Treść opublikowana przez tymonA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:bry co tam chłopaki
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
piotrek98igo dał mi adres
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nuti a ile to waży
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
moje zdanie zostaw to co masz doskładaj jeszcze z 10tys i kup fajne b6 w q
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Jak mi nikt nie da tyle co chce to na wiosnę sprzedam za tyle co mi będą dawać jak kikson z tymi pierwszym klientem to może być różnie da z dyche i jeszcze będzie marudził !auta nie sprzedaje na forum wiec temat skończony można zamykać dzodzo chce mi dać nawigacje za moją a4 :wallbash: [br]Dopisany: 26 Grudzień 2009, 14:45_________________________________________________myślę jeszcze o A6 w avanciku tak z 2001/02r 1.9tdi zawsze to audi a ile ważą takie a6 avant to 1.9 da rade
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
dzięki prezes
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do wiosny daje sobie czas jak sie nie sprzeda za tylko co chce to zjeżdżam ostro dopisz mnie do tego AA :polew:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to piotrek
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kupuje Vito albo trafica a na spocie jestem kto tam jeszcze budzić sie
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
możesz właśnie po to ten temat ale wiem że nie bedzie łatwo szczególnie małym P.H.U
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: :polew: tomi cholero b4 b5 lpg tdi już mnie głowa boli :polew: :polew: ROBIMY TEGO SPOTA W NIEDZIELE
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
alr ty mówisz o wniosku na pierwszą działalność a nie tych co chcą więcej
-
doświadczenia w sprawie dotacji unijnych
mam pytanko o wasze doświadczenia w tej sprawie czy brał już może ktoś taką dotacje albo ma czy było ciężko dostać albo czy korzystał ktoś z jakieś firmy co pomaga w dotacjach ja prowadzę działalność od jakiegoś czasu i przymierzam się do dotacji na rozbudowę miejsc pracy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dziwny jesteś na spotach ok a na forum nic więcej tylko potrafisz sie wyśmiewać a po za tym moja sprawa co robie z moim autem i to ile razy go chce sprzedać czy nie przypomnij sobie siebie z przed paru miesięcy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko tyle potrafisz ostatnio napisać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a może by ktoś wreszcie napisał coś śmiesznego
-
Zima kontra nasze niunie:)
a u mnie nic sie nie dzieje tylko może bym te zimówki założył
-
[B5 ADR] Sprzęgło wiskotyczne
u mnie wiskoza włancza sie z dodaniem gazu podczas jazdy przy wyższych obrotach jej nie słychać termostat ma utrzymywać temp jesli autko trzyma ja to jest ok a płyn no cóż jak nie zamarzł :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
a jak odpowietrzasz autko może źle to robisz
-
[B5 ADP] Paliwożerność
sprawdź przepływke może nie wiem jest tam przepustnica czy nie katalizator czy nie zabity rodzaj paliwa teraz jest zima a4 jest ciężkie jak ADR pali teraz10/11 to 1.6 ile weźmie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a sobie co życzył gdybyś buś mógł dwie flaszki za mną a pisze normalnie :gwizdanie:- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak to było jedno euro bogusia jedno euro do kasy- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
idź ty telefon to sie ma po to żeby odbierać- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
kto jeszcze chętny bo jest nas trzech :naughty: - Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]