Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. eee synek słuchaj no....
  2. Sysiek.. został mi litr tej oliwy i wiesz co wsadze ci go w Dupe...
  3. Dzo dzisiaj czasowo leze p.s cos Ci sie jakies dziwne literki zaplatały .. nie 165 KW tylko KM myslałem ze poprawisz ten blad
  4. ja juz mam od niego oliwe
  5. okazji sie nigdy nie kupuje, bo cos takiego nie istnieje Zastuj na rynku jest... sam od prawie roku bujam sie z renówka... wszytko sżło pieknie... jeden wyjazd na miesiac po auto zeby dorobic troche do wyplaty... i od roku renówka stoi i stoi... duzo ludzi na własna reke jedzie za granice, w poszukiwaniu auta. w Polsce 3/4 aut na krecone liczniki.... nigdy nie kupie auta w polsce... jak sie troche po giełdach pojezdzi i pozna handlarzy to kazdy mówi jakie wałki ida... co robione itd
  6. mam Hidy jedne z tanszych za 160 zł... zadnych bledów... podpinam pod vaga srednio raz za 3 tyg i wszytko ok. Pierwszy raz czytam ze jakies problemy na desce z tego powodu
  7. to i Ja moze podjade kiedys w sumie juz rok a cały czas na spotach w czewie jestem :gwizdanie:
  8. Nowe pompki o oznaczeniu AL i turbo BRD do regeneracji... przy next wyplacie FMIC a pozniej cała zima przedemna na skladanie i witaj wiosno
  9. no ja jade na wyrazwó o ile nie dopier**l... dniówki jak dzsiaj Piter cos dla Ciebie.. ty najwiecej pracuejsz w tyg. 19,5 H :wallbash: :wallbash: No i miałem tego posta jebnac wczoraj ale wróciłem jak wróciłem... Moja sucz wczoraj skonczyła roczek i równo 20 tys km
  10. widziałem jego zdjeciu u ciebie na kokpicie i skojrzyłem
  11. no i nie jezdziłem z wytarmoszonym zderzakiem i kaloryferem na wierzchu Przegladałem ostatnio neta i przypomniał mi sie ostatni chłopak piotrka http://www.youtube.com/watch?v=MfjHtGTQ6N0&feature=related pamietam jak razem wywijali na górnej sali w kojocie
  12. no to jest najwieksza bolaczka wydechu.... rurka idzie po skosie zanim dojdzie do koncówki... i wali w lewa scianke... i efekty pozniej widac... ale prawa tez szadzi tylko mniej.. wkoncu okopcona tez jest
  13. Nie kazdy wie ze w Ibize pakowali BPX
  14. wpadne, pospotujemy, pojemy i pokreskujemy jest tu jakis cwaniak??
  15. no to masz racje Furka kozak... na starcie juz jest ladnie.. pakuj xenon, soft i bedzie jeszcze lepiej
  16. to jest dla innego uzyszkodnika tego forum reszte sami sobie dopowiecie.....
  17. ty j**ana złotówo piterowie sie znudziłem to bedziesz jego nowym ..... :gwizdanie:
  18. Piter daj mi znac czy jedziesz ze mna do KRK
  19. co jest d*py? kiedy spot? jak mnie i piotra zabraknie to cisza i tyle :gwizdanie:
  20. fela ciezko taka dostac na rynku wtórnym
  21. juz sie nie chwal pazdzochem, mistrzu prostej :gwizdanie:
  22. myslisz ze ktos tesknił? teraz bedzie sie działo
  23. programy zna Paint exel word w tym pierwszym malarz aka. dzo dzo namaluje mu wykresik

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.