Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zeby dac ci w ryj to i te 5 km na rekach przejde
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
tylko zebys w srode nie puszczał.... albo nie jedziesz ze mna bogus zabieram sie z toba w dylizansie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
stac wan na fury za 30-40 tys a 100 zł gra az taka role?: hehe sam czekałem na grupowy zeby taniej było
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet ja go w kłomnicach poczułem,, tymek cos mówił ze do konopisk tez doszło
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no jak to na co tymek nie pamietasz na co gosc chciał zamienic BMW na galerii?
-
[ALL B6] A4 by Cypis cz.2 xD
200 PS przy takiej samej jezdzie spali to samo... a czasami mozna depnac
-
[B6 AWX] Oem +
No czegos sie spodziewac 1.6 tak chodzi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
wszystko przez to ze w dziecinstwie byłes bity kablem bezprzewodowym [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 07:30_________________________________________________ hahaha:D kto pozyczy ~22Nm? bo tez chce byc w tym klubie
-
[B6 AWX] - Sprzedane
Niby duzo osób jezdzi na tej feldze.. ale to ludzi z forum... na miescie widuje sie taka fele raz na tydzien... szkoda ze nie w 19stce sam prawie bym kupił włansie taka na 19 ale nie mogłem sie dogadac z gosciem
-
[B7 BRE] Biała nowe fotki str.3
plany dobre No i kolor miasga dla mnie czarna fela i czarny dach i nie trudno nie zauwazyc na drodze :oklaski:
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
1500Kg sedanik 1.9 AWX i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało
-
[B6 AKE] A4 2,5 QUATTRO S4
o f*ck... ile chromu
-
[B6 AWX] Oem +
jak mi znajdziesz w dobrej kasie dokladke z 2,5 albo 1.8 T to bedzie na 2 strony nie mam go od tygodnia....[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________ przejazd ze spotu vaginateam wyrazów... czas wykrecony 49.32.... drugi miał 54.xx. Udało sie wygrac z S4, 1.8 TQ, [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 19:13_________________________________________________Kilka fotek z imprezy Uploaded with ImageShack.us [url=http://img22.imageshack.us/i/5f3e36b473f08c4b.jpg/'> [br]
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zalał za 5 zł.... zeby wjechac na tor pozyczał odemnie.... kladł mi sie pod nogi zebym dał mu 10 zł pozniej narzekał ze nie jedzie bo zapomniał pustaka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a kto to ten dzo dzo? czy to nie ten ruski co jeszcze 3 lata temu handlował na bazarku? Piter ogladaj 10 razy dzinnie. ucz sie bo ja wiecznie zył nie bede... Juz nie te czasy, mistrzowie prostej juz sie skonczyli... kazdy umie połozyc pustaka na pedale gazu :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dzo dzo nie za darmo bo kupuje mi nowe opony na wiosne nie na darmo je zjechałem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzwiek silnika powala
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
tez juz o tym myslałem ale 1.6 mi styknie
-
[B6 AVF] CHIP- grupowy w mazowieckim. U słynnego Mistrza Rogala.
400 zł widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
trzeba ogarniac fure. jeszcze niedawno byłem na tozre ze seryjnej zaiezcze i 15stkach i bałem sie 70 po zakretach wchodzic... wczoraj 3 mi sie konczyła wiec 110-115 na balcie było ahh ci paparazzi ... nic sie nie ukryje.... dobra cos nie bedziemy ukrywac... piter podaj date slubu
-
[B7 BRD] Wykres po usunięciu FAPa. Co sądzicie o zawirusowaniu 2.0 TDi 170KM
a co maja koła do mocy?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no własnie i dlatego 1.6 jest najlepsze na tor :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chłopak w tym momencie jechał po niego przy okazji skoczyłem na aleje i wciagłem Subaru impreze kombi:D ustawił sie cwaniak na prawym na biagana i sie zdziwił
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no juz czaiłem piłke na allegro 69 zł... kto chce? za 10 litrów ropy? i 6 sekund wolniej niz ja :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nop 18stka... straciłem opony ale jako jedyny zrobiłem cz ponizej 50 s :gwizdanie: 49:32 :naughty: :naughty:drugi miał 54 :cool1:s