Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Kurde nigdzie ni ma zderzaka S4:facepalm:
-
Harmbramse armezogem ?
Zaciągnięty ręczny:decayed:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Jest grubo:naughty:
-
B6 DIVISION
Panowie komplet Bose za 500zł nabyłem:banan:
-
B6 DIVISION
1600zł myślę że jak ktoś potrzebuje to warto dać w końcu to nie jest jakiś TA technix czy FK
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Norek nie ma linka
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
wykonalem dzis ten sam mod:decayed: Grubo rezacie Kurde ja też ide sobie dzisiaj coś urwać
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
:polew:
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Te Recaro:slina:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dajcie Herbacie trochę spokoju chłopak maturę w piątek pisze a wy go tu stresujecie:decayed:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Dlatego będą loga S4 i 2.7 BIT
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Jak widziałem że ty dodałeś ostatniego posta to wiedziałem że to napiszesz :polew:
-
Jakie imię dla syna
Zaraz się okaże że jednak to córka:decayed:
-
B6 DIVISION
Tak w moim temacie masz wszystko opisane.
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
Pomysł z pomarańczem mega też miałem podobny kiedyś ale zdecydowałem się na czerwień.
-
B6 DIVISION
Trzeba by do Reala podjechać ---------- Post dopisany at 11:18 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ---------- Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem mi nie chodzi o wyniki mi chodzi o to ze nie lubie niemieckiego bo niemiec dalej traktuje Polaka jak psa a szczególnie do 150km od granic PL. Jeżdziłem przez 5 lat i wiele nerwow mi popsuła niemiecka policja:wallbash: Ja tam jeszcze młody jestem ale spotkałem sie z paroma sytuacjami gdzie się z Polaków śmieją że złodzieje itd. wiele mógł bym opowiedziec ale to i tak niczego nie zmieni miejmy nadzieje PUMA ze jestes inny No co ty nie mam nic do polaków w sumie rodzice są z Polski więc też jestem Polakiem:wink:
-
B6 DIVISION
Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem mi nie chodzi o wyniki mi chodzi o to ze nie lubie niemieckiego bo niemiec dalej traktuje Polaka jak psa a szczególnie do 150km od granic PL. Jeżdziłem przez 5 lat i wiele nerwow mi popsuła niemiecka policja:wallbash: Ja tam jeszcze młody jestem ale spotkałem sie z paroma sytuacjami gdzie się z Polaków śmieją że złodzieje itd.
-
B6 DIVISION
Dokładnie tam nie ma Patryk ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ---------- Sprawdzi mi jeszcze ktoś dokladnie nr lewej tylniej listwy S4 patrząc od tyłu samochodu. ---------- Post dopisany at 23:48 ---------- Poprzedni post napisany at 23:48 ---------- Sprawdzi mi jeszcze ktoś dokladnie nr lewej tylniej listwy S4 patrząc od tyłu samochodu.
-
B6 DIVISION
Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed: no to gorszego jezyka nie mogles sobie wybrac Próbne każda na 95%+ zdana bo sie tam urodziłem
-
B6 DIVISION
Weź płaski śrubokręt i wepchnij go między rączkę a dolny plastik, tam jest taki 'bolec' potem pociągnij ją do siebie. @Puma, Angielskiego nic a mature jak zdasz? Niemiecki zdaje chłopie:decayed:
-
B6 DIVISION
Jak umiesz angielski to wyczytaj co tam pisze bo ja nie kumam xD http://www.audizine.com/forum/showthread.php/283901-Confused-S4-Rear-Strip
-
B6 DIVISION
łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno? Si Pewny nr z ETKI z najnowszymi bazami. W takim razie dziękować wyjdzie to troszkę taniej.
-
B6 DIVISION
łap czarną 8E9 807 443 F 5PV To jest czarna do zderzaka S4 na pewno?---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- Z seryjnego zderzaka czy tam z s-line jest inna niż w S4
-
B6 DIVISION
8E9 807 443 B 2ZZ w Aso 413zł bez zniżek. Dlatego warto polować na kompletny zderzak na tył Mi się ufarciło i trafiłem cały z belką, pdc, instalacją i listwą Ostatnio HiRide zaplacił coś 250zł. Więc zdziwiony trochę jestem.