Treść opublikowana przez P-U-M-A
-
B6 DIVISION
Z kąd jesteś może bym się nim zajął?
-
B6 DIVISION
Pablo co tam rezasz ja robie filmik jak brzmi mój pół przelotowy wydech
-
B6 DIVISION
pablo zrobimy własny "klab" :decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie jak tam sprawa z divisionem się rozwineła niby tak już wszystko było jasne w tym temacie?
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
:hi:
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Dobrze ale dodał Markę Supersport do najtańszych a ja się z tym nie zgadzam:wink:
-
[ALL B5] Głośniki w tylnie drzwi?Czy jest taka możliwość?
W między czasie mam inne auto i nie robie takich modów.
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Ale zawieszenie SUPERSPORT jest przynajmniej o klase lepsze od TA technix czy też fk lub MTS co widać choćby po cenie. Gwinty KW H&R BILSTEIN to jest całkiem inna klasa musisz przynajmniej 4000zł wydać na nowy.
-
opony 225/35x18- porada
Madzia ty masz dobre 50 nie każdemu tak auto siądzie zależy od zużycia sprężyn wiele.
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Ok. Jak byś potrzebował to mam taki gwint do quattro.
-
[ALL B5] Głośniki w tylnie drzwi?Czy jest taka możliwość?
Kolego to było prawie 2 lata temu:decayed:
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Ja ci nie powiem co nie podejdzie po prostu też się pytałem i poinformowano mnie że nie pasuje.
-
opony 225/35x18- porada
-35mm to mało musiał byś mieć około 5.5cm żeby wyglądało na prawde kosa na takiej oponie.
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
Nie podejdzie.
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
SUPERSPORT w POLSCE kosztuje 2400zł a FK itd kosztują po 1200zł więc nie rozumiem porównania.
-
B6 DIVISION
Przedni to jeszcze ujdzie w tłumie stabilizator a zaś tylny to jakąś porazka w serii Rozumiem cię ale 4 dni temu tego nie było dlatego jestem zdziwiony.
-
[B5 1Z] A4 TDi
Bedzie gwint będzie wątek:decayed:
-
[B5 1Z] A4 TDi
bedzie na długi weekend to poyslimy:wink: Ok.
-
[B5 1Z] A4 TDi
To ja wam mogę jakoś pomóc:naughty:
-
[B5 1Z] A4 TDi
Te twoje lepsze:wink:
-
B6 DIVISION
WRC ten mod na pewno będzie bo ta guma na stabilizatorze już jest wyrobiona. Teraz się byłem przewieść jeszcze raz i bardzo czuć przy skręcie w prawo
-
B6 DIVISION
Zaraz idę sprawdzić ale wydaje mi się że coś tam było:decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie co może być powodem że auto ma nadsterowność. Auto stało teraz 3 dni i bardzo źle sie teraz jeździ? Co zazwyczaj jest przyczyną takiej objawy.
-
Spoty Lublinieckie [Niedziela 02.11.14 godz 16.00 McDonald ] ZAPRASZAMY!
Można coś zrobić ni ma problemu:decayed:
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
On przecież nie mieszka w PL