Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. no i cos ty zrpobił. on przerobi je na .Eu
  2. z tymi wzmacniaczami to wyskoczyłes niezle... ten pierwszy to produkuje moce nie wieksze jak kazde normalne radio 4x45 :shock za w miare dobra 2 kanalówke trzeba dac z 500 zł
  3. Robert ale wiesz ze wszystkim chodzi o normalny profi soft Iron Model: A4 B6 Silnik: AWX 1.9 131PS No sorry, na auto za 30 tys wiec odzaluj 1000 zł na soft.tak samo jakby nie wymienił rozrzadu tylko powiedział ,, kupie sobie sam pasek''
  4. SC jeszcze nie widziałem na miescie a ten kolor rzuca sie w oko
  5. do wyprzedzania Tira. ale 2 juz nie
  6. dobra keidy ramki mozna zabrac?
  7. ja mam 355 Nm przy 2 tysia
  8. dobra gdzie film? bo chce zreszcie pokazac jak piotrek kwiczał jak był spiety ze mna kajdanami, kleczał wił sie po podłodze i błagał o litosc
  9. ale ulep. zapomniał dopisac na wiejskie wesela
  10. no wtedy to bys przegiał pałe... wystraszyłem sie serio:D
  11. hmm... silnik sie znudził i chcesz na inny zmienic ze w boxa chcesz sie pchac?
  12. u mnie juz 17 tys wytrzytmuje... troche telepie przy 2 tys na 5 biegu jak dasz w podłoge. mysle ze jak sie dba to posłuzy długo jak bedzie dobry program. wiecej niz 50 tys
  13. dobrze ze sie ksztusiłes jak na jezyk brałes... a teraz na kibel bo z litr masz do wysrania
  14. widze ze teraz 170 kuca w dieslu to mało... kazdy idzie na o poprzeczke wyzej
  15. Miałem S60 2.4 R5...ale srodek duzo gorszy niz w ŁAŁDI
  16. to lupo zamiata sledziłem kiedys cały projekt... V-ka z przodu to było za mało
  17. bo zona nie daje a najeba...y dzo dzo w sam raz
  18. 5S do setki ok... ale czy za kazdym razem tak wystartujesz zeby zlapac trackje?
  19. jechałem ibiza z 200 konnym setupem, seryjna niewybebeszona i była miazga dla mnie. To ibizka pewnie zjada S4 po sofcie
  20. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    własnie do tego dazyłem... Flayer to nie wawka, rozumiem ze w stolicy na 100% ceny 2x drozsze Ale dla mnie to tylko kawałem plastiku i nie dałbym 300 zł od sztuki
  21. no 2 tyg temu klime jeszcze wywalił kolejne 40 Kg
  22. no własnie; 98igo to mistrz prostej (czyt. kładzenia pustaka na pedał gazu) [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 12:40_________________________________________________ no własnie dlatego zmieniłem na Audi bo wczesniej to na mnie nawet nie spojrzał wszycy wiecie o kogo chodzi
  23. MAGIC87 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobra... mi wyskoczył 300 zł od sztuki... wysmiałem i pojechałem
  24. jest jeszcze w aucie miejsce na jakies kabelki? przez te wszytkie mody to auto chyba wazy 200 Kg wiecej?
  25. Tu masz racje ze mało nm doszło, u mnie róznica pomiedzy seria a softem ponad 60 Nm tylko widze ze jakis problem byl w mocy na serii... nie podlewało paliwa do konca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.