Treść opublikowana przez MAGIC87
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Mi tylko o zostało w barku
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To mu przekaż, że mimo, że pousuwał kontakty z forum nawet z fejsa, to niech się ogarnie i wpadnie razem z Tobą - z chęcią zamienimy z nim kilka słów nie poruszając tematów przykrych, każdy ma swoje za uszami, ale trzeba żyć dalej dawaj mnie tego synka zapomniałem dodać że w ostatnim czasie ma różowe okulary i widzi tylko cycki:decayed: To prawie jak magic tylko bez cycków :grin: co ty wiesz o ruchaniu..... jedynie co widziałes to cycki mamy jak byłes mały:naughty:no chyba ze ojciec karmił Cie kut.... jeszcze raz przykozaczysz i masz sól pod prześcieradłem....
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
jak serio tez wzmacniacz ma wydajnosc 600 RMS to potrzebujesz kabla zasilającego http://www.audiosklep.pl/necom-kabel-zasilajacy-35-mm2-p-3166.html:wink:\ ja mam u siebie 2 wzmaki. jeden 4x60w RMS i jeden w mostku 240 W RMS. i idzie to kablami 25 mm i to jest takie minimum
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Podałem jakie sa odniesienia do benzyny.
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
nie posiadam, a dzisiaj na 100% nie nie krece bo 40*C na dworze to i w dolocie piekło, i konie ida w las:naughty: z BEX'em 197 285 nm jechałem z zatrzymanego, i zalezy jak złapało trakkcje, czasem mi uciekł z 1 dł a czasem równo, wszystko zalezy od nawierzchni i temperatury:wink: z rolki 30-180 BEX dostaje po d*pie
-
Dzienne okrągłe 4 LED w halogeny
ŚWIATŁA DZIENNE OKRĄGŁE 4xLED AUTOMAT Gwar RL00 FV (3361964512) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co myslicie o tych w miejsce halogenów?
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
jak bedzie kiedys czas to pozycze od kumpla G-techa:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Słaby z Ciebie grafik.... nie zmieniłes godzin ani daty [/img]
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
reno thalia była by z 2013 za ta kase:decayed: i tez 1.6:naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
ja zdaje sobie sprawe ze urzadzenie oszukuje:wink: realnie stawiam ze te 7,5 to jedzie:wink: tu bardziej chodzi o obalenie wartosci z hamowni ---------- Post dopisany at 13:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- jak masz tel z androidem to pakuj racechrono i sprawdz co pokaze u siebie:wink: dodam jeszcze ze testy robione na nowej obwodnicy czewy, astalt ma moze tydzien czasu i klei jak glupi aa i jeszcze był test 1/4 mili, w 2 osoby czyli + 110 Kg zrobiłem 15,5 s. mysle ze do ogarniecia niskie 15:decayed: 60ft 2,5 s
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Racechrono:wink: jakby co to mówie ze zawsze moze byc blad pomiarowy, ale on moze działac na + i - czyli mogło byc 7,7 a mogło tez wyskoczyc 7,4:decayed: na prawym fotelu siedział Piotrek98igo temperatura 15*C ---------- Post dopisany 27-07-2013 at 02:56 ---------- Poprzedni post napisany 25-07-2013 at 08:30 ---------- dzisiaj pomiar przy temperaturze 21*C i bez pasażera na prawym, czyli bez Piotra98Igo( jakies 110 Kg) Rozgrzana guma i to jest wynik chyba z 3 przejazdu
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
w ostowie sie sprawdzimy:decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
miałem ten sam dylemat..tył mi sie skonczył całkowicie, a zakup seryjnych tarcz i klocków na tył to jakies 400 zł Sieman jak nie bedzie róznicy miedzy 288 a 320 to odsyłam towar jak dzo dzo:decayed:
-
Siłownia
wyglada jak po 10 latach roboty na budowie... przyznaj sie ile cegieł przerzuciłeś w tym roku?
-
[A4 B6 Sedan] Skąd wziąć takie tylne lampy?
+ 1 tez mam 3 lata te same i wszystko ok
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja spróbuję pod seryjne wsadzic tarcze. ponoc da sie rozklepac, ale dzowniłem dzisiaj do kuzyna do ASO i mówi ze 113 zł detal za osłony. cos lekko ponizej 100 byc wyrwał w razie W
-
Siłownia
super....chciałbym tak wyglądać! masz 36 lat, do 45 powinienes osiagnać taka forme:wink: jezeli zaczynasz od zera
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
Prosto z Mt. Everestu jechalem, dodatkowo koła pompowane helem
-
Chip do 1/8T AJL 180km
:naughty::naughty:
-
[B6 AWX] 1.9++ który nie lubi hamowni ;)
http://img689.imageshack.us/img689/9859/kqby.jpg' alt='kqby.jpg'> 166 KM i 366 Nm:decayed:
-
B6 DIVISION
wiem ze srodek lata. ale moze komus na zime zamiast stalówek potrzeba http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/alu-15-oponami-zimowymi-281276/
-
[B6 AVF] Avant S-Line Plus|176PS/368Nm|DRLh7|CLH|RNSe|320/280|Bluetooth|Grzana kiera...
to samo chciałem zapytac:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zrobienie FMIC, jezeli sie potrafi samemu nie kosztuje majątku:wink: u mnie z ponad 65*C spadło do 30
-
AutoGauge Smoke sm peak BOST
U mnie tez piszczy za kazdym razem. ale w sumie juz mnie to nie denerwuje:wink: tez próbowałem przytrzymac i nie pomagało
-
XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
zebrałes chociaz futerko? na rękawiczki na zime jak znalazł