Treść opublikowana przez Flyer
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos dla horneta http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=17&id=11111111273670057
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Podobno jutro maja byc... zobaczymy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rosyjski drajwer w ramach rozrywki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja wlasnie rozkminilem kiedy mialem ostatnio robiony rozrzad (dzieki davido31), 85000 temu - no coz, trzeba rozstac sie z bryka na pare dni
-
nasze hobby / co lubimy
1. moto 2. dobre kino, seriale zza oceanu 3. xbox360 4. gory i mazury
-
Konto firmowe
Wszedzie bedziesz mial jakies (ukryte) koszty... W BPH lubie to, ze wyplacam kase ze wszystkich bankomatow za freeko , nie lubie tylko tego, ze oprocentowania konta firmowego to 0.1, wiec sluzy mi tylko do sciagania platnosci od klientow i przelewania podatkow.
-
Laptop - jaki?
Mnie w ASUSie odrzuca tylko jakosc materialow. Znajomemu po roku uzytkowania powycierala sie obudowa, o klawiszach nie wspominajac...
-
Laptop - jaki?
Dell to bezawaryjnosc (mam juz trzeciego), bardzo dobre matryce i sensowne ceny. Apple jest niestety drogi, w dodatku to juz inny OS i trzeba byc poprostu fanem tego brandu. Nie bierz pod uwage Sony Vaio (mimo swietnych matryc i designu), bo najblizszy serwis znajduje sie w Niemczech. Parametry to juz kwestia potrzeb...
-
Konto firmowe
Na razie nie zmieniam nic, bo mam w BPH 2 konta i kredyt hipoteczny, wygodnie, bo wszystko zalatwiam w jednym miejscu...
-
Konto firmowe
Tu masz szybki podglad: http://direct.money.pl/kontafirmowe/ Znajomi chwala mbank, ale nie jestem przekonany do kont internetowych (przy wyplace wiekszej gotowki z konta zaczynaja sie schody). Osobiscie rozwazylbym Multibank (prowdzenie 0zl) i BPH (nie narzekam choc tani nie jest). Najwazniejsze jest to zebys siedzibe mial w miare blisko mieszkania/siedziby dzialalnosci. Kum. Niestety duzym minusem firmowych jest smieszne oprocentowanie
-
Konto firmowe
Masz wieksza firme, czy dzialalnosc 1-osobowa? Jesli 1-os. to zapytaj w swoim US, czy wymagaja w ogole konta firmowego (mam firmowe i prywatne w BPH, i prywatne tez ma opcje przelewow do US/ZUS). Mnie to kosztuje kilka ladnych stowek rocznie i sam musze to sprawdzic...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry jest tez nowy trabant. Powinien byc serwowany jako gratis przy kupnie 300C
-
Wybaczcie bo zgrzeszyłem
Z zewnatrz ladnie sie prezentuje, wyglada na dobry zakup. Jezdzilem kilka razy 5tka i wrazenia bardzo pozytywne pod wzgledem komfortu. Przed kupnem B6 rozwazalem tez 330xd, ale wygralo w przedbiegach
-
[B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Tak powiedzial Twoj spec? To jest w bledzie To nie byl duzy dzwon z tego co pamietam, wiec powinno wszystko byc ladnie wyklepane i spasowane... ale skoro nie przeszkadza Ci to, to luzik Kupiles standardowy zderzak od 1.8T/3.0 - tylni od S kosztuje niewiele wiecej, a wygladem bije na glowe serie - no ale Twoj wybor
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie racja... Ostatnio znajomy poszedl na 15 min (GM) i po powrocie nie mial juz laptopa w bagazniku. Tyle, ze byl sam sobie winien, bo chowal go juz na parkingu.- [B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
Nie jestem specjalista, ale widze, ze spasowanie elementow nie wyszlo za specjalnie. Szczegolnie widac to po lewych tylnich drzwiach. Czemu nie kupiles zderzaka od S skoro i tak byl skasowany? Bylby zupelnie inny "feeling".- Debil z gorszym debilem sie spotkali!!!!
Respect dla niebieskich, ze nie bali sie tak popie*dalac ta Vectra- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak nie wybierzemy miejsca to zawsze mozna podjechac do Adasia- Znowu zawiodłem się na ludziach. Umiesz liczyć, licz na siebie...
Jak jechalem po samochod do Niemiec to przed wyjazdem rezerwowalismy 2 samochody. Po jeden chcielismy jechac i brac od reki z samego rana, ale niemiec (komis) byl nieugiety. Auto bylo zarezerwowane dla rosjan do godziny 15:00 i przed tym terminem nawet nie bylo mowy o kupnie. Wyszlo na plus, bo to byl automat, a ostatecznie znalazlem to samo w manualu Przy ogloszeniach osob prywatnych czy to w Polsce, czy to w Niemczech trzeba poprostu liczyc sie z takimi kwiatkami.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I jest zwyczajnie brzydki, malik nie mialby gdzie pstry pstry pstry- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mi osobiscie zupelnie nie lezy ten parking na Wilenskim - za malo miejsca, za duzo ludzi. Lukas z BC tez jest blisko- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Arkadii chyba jest mimo wszystko za duzy ruch, dopiero po 21, blizej 22 robi sie w miare luzno. Janki odpadaja z uwagi na lokalizacje. BlueCity brzmi rozsadnie...- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To gdzie beda spoty jesienne/zimowe/wiosenne? Fort Wola (cos ktos o nim wspominal wczesniej) ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mnie na koniec jeszcze Adaś poczestowal toaleta i espresso, bo chyba bym komara przycial w drodze powrotnej - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.