Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Hyhyhy
-
Wachacze & gwint jak postapic ?
Wątpie że to odczujesz. Rób jak tobie pasuje. Pamietaj o zbieżności:wink:
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Zrób zdjęcie na równym terenie:wink:
-
Piłka nożna
Ojojojoj Barcelona chyba sobie poradzi z Bayernem:wink:
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
W B6 nie ma belki. Jest wielowahacz na tyle:wink: Z Q do FWD podejdzie a na odwrót nie tylko że nie zglebisz mocno auta inne klasy wagowe
-
Pytanie o Zawieszenie do A4 B6
Będzie pasował różni się tylko sprężyną w Quattro jest węższa. Ale z doświadczenia wiem że klasy wagowe są potem zbyt wysokie i jest problem dobrze zglebić auto na tyle.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Nie rozumiem co to ma wnieść do tematu i co to ma wspólnego z rzeczywistą usterką jak to było w moim przypadku.
-
[B6 AWX] Work in progress...
Artur sprawdz czy trzymają ci się te zaślepki na śrubach bo u mnie nie chcą
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Kurde Mikaszi masz gwint to nim pokręć trochę w dół bo straszna kozica z tego auta.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
:bla::bla::bla:
-
Piłka nożna
hmmm a ja mam wrażenie że będzie inaczej dużo zależy od losowania jednak mnie Bayern w tym roku intryguje pozostaje tylko Robbena wywalić i będzie cudnie.... Nie zgodzę się z tobą, to co zrobił dla bayernu nikt już nie pamięta jak widać Przez jego styl gry jest często kontuzjowany i nie jest w stanie utrzymać formy na stałym poziomie. Jednak jestem zdania że jeszcze może być bardzo przydatny tym bardziej po kontuzji Kroos'a:kwasny:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Za to kto więcej:drunk:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Tam nie ma nagród:wink: ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- No właśnie sysek wrzucił byś jakieś 20" bo małe masz to koło jak na B8:naughty:
-
Piłka nożna
Jako Fan Bayernu powiem wam że Bayern nie wygra LM:wink: Obstawiam Real jako zwycięzce:wink:
-
B6 DIVISION
za***iste niebieskie krzaki macie tam w Angli:grin::grin::grin:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Michał, zabierz Błażeja i wpadnijcie do MC albo gdzieś indziej na mieście coś można zjeść, pogadać. Nie zawsze trzeba robić dużego spota. Moim zdaniem można się cześciej spotykać na jakiejś pizzy czy gdzieś na mieście. Komuś pasuje to wpada komu nie to odpuszcza:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Nie to nie Quattro. Na 19" trochę gorzej niż na 17" nie ma katastrofy. Co do tych kolejnych pytań to wątek z moim autem. Takie coś pytaj w odpowiednich działach:hi: ---------- Post dopisany at 19:14 ---------- Poprzedni post napisany at 19:13 ---------- No na dniach muszę ogarnąć tył i powycinać trochę nadkola bo w 3+ bagaż przyciera ładnie:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
A co wracasz do zimowego setup-u:grin::grin::grin::grin:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Przód i tył jest z S4:hi: Te zimermanny co są na przodzie wyszły 740zł za komplet
-
A4 B6 by P-U-M-A
są za***iste Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed: Trzeba było kupić Brembo ORO:kox: Ich chyba nie idzie pokrzywić a jak to cenowo wychodzi bo te juz drogie byly Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:grin::grin:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Leży to już czy jeszcze stoi?
-
B6 DIVISION
Pamiętaj że Poduszki kupuje się tylko w ASO bo jakość zamienników pozostawia wiele do życzenia
-
A4 B6 by P-U-M-A
są za***iste Jak malowałem to wyczyściłem te otwory bo całe pozapychane były. I po drugie mam wrażenie że sa juz pokrzywione. Tak to jest możliwe pokrzywić 345mm:decayed:
-
A4 B6 by P-U-M-A
W S4 też możesz sobie kupić jak do A4 różnych firm tarcze. Ja mam akurat nawiercaną wersję Zimmermann Sport:wink: