Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
17mm wystaje ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- W końcu czemu by miało być inne w końcu też masz B6.
-
[ALL] Dystanse z kołnierzem czy bez??
Tak kolego powinny podejść kolega Kowi takie do B5 kupował i pasowały. No i wrzucam zdjęcia dystansu 12mm na tyle. Z pozdrowieniami dla jednego niedowiarka bardzo fajnie jak by to skomentował
-
B6 DIVISION
Ściągasz tylną kanapę. I masz na śrubki.
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Kasjan PW
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
znaczy sie ze mozna wpasc i upalac no właśnie myślimy z pumą nad dobrym spotem, i dobrymi kreskami No to może być dobre jeśli nie trzeba będzie patrzeć na inne auta Zorganizujcie sie kiedyś w lcu podobno grasuje GTI 220PS i 180PS ciekawe czy na prawdę tyle mają
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Marcin zapodaj więcej fotek tej dokładki jak z daleka wygląda. RECARO:kox:
-
B6 DIVISION
Może nie policjant ale żeby sie chwalić tym. Nie kumam:doh:
-
B6 DIVISION
Na prawdę . Jest się czym chwalić
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Przecież on nawet H7 w długich nie ma:grin:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Czym robiłeś tą korektę licznika ja mam też porysowany u siebie:eusathink:
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Ja mam H&R ale to jest kosz 400zł za komplet, chyba że jakieś używki z allegro.. Możesz szukać np. z FK, Eibacha itd. ale nie polecam toczonych przez "Pana Zenka" foty na pewno znajdziesz w moim wątku Hamer spoko opcja jest jak ci pan zenek zrobi na wymiar wysyłasz mu jakie chcesz a on ci wytoczy. Ja jutro sprawdzę u siebie jak to będzie wyglądać.
-
[ B6 AVF ] S-line tdi
Ładna sztuka widziałem ją na allegro. Niech służy ---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:29 ---------- PS. Zmień tytuł wątku bo to nie RS4
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Wszystko fajnie ale po co komu ta Twoja wypowiedź... :polew:
-
B6 DIVISION
Ja też jutro rezam i autko myje i tak nudne są niedziele:decayed:
-
B6 DIVISION
Czasem nawet 30 minut Dziękować. :hi:
-
B6 DIVISION
Dziewczyny:decayed: Długo w rns po wyłączeniu ten wiatrak się kręci?
-
B6 DIVISION
Józek jako że jesteś nowy w naszym gronie B6 polecam ci trochę droższego Moda ale który spełni twoje oczekiwania w 100 procentach. http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/b6-b7-montaz-ledowego-podswietlenia-tablicy-rejestracyjnej-a5-b8-227211/
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Dobrze że wywalasz te 8000k bo jak z naprzeciwka jedziesz to nic nie widać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
To jest dziwna reprezentacja:facepalm:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Gooool:decayed:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Takich chyba już nie będzie Piotrek:wink:
-
B6 DIVISION
Do avanta dałem 500zł
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
:polew::polew::polew::polew:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Jak to nie umiesz musisz wejść w zaawansowane.
-
B6 DIVISION
Tani nie tani koło 500zł wychodzi ale fajnie się autem potem w zakrętach śmiga.