Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no i cos ty zrpobił. on przerobi je na .Eu
-
[ALL] Prośba o ocenę zestawu audio
z tymi wzmacniaczami to wyskoczyłes niezle... ten pierwszy to produkuje moce nie wieksze jak kazde normalne radio 4x45 :shock za w miare dobra 2 kanalówke trzeba dac z 500 zł
-
[B6 AWX] Power box
Robert ale wiesz ze wszystkim chodzi o normalny profi soft Iron Model: A4 B6 Silnik: AWX 1.9 131PS No sorry, na auto za 30 tys wiec odzaluj 1000 zł na soft.tak samo jakby nie wymienił rozrzadu tylko powiedział ,, kupie sobie sam pasek''
-
[ALL B8] Cena Rs6 18
SC jeszcze nie widziałem na miescie a ten kolor rzuca sie w oko
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
do wyprzedzania Tira. ale 2 juz nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra keidy ramki mozna zabrac?
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
ja mam 355 Nm przy 2 tysia
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra gdzie film? bo chce zreszcie pokazac jak piotrek kwiczał jak był spiety ze mna kajdanami, kleczał wił sie po podłodze i błagał o litosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ulep. zapomniał dopisac na wiejskie wesela
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wtedy to bys przegiał pałe... wystraszyłem sie serio:D
-
[B6 AWX] Power box
hmm... silnik sie znudził i chcesz na inny zmienic ze w boxa chcesz sie pchac?
-
[ALL B6] AVF po wizycie u Aligatora.
u mnie juz 17 tys wytrzytmuje... troche telepie przy 2 tys na 5 biegu jak dasz w podłoge. mysle ze jak sie dba to posłuzy długo jak bedzie dobry program. wiecej niz 50 tys
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobrze ze sie ksztusiłes jak na jezyk brałes... a teraz na kibel bo z litr masz do wysrania
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
widze ze teraz 170 kuca w dieslu to mało... kazdy idzie na o poprzeczke wyzej
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
Miałem S60 2.4 R5...ale srodek duzo gorszy niz w ŁAŁDI
-
[ALL B5] Audi s4 b5 5.0 tfsi
to lupo zamiata sledziłem kiedys cały projekt... V-ka z przodu to było za mało
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo zona nie daje a najeba...y dzo dzo w sam raz
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?
-
[INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning
jechałem ibiza z 200 konnym setupem, seryjna niewybebeszona i była miazga dla mnie. To ibizka pewnie zjada S4 po sofcie
-
B6 DIVISION
własnie do tego dazyłem... Flayer to nie wawka, rozumiem ze w stolicy na 100% ceny 2x drozsze Ale dla mnie to tylko kawałem plastiku i nie dałbym 300 zł od sztuki
-
[B7 ASB] 3.0 tdi, TIP, DPF, Q = 276ps@547nm = moded by Rogalotti
no 2 tyg temu klime jeszcze wywalił kolejne 40 Kg
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no własnie; 98igo to mistrz prostej (czyt. kładzenia pustaka na pedał gazu) [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 12:40_________________________________________________ no własnie dlatego zmieniłem na Audi bo wczesniej to na mnie nawet nie spojrzał wszycy wiecie o kogo chodzi
-
B6 DIVISION
dobra... mi wyskoczył 300 zł od sztuki... wysmiałem i pojechałem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
jest jeszcze w aucie miejsce na jakies kabelki? przez te wszytkie mody to auto chyba wazy 200 Kg wiecej?
-
[B7 BRB] 1,9 TDI by brk-tuning
Tu masz racje ze mało nm doszło, u mnie róznica pomiedzy seria a softem ponad 60 Nm tylko widze ze jakis problem byl w mocy na serii... nie podlewało paliwa do konca