Treść opublikowana przez MAGIC87
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba zdjecia Piotrka z biurka :naughty: :decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nawet chomik nie oborni go :bicz:
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Polonez 1999 1.6 GSI 2005-2007 (ojca 2 lata sie woziłem jak prawdo zdałem) Seat ibiza Fl 1.9 SDI 68 KM.. 2007-2009 oszczedny dla studenta w sam raz Audi a4 B6 1.9 TDI i chyba zostanie na kilka dobrych lat
-
JAKIM JESTEŚ KIEROWCĄ?
prawko prawie 6 lat. zrobione ze 150 tys km... tylko raz punkty za predkosc :gwizdanie: ale nie swoim tylko firmowym a tak to na codzien ,,, bo ja lubie zapier..ac''' Wyprzedzanie-->podwujna ciagła , wysepki z lewej strony, skrzyzowania, lewoskretem na prost, i przystankiem autobusowym.( weekend) ale na codzien do pracy spokoj dorobek 6 pkt
-
Lalka 100% :D
ladna jest ale poł forum juz na niej smiga
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
ale te ledy to
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
za***ali mi naklejke ;( ;( ;( co za polska
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
No to was pier...le Piter to Gay... nawet sam na wesele pojechał... kazdy normalny facet zabiera kobiete... odmówiłem mu to pojechał sam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jest forum A4 czy GAYKLUB?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no wlasnie, idziemy jutro do dona czy lipa? bo jak rozumiem na weekend zostawiasz mnie :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja chyba odpadam... mam jeszcze nie skonczona robota i musze w sobote dymac
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
taa.. albo ze było mokro i trakcji do 3 nie mogłem zlapac
-
[B6 AWX] Oem +
na wiosne bede chciał ponizej 7 zejsc zoabczymy czy kasa pozwoli
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
`7.9s :gwizdanie: aa i te 8,5 to jeszcze jak ta benzynka trzyma serie po 10 latach było jeszcze mocniejsze 1.9 BPX montowany w seacie ibiza w roczniku 2005-2008
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
moze w 2000 roku szał robiło... co to jest 8,5 s do 100? :gwizdanie:
-
[ALL] Diesel vs Benzyna
No bo nie jedzie znaczy mówisz benzyna do auta gaz do kuchenki?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew: :polew: Bogus za przelot 500 zł to co oni cały ci 2,5 cala robic chca?
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
polerka Kox. za 1200 mogłem miec tez te fele z dobrymi oponami ale fele do renowacji... i odpusciłem temat.... Moze i sa oklepane i duzo osób z forum je ma, ale na miescie i tak kazdy sie patrzy na nie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
napisałem to z przekąsem to jego padło nie jedzie cooler mu spuchnie znowu na zakretach nie potrafi wyprzedzac, na czołowe tez nie jedzie i nie mruga zeby mu zjechał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Przeciez piotrek sam wracal do czewy to dlaczego w liczbie mnogiej
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
spot udany jak to mówił czesio kiełbaski ,, smakowe'' Snejk kawał dobrej roboty na koniec kreski.... 1.6 Vs. 2,7 BT... z rolki od około 50km/h do 80 wygrywałem :decayed: ze startu zatrzymanego 1-2 moja:D pozniej wyrazne plecy :no: Piter vel. pantofel zaluj ze nie zostałes do konca
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zawsze lepszy taki niz schowany za lampa
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
zawiercie.. a dokladnie to gdzies w terrarium
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja z tym grilem tak 50% ... jade rano szafe montowac o 10 i zalezy czy sie wyrobie 7 dzien pracy w tym tyg mnie czeka
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a ty klęczysz przede mną aaa dzodzo pała jestes;p ludzi nie poznajesz w tesco?