Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MAGIC87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MAGIC87

  1. chyba zdjecia Piotrka z biurka :naughty: :decayed:
  2. nawet chomik nie oborni go :bicz:
  3. Polonez 1999 1.6 GSI 2005-2007 (ojca 2 lata sie woziłem jak prawdo zdałem) Seat ibiza Fl 1.9 SDI 68 KM.. 2007-2009 oszczedny dla studenta w sam raz Audi a4 B6 1.9 TDI i chyba zostanie na kilka dobrych lat
  4. prawko prawie 6 lat. zrobione ze 150 tys km... tylko raz punkty za predkosc :gwizdanie: ale nie swoim tylko firmowym a tak to na codzien ,,, bo ja lubie zapier..ac''' Wyprzedzanie-->podwujna ciagła , wysepki z lewej strony, skrzyzowania, lewoskretem na prost, i przystankiem autobusowym.( weekend) ale na codzien do pracy spokoj dorobek 6 pkt
  5. MAGIC87 odpowiedział(a) na adam_ptb temat w Audi A4/S4 B6
    ladna jest ale poł forum juz na niej smiga
  6. za***ali mi naklejke ;( ;( ;( co za polska
  7. No to was pier...le Piter to Gay... nawet sam na wesele pojechał... kazdy normalny facet zabiera kobiete... odmówiłem mu to pojechał sam
  8. to jest forum A4 czy GAYKLUB?
  9. no wlasnie, idziemy jutro do dona czy lipa? bo jak rozumiem na weekend zostawiasz mnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
  10. ja chyba odpadam... mam jeszcze nie skonczona robota i musze w sobote dymac
  11. taa.. albo ze było mokro i trakcji do 3 nie mogłem zlapac
  12. MAGIC87 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    na wiosne bede chciał ponizej 7 zejsc zoabczymy czy kasa pozwoli
  13. `7.9s :gwizdanie: aa i te 8,5 to jeszcze jak ta benzynka trzyma serie po 10 latach było jeszcze mocniejsze 1.9 BPX montowany w seacie ibiza w roczniku 2005-2008
  14. moze w 2000 roku szał robiło... co to jest 8,5 s do 100? :gwizdanie:
  15. No bo nie jedzie znaczy mówisz benzyna do auta gaz do kuchenki?
  16. :polew: :polew: Bogus za przelot 500 zł to co oni cały ci 2,5 cala robic chca?
  17. polerka Kox. za 1200 mogłem miec tez te fele z dobrymi oponami ale fele do renowacji... i odpusciłem temat.... Moze i sa oklepane i duzo osób z forum je ma, ale na miescie i tak kazdy sie patrzy na nie
  18. napisałem to z przekąsem to jego padło nie jedzie cooler mu spuchnie znowu na zakretach nie potrafi wyprzedzac, na czołowe tez nie jedzie i nie mruga zeby mu zjechał
  19. Przeciez piotrek sam wracal do czewy to dlaczego w liczbie mnogiej
  20. spot udany jak to mówił czesio kiełbaski ,, smakowe'' Snejk kawał dobrej roboty na koniec kreski.... 1.6 Vs. 2,7 BT... z rolki od około 50km/h do 80 wygrywałem :decayed: ze startu zatrzymanego 1-2 moja:D pozniej wyrazne plecy :no: Piter vel. pantofel zaluj ze nie zostałes do konca
  21. zawsze lepszy taki niz schowany za lampa
  22. zawiercie.. a dokladnie to gdzies w terrarium
  23. ja z tym grilem tak 50% ... jade rano szafe montowac o 10 i zalezy czy sie wyrobie 7 dzien pracy w tym tyg mnie czeka
  24. a ty klęczysz przede mną aaa dzodzo pała jestes;p ludzi nie poznajesz w tesco?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.