Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
dzwoniący wydech
Mam takie same coś u siebie też by mnie to interesowało:wink:
-
B6 DIVISION
Jak ogarniecie temat klapy to wracam do rezania:decayed:
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
u ciebie teź tak jest? Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Mam film zaraz na YT wrzucę nagrałem też w czasie redukcji:wink: ---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------
-
1.9tdi brd + fmic STAGE2 + Wykres
Mogę nagrać lustrzanką może będzie słychać ale muszę kumpla dorwać. U mnie buczy wręcz. Boję się że głowica może być już do remontu:kwasny: Myślałem też że może rura za turbo jest zbyt wąska na takie ciśnienie i ilość spalin
-
[ALL B5] Audi S4
Świetna robota Gracjan:wink:
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Moje 3 słowa odnośnie pana Małyski też mogę dodać. W kwestii technicznej nie mam zastrzeżeń robota wykonana dobrze. Jednak bardzo irytuje mnie fakt że zawsze auto było ujebane oraz młodzież bawiła się w ustawieniach rns i innych. Nie wspominając oczywiście o tym że Pan Małyska z czytał z mojego auta soft zrobiony w ECU PROJECT a wgrał serię z jakiegoś innego samochodu do czego się oczywiście nie przyznał.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał mam te vredesteiny u siebie i polecam. Jak byś miał konkretne pytania to wal na PW
-
B6 DIVISION
haha sprawdzam znajomych kto pamieta o urodzinach. Mam w pazdzierniku Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Ja bym chciał RS4 B5 jak coś Taki już powoli klasyk
- A4 B6 by P-U-M-A
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Silnik:naughty:
-
B6 DIVISION
Za 40 bym zaraz puścił
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Co wy nie wiecie o tym że to kiedyś anglik był? Marcin stwierdził że boczków specjalnie zmieniać nie będzie, tyle się naciągnie by drzwi otworzyć
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Fotele:decayed:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Z RS4 robiły by robotę to wezmę te co masz jak co W tym aucie już nie rezam więc sie nie doczekasz:decayed:
-
A4 B6 by P-U-M-A
To jest cień od wycieraczki Tomek:grin:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Jest regulacja. W tym modelu było więcej rodzaju linek od ręcznego. No niestety u mnie jej nie ma więc pozostaje jedynie zmiana linek:kwasny: ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- No też musze się zabrać u siebie za lakier ale najpierw muszę inne rzeczy zrobić. Korektę zostawiam na koniec:decayed: ---------- Post dopisany at 14:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:36 ---------- Z RS4 robiły by robotę
-
A4 B6 by P-U-M-A
Akurat znalazłem 2 dni czasu więc porobiłem to co już dawno chciałem ogarnąć. Zostało wyregulować ręczny i umyć auto może wieczorem się to zrobi:wink:
-
A4 B6 by P-U-M-A
Nie potrzebuje PDC. Foty wnętrza wrzuciłem poszukaj ---------- Post dopisany 27-04-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 10:50 ---------- Ciąg dalszy prac, niestety trochę mniej zdjęć się zapomniało:wink: Pomalowałem sprężyny na nowo Zamontowana wycieraczka z Q5, niestety brakuje mi jakiejś uszczelki i dopiero w środę będzie skończone. Dodatkowo wyrzuciłem ramki i przykleiłem rejke na kleju do szyb Zdemontowałem zderzak, rok temu malowany a znów pełno odprysków:kwasny: Po zdemontowaniu zderzaka zająłem się wyczyszczeniem Potem korekta lakieru Menzerna FG500 + menzerna SF4000 Po zmatowaniu przed korektą Pierwszy przejazd FG500 na twardym padzie Reszty zdjęć z korekty nie mam. Jednak stwierdzam że dla ideału trzeba by znów pomalować zderzak:kwasny: Nadkole i felga wrzucona
-
B6 DIVISION
Panowie orientujecie się kto sprowadza angliki na części?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Koło robi robotę
-
A4 B6 by P-U-M-A
Wielkie dzieki Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Panowie nikt się nie skusi na sufit czarny do avanta?
-
A4 B6 by P-U-M-A
Standardowo barankiem:wink: