Treść opublikowana przez Flyer
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Kazdy gwint skrecony max w gore bedize stal raczej nizej niz Twoja seria wiec zostaje Ci airride
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
już się mogą gotować...
-
RS6 C6 5.0 V10 TFSI SPORTMILE 900PS/1100NM
Pieknie. Swietne auto i jedzie niesamowicie. Gdzie te moje niecałe pińcet koni...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Jeśli sprzedasz ją za 10% normalnej ceny rynkowej to spoko
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Józek... jak juz zalozyles fanpage, to musisz isc grubo... ...kiedy zamiast dizla wpada cos konkretnego pod maske?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly szalejesz Ostatni element ukladanki. Teraz tylko solar, rsne led, bluetooth, grzana kanapa i przednie fotele (niestety kupilem bez grzania...) Nie no... na razie koniec modów (mam nadzieję).
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
W tym tygodniu wpadną recarosy... czarna alcantara + skóra
-
B6 by Armi - sesja s.25
Jak zalejesz bak do pełna to tył trze?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Letnie mam bdb. Zimowki musze kupic, ale tam indeksy to juz max 240. 5k nie wydam na opony zeby pare razy na sezon rozpedzic sie powyzej 260
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Nie przesadzajmy. Skrzynia może w teorii i 350-360 osiągnie... o ile auto będzie miało odpowiednią moc i sama w sobie wytrzymałaby taką prędkość Na obecnym setupie nie wiem jaki może być vmax, 300 powinno być, ale nie wiem, czy cokolwiek więcej.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Teraz mam lekkie przekłamanie na zegarach, ale chyba 170km/h, przy 3200obr jest 180kmh. Niech Bieniek potwierdzi, bo ma taki sam setup.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów BTW ostatnio poznałem typa, który sprzedał Tobie eSkę do swapa. Ano, handlarz z Piastowa/Michałowic Spoko ziomek, chciałem od niego ostatnio carbony kupić, ale za drogo... Nie no, skrzynia z RS4, czy S4 jest duzo krotsza od TDI. 3 pierwsze biegi w TDI sa takie same jak np. w S4 B5, ale 4 bieg mam do 245, 5 prawdopodobnie do 300, a 6...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
aaaleeee to był dopiero 5ty bieg i jakieś 5000 obrotów
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mała aktualizacja Auto jednak jest sprawne, nic a nic mu nie dolega. W czwartek byłem u AW, auto dostało srogi wp***dol. Wszystkie pomiary, AFR, boost, stuki, zaplon bdb. Była delikatna nieszczelność i przy 270km/h zdjęło łącznik z dolotu... - "ooo.. masz ogranicznik przy 270, Witek każdemu zakłada (hehe), a nie! to nieszczelność" Falowanie doładowania mogło brać się z nieszczelności, uszkodzonej wiązki przepływki lub po prostu z braku samej adaptacji boostu w ECU. Przy przełączaniu z jednego softu na drugi potrzeba kilku przejazdów na pełnej skali obrotów żeby ECU nauczyło się nowych ustawień. Człowiek uczy się całe życie...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Mozesz na sportaudi rzucic okiem, tam wklepalem wszystkie pomiary.
-
B6 DIVISION
Podzieli sie ktos numerem do Wandeja? A nie, mam jak sie okazalo
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Wandej, wyslalem Ci nr na PW. Daj no swoj
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
tak, mozemy jutro sie spiknac z vcdsem nie...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No i problem nadal jest. - nowe świece - nowe cewki - nowy przepływomierz - podmienione moduły zapłonowe (używki) ...pufa sobie z wydechu tak samo, raz z jednej rury, raz z drugiej. Nieszczelność? Coś z układem paliwowym? wtf? Spróbuje jeszcze z innymi modułami, bo po ich zmianie było dobrze przez 1 dzień, a potem problem wrócił.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Stary , Fly sra hajsem Do czasu...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No przy tych modach już niestety profilaktyka jest wskazana
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Po zmienie modulow bylo dobrze tylko 1 dzien. Za kare stoi u Rogala. Dzis ma go zbadac. Profilaktycznie kupilem nowe swiece i przeplywke.
-
Montaż aktywnego układu kierowniczego Servotronic w Audi A4 B6/B7
No wlasnie... ja nie mam w ogole chłodniczki i nad tym się mocno zastanawiam Miałem, ale cieknącą samoróbkę, więc usunęliśmy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Yo. Czy jest ktos kto moglby mnie poratować vagiem? Muszę zrobić 3 przejazdy i odczytać jeden kanał po prostu.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No chodzi w miarę równo, nie prycha z wydechu jak wcześniej. Ale pojeżdżę jeszcze i poobserwuję.