowiesz. "Inspekcja" dziala tylko podczas postoju.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi to Ty kupiles ten monitorek na aukcji?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi <przytul>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jesli jest jakas roznica w spalaniu i osiagach to kompletnie nie zauwazalna (u mnie)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
heheh... pamietam te miny na orlenie jak tankowalem... - ekodiesel?! - Do audi??!!!
-
[B6 AVB] Jakie sprzęgło po wirusie?
lexpar: zapytaj rogala, chyba najlepiej Ci doradzi skoro zajmowal sie programem.
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Dobra decyzja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***ista giera
-
[B5 ADR] było sciernisko, jest San Francisco :P
Jestem ciekaw tych przyrostow mocy heheh...
-
[2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
W jakim sensie pilnowac oliwy? Od kiedy to V6 biora olej? Zapomniales tez o tym, ze przy okazji rozrzadu warto zajrzec w pare innych miejsc, przeczyscic lub wymienic odme, termostat, glowna zasada to "nie oszczedzac" na eksploatacji i przegladach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malujesz cala bude?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niedlugo Cie dogonie :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek: moj pewnie pamietasz po tym jak sie logowalem do Waszego domku w kaletce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zwracam honor, zapomnialem o naszym pilocie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak najladniejsze 2.5 w stadzie zostalo dzis w domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktos nowy byl?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować
Tu jest lepszy koks: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/63bf190924a6f9ca.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/499c80b6ddbd1cf7.html Tony postow napisano na temat tych motorowni na AKP. Takie efekty sa w zaniedbanych i zle serwisowanych 2.5.- Piekne R8 w myjni :) Mycie, polerka, woskowanie.
- [2,5 TDI 150KM] Panie i Panowie tego nie radzimy kupować