Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

P-U-M-A

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez P-U-M-A

  1. P-U-M-A odpowiedział(a) na kadela69 temat w Audi A4 B5
    Mam takie same coś u siebie też by mnie to interesowało:wink:
  2. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jak ogarniecie temat klapy to wracam do rezania:decayed:
  3. u ciebie teź tak jest? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  4. Mam film zaraz na YT wrzucę nagrałem też w czasie redukcji:wink: ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------
  5. Mogę nagrać lustrzanką może będzie słychać ale muszę kumpla dorwać. U mnie buczy wręcz. Boję się że głowica może być już do remontu:kwasny: Myślałem też że może rura za turbo jest zbyt wąska na takie ciśnienie i ilość spalin
  6. Świetna robota Gracjan:wink:
  7. Moje 3 słowa odnośnie pana Małyski też mogę dodać. W kwestii technicznej nie mam zastrzeżeń robota wykonana dobrze. Jednak bardzo irytuje mnie fakt że zawsze auto było ujebane oraz młodzież bawiła się w ustawieniach rns i innych. Nie wspominając oczywiście o tym że Pan Małyska z czytał z mojego auta soft zrobiony w ECU PROJECT a wgrał serię z jakiegoś innego samochodu do czego się oczywiście nie przyznał.
  8. Michał mam te vredesteiny u siebie i polecam. Jak byś miał konkretne pytania to wal na PW
  9. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    haha sprawdzam znajomych kto pamieta o urodzinach. Mam w pazdzierniku Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  10. Ja bym chciał RS4 B5 jak coś Taki już powoli klasyk
  11. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Spoko
  12. Silnik:naughty:
  13. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Za 40 bym zaraz puścił
  14. Co wy nie wiecie o tym że to kiedyś anglik był? Marcin stwierdził że boczków specjalnie zmieniać nie będzie, tyle się naciągnie by drzwi otworzyć
  15. Fotele:decayed:
  16. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Z RS4 robiły by robotę to wezmę te co masz jak co W tym aucie już nie rezam więc sie nie doczekasz:decayed:
  17. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    To jest cień od wycieraczki Tomek:grin:
  18. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Jest regulacja. W tym modelu było więcej rodzaju linek od ręcznego. No niestety u mnie jej nie ma więc pozostaje jedynie zmiana linek:kwasny: ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- No też musze się zabrać u siebie za lakier ale najpierw muszę inne rzeczy zrobić. Korektę zostawiam na koniec:decayed: ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Z RS4 robiły by robotę
  19. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Akurat znalazłem 2 dni czasu więc porobiłem to co już dawno chciałem ogarnąć. Zostało wyregulować ręczny i umyć auto może wieczorem się to zrobi:wink:
  20. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Nie potrzebuje PDC. Foty wnętrza wrzuciłem poszukaj ---------- Post dopisany 27-04-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 10:50 ---------- Ciąg dalszy prac, niestety trochę mniej zdjęć się zapomniało:wink: Pomalowałem sprężyny na nowo Zamontowana wycieraczka z Q5, niestety brakuje mi jakiejś uszczelki i dopiero w środę będzie skończone. Dodatkowo wyrzuciłem ramki i przykleiłem rejke na kleju do szyb Zdemontowałem zderzak, rok temu malowany a znów pełno odprysków:kwasny: Po zdemontowaniu zderzaka zająłem się wyczyszczeniem Potem korekta lakieru Menzerna FG500 + menzerna SF4000 Po zmatowaniu przed korektą Pierwszy przejazd FG500 na twardym padzie Reszty zdjęć z korekty nie mam. Jednak stwierdzam że dla ideału trzeba by znów pomalować zderzak:kwasny: Nadkole i felga wrzucona
  21. P-U-M-A odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie orientujecie się kto sprowadza angliki na części?
  22. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Wielkie dzieki Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
  23. P-U-M-A odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie nikt się nie skusi na sufit czarny do avanta?
  24. P-U-M-A odpowiedział(a) na P-U-M-A temat w Audi A4/S4 B6
    Standardowo barankiem:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.