Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. zeby dac ci w ryj to i te 5 km na rekach przejde
  2. tylko zebys w srode nie puszczał.... albo nie jedziesz ze mna bogus zabieram sie z toba w dylizansie
  3. stac wan na fury za 30-40 tys a 100 zł gra az taka role?: hehe sam czekałem na grupowy zeby taniej było
  4. nawet ja go w kłomnicach poczułem,, tymek cos mówił ze do konopisk tez doszło
  5. no jak to na co tymek nie pamietasz na co gosc chciał zamienic BMW na galerii?
  6. 200 PS przy takiej samej jezdzie spali to samo... a czasami mozna depnac
  7. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    No czegos sie spodziewac 1.6 tak chodzi
  8. wszystko przez to ze w dziecinstwie byłes bity kablem bezprzewodowym [br]Dopisany: 06 Październik 2010, 07:30_________________________________________________ hahaha:D kto pozyczy ~22Nm? bo tez chce byc w tym klubie
  9. Niby duzo osób jezdzi na tej feldze.. ale to ludzi z forum... na miescie widuje sie taka fele raz na tydzien... szkoda ze nie w 19stce sam prawie bym kupił włansie taka na 19 ale nie mogłem sie dogadac z gosciem
  10. plany dobre No i kolor miasga dla mnie czarna fela i czarny dach i nie trudno nie zauwazyc na drodze :oklaski:
  11. 1500Kg sedanik 1.9 AWX i potwierdzam ze 130 KM na 1,5 tony to za mało
  12. o f*ck... ile chromu
  13. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    jak mi znajdziesz w dobrej kasie dokladke z 2,5 albo 1.8 T to bedzie na 2 strony nie mam go od tygodnia....[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 07:25_________________________________________________ przejazd ze spotu vaginateam wyrazów... czas wykrecony 49.32.... drugi miał 54.xx. Udało sie wygrac z S4, 1.8 TQ, [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 19:13_________________________________________________Kilka fotek z imprezy Uploaded with ImageShack.us [url=http://img22.imageshack.us/i/5f3e36b473f08c4b.jpg/'> [br]
  14. zalał za 5 zł.... zeby wjechac na tor pozyczał odemnie.... kladł mi sie pod nogi zebym dał mu 10 zł pozniej narzekał ze nie jedzie bo zapomniał pustaka
  15. a kto to ten dzo dzo? czy to nie ten ruski co jeszcze 3 lata temu handlował na bazarku? Piter ogladaj 10 razy dzinnie. ucz sie bo ja wiecznie zył nie bede... Juz nie te czasy, mistrzowie prostej juz sie skonczyli... kazdy umie połozyc pustaka na pedale gazu :gwizdanie:
  16. Dzo dzo nie za darmo bo kupuje mi nowe opony na wiosne nie na darmo je zjechałem
  17. tez juz o tym myslałem ale 1.6 mi styknie
  18. 400 zł widze ze nie tylko mi po sofcie mało.. te same ambitne plany mam na wiosne
  19. trzeba ogarniac fure. jeszcze niedawno byłem na tozre ze seryjnej zaiezcze i 15stkach i bałem sie 70 po zakretach wchodzic... wczoraj 3 mi sie konczyła wiec 110-115 na balcie było ahh ci paparazzi ... nic sie nie ukryje.... dobra cos nie bedziemy ukrywac... piter podaj date slubu
  20. no własnie i dlatego 1.6 jest najlepsze na tor :gwizdanie:
  21. chłopak w tym momencie jechał po niego przy okazji skoczyłem na aleje i wciagłem Subaru impreze kombi:D ustawił sie cwaniak na prawym na biagana i sie zdziwił
  22. no juz czaiłem piłke na allegro 69 zł... kto chce? za 10 litrów ropy? i 6 sekund wolniej niz ja :gwizdanie:
  23. nop 18stka... straciłem opony ale jako jedyny zrobiłem cz ponizej 50 s :gwizdanie: 49:32 :naughty: :naughty:drugi miał 54 :cool1:s

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.