Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Flyer

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Flyer

  1. Cos dla horneta http://www.mobile.de/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sprache=2&sr_qual=GN&top=17&id=11111111273670057
  2. Podobno jutro maja byc... zobaczymy
  3. Rosyjski drajwer w ramach rozrywki
  4. Ja wlasnie rozkminilem kiedy mialem ostatnio robiony rozrzad (dzieki davido31), 85000 temu - no coz, trzeba rozstac sie z bryka na pare dni
  5. 1. moto 2. dobre kino, seriale zza oceanu 3. xbox360 4. gory i mazury
  6. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wszedzie bedziesz mial jakies (ukryte) koszty... W BPH lubie to, ze wyplacam kase ze wszystkich bankomatow za freeko , nie lubie tylko tego, ze oprocentowania konta firmowego to 0.1, wiec sluzy mi tylko do sciagania platnosci od klientow i przelewania podatkow.
  7. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mnie w ASUSie odrzuca tylko jakosc materialow. Znajomemu po roku uzytkowania powycierala sie obudowa, o klawiszach nie wspominajac...
  8. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Dell to bezawaryjnosc (mam juz trzeciego), bardzo dobre matryce i sensowne ceny. Apple jest niestety drogi, w dodatku to juz inny OS i trzeba byc poprostu fanem tego brandu. Nie bierz pod uwage Sony Vaio (mimo swietnych matryc i designu), bo najblizszy serwis znajduje sie w Niemczech. Parametry to juz kwestia potrzeb...
  9. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Na razie nie zmieniam nic, bo mam w BPH 2 konta i kredyt hipoteczny, wygodnie, bo wszystko zalatwiam w jednym miejscu...
  10. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Tu masz szybki podglad: http://direct.money.pl/kontafirmowe/ Znajomi chwala mbank, ale nie jestem przekonany do kont internetowych (przy wyplace wiekszej gotowki z konta zaczynaja sie schody). Osobiscie rozwazylbym Multibank (prowdzenie 0zl) i BPH (nie narzekam choc tani nie jest). Najwazniejsze jest to zebys siedzibe mial w miare blisko mieszkania/siedziby dzialalnosci. Kum. Niestety duzym minusem firmowych jest smieszne oprocentowanie
  11. Flyer odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Masz wieksza firme, czy dzialalnosc 1-osobowa? Jesli 1-os. to zapytaj w swoim US, czy wymagaja w ogole konta firmowego (mam firmowe i prywatne w BPH, i prywatne tez ma opcje przelewow do US/ZUS). Mnie to kosztuje kilka ladnych stowek rocznie i sam musze to sprawdzic...
  12. Dobry jest tez nowy trabant. Powinien byc serwowany jako gratis przy kupnie 300C
  13. Z zewnatrz ladnie sie prezentuje, wyglada na dobry zakup. Jezdzilem kilka razy 5tka i wrazenia bardzo pozytywne pod wzgledem komfortu. Przed kupnem B6 rozwazalem tez 330xd, ale wygralo w przedbiegach
  14. Tak powiedzial Twoj spec? To jest w bledzie To nie byl duzy dzwon z tego co pamietam, wiec powinno wszystko byc ladnie wyklepane i spasowane... ale skoro nie przeszkadza Ci to, to luzik Kupiles standardowy zderzak od 1.8T/3.0 - tylni od S kosztuje niewiele wiecej, a wygladem bije na glowe serie - no ale Twoj wybor
  15. W sumie racja... Ostatnio znajomy poszedl na 15 min (GM) i po powrocie nie mial juz laptopa w bagazniku. Tyle, ze byl sam sobie winien, bo chowal go juz na parkingu.
  16. Nie jestem specjalista, ale widze, ze spasowanie elementow nie wyszlo za specjalnie. Szczegolnie widac to po lewych tylnich drzwiach. Czemu nie kupiles zderzaka od S skoro i tak byl skasowany? Bylby zupelnie inny "feeling".
  17. Respect dla niebieskich, ze nie bali sie tak popie*dalac ta Vectra
  18. Jak nie wybierzemy miejsca to zawsze mozna podjechac do Adasia
  19. Jak jechalem po samochod do Niemiec to przed wyjazdem rezerwowalismy 2 samochody. Po jeden chcielismy jechac i brac od reki z samego rana, ale niemiec (komis) byl nieugiety. Auto bylo zarezerwowane dla rosjan do godziny 15:00 i przed tym terminem nawet nie bylo mowy o kupnie. Wyszlo na plus, bo to byl automat, a ostatecznie znalazlem to samo w manualu Przy ogloszeniach osob prywatnych czy to w Polsce, czy to w Niemczech trzeba poprostu liczyc sie z takimi kwiatkami.
  20. I jest zwyczajnie brzydki, malik nie mialby gdzie pstry pstry pstry
  21. Mi osobiscie zupelnie nie lezy ten parking na Wilenskim - za malo miejsca, za duzo ludzi. Lukas z BC tez jest blisko
  22. W Arkadii chyba jest mimo wszystko za duzy ruch, dopiero po 21, blizej 22 robi sie w miare luzno. Janki odpadaja z uwagi na lokalizacje. BlueCity brzmi rozsadnie...
  23. To gdzie beda spoty jesienne/zimowe/wiosenne? Fort Wola (cos ktos o nim wspominal wczesniej) ?
  24. Mnie na koniec jeszcze Adaś poczestowal toaleta i espresso, bo chyba bym komara przycial w drodze powrotnej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.