Treść opublikowana przez zlota1977
-
Spociki Łódzkie
Boże dzięki za łódzkie będę co miała w Szwecji czytać cześć spamiarze :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no to się doczekamy :>
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
piłem w sylwestra, nawet nieźle wchodzi , można nie zapijać ja ostatnio piłam w Zakopcu tą gorzką złotą czy jak jej tam.. też dobrze wchodzi ale wychodzi jeszcze lepiej polecam :gwizdanie:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
może odbijałaś się w lustrze siemian ja pierd...!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wytrzymam z Tobą :bicz3:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
dzisiaj pod carffurem na Zakopiance granatowa B5 sedan KR XXXAP trąbiłam, świeciłam długimi i nic
-
Spociki Łódzkie
w Krakowie jeszcze nie ma ale wczoraj wieczorem było mega ślisko
-
Spociki Łódzkie
nie wszyscy :gwizdanie:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzień dobry
-
Spociki Łódzkie
a ja ostatni tydzień luzu :gwizdanie: a potem tylko arbeiten machen i tak przez pół roku i po 11 godzin dziennie ale może się opłaci??? uzbiera sie na B7??? Witam Łódz i nie tylko
-
Spociki Łódzkie
wtedy to Panton wyłączył.. ale trzeba jeszcze włączyć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wolne???
-
Spociki Łódzkie
a myślałam że tak bo ciemno było :gwizdanie: ktos światła nie włączył gdzie jest klubowy pstrykach??????????? SEEEEEEEEEEEEEEEEBBBBBBBBBBBBBBBBA
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstawać Krakusy !!!!!!!!!
-
Spociki Łódzkie
pobudka Łodzianie!!!!!!!!!!!! :radocha: :radocha:
-
Spociki Łódzkie
kolorowych ja tez spadam, obowiązki wzywają :gwizdanie: dobrej nocki wszystkim
-
Spociki Łódzkie
fajne chłopaki ale auto jak ble jak ble moze to nie audi ale to s klasa wolę eSe w Audi
-
Spociki Łódzkie
fajne chłopaki ale auto
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
otworzy Ci bagażnik i powie " NO TO HOP" Tomasz humor dalej trzyma???
-
Spociki Łódzkie
:polew: Ania jak jest tylko możliwość to :naughty: :naughty: nikt nie traci czasu :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: znowu się chcesz do mnie przytulać???
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
złota ale te majtki z za wycieraczki mogłaś wyciągnąć :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew: nie wiesz że bielizna najładniej pachnie wysuszona na świeżym powietrzu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
walcie się :naughty: :naughty:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co juz wsadzone tak wsadzone, ale jeszcze trochę do jeżdżenia brakuje no to czekam na objazdówka... tylko załóż drugi fotel :gwizdanie: zawsze możesz wziąść poduszkę pod pupcie i za ręczny trzymać
-
Spociki Łódzkie
zabrakło zlota wypiła :polew:
-
Spociki Łódzkie
koniec pracy 2 tygod luzu przed Szwecją żyjecie?????????? :gwizdanie:
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
To i mój brudas do kompletu :gwizdanie: trasa Kraków- Zakopane